Jak na věc


hala fk union strašnice

Právě jsme spustili nový web kohal.cz

    Světová třída mezi dodavateli staveb je plechová hala typu P. Ocelová těžká nebo leká konstrukce jo tvořena příhradová, bez příhradová neboli kombinace plnostěnné sloupy a příhradové vazníky.
    Důmyslně řešena konstrukce, která je svojí moderností a úsporou místa v hale dá každému zákazníkovy ten potřebný smysl. Konstrukce vyrobená s ocelových zinkovaných tenkostěnných profilů.
    Naše výrobní haly splňují při důrazu na minimální investiční náklady veškeré specifické nároky výrobních firem. Ideálním řešením jsou pro tento účel ocelové haly. Výrobní haly vybavíme veškerými doplňky a vnitřními instalacemi, abychom vytvořili ideální výrobní podmínky v hale. Zajišťujeme také kompletní projektovou dokumentaci, která je potřebná ke stavebnímu povolení pro výrobní haly. Jsme připraveni pro Váš byznys dodat výrobní haly s kompletním příslušenstvím na klíč.


Montované haly a jejich opláštění

    Tyto montované haly mají moderní technologii ve vypínání textilního opláštění a tím dosahují dlouhé životnosti. Systém těchto montovaných hal je tak vyspělý, že se budují i v náročných sněhových oblastech. Dále lze kombinovat textilní opláštění s trapézovým plechem. Je možná alternativa boky trapézový plech a střecha textilní opláštění. Montované haly navrhujeme v různém barevném provedení RAL. Speciálně vyvinuté opláštění je vysoce z kvalitního vlákna oboustranně lakovaného proti UV záření. Opláštění těchto montovaných hal dodáváme ve standartu v rozmezí 650 a 1050 g/m2 s pevností 3,0 a 4,2/50 mm.
    Svůj důraz a smysl má i tato konstrukce typu U montované haly. Byl kladen důraz na vzhled a specifikaci využitelnosti. Hala má obloukovou střechu s rovnými boky.
    Plechovou halu lze dodat a namontovat do jakékoli sněhové a větrové oblasti. Tento typ montované haly je navržen tak, aby odolával sněhové a větrové oblasti. Ve standartu dodáváme ocelovou konstrukci této montované haly v syntetické základní a vrchní barvě RAL 7012. Je možné dodat i jiný odstín RAL. Tato montovaná hala je navrhována od 8 m až do 20 m šířky dle sněhové oblasti. Nejčastější využití této montované haly: skladová hala, výrobní hala, seník a zastřešení hal.


Volitelné příslušenství k montované hale

    V hale jsou vám k dispozici elektrická sálavá topidla, která představují moderní, ekologický a velmi úsporný způsob vytápění. Vyzařují okamžité a přímé teplo, bez potřeby dlouhodobého celodenního předehřívání. Ohřívají se přímo lidé, stěny, podlahy nebo objekty, nikoli vzduch mezi nimi. Pro dostatečné vyhřátí haly je dostačující objednat zapnutí topení v celé hale s předstihem cca 2 hodiny před začátkem akce.
    Kotevní systém konstrukce této montované haly lze umístit na asfalt, betonové desky, silniční panely, obvodové zdivo a betonové patky. Způsob instalace montované haly je pak určen konkrétním typem povrchu. Kotvení je navrženo podle druhu montované haly a dle spodní stavby v daném místě. Je navrhována podle statické a geologické zprávy. Pokud si nevíte rady se spodní stavbou, rádi Vám pomůžeme, navrhneme, zaměříme a zhodnotíme stávající podklad montované haly.
    Moderní a reprezentativní kynologická hala je určená k pronájmu pro všechny druhy aktivit se psy. Naším cílem je soustředit zde odborníky ze všech oblastí kynologie. Akce se psy zde mohou pořádat soukromé osoby i firmy.


Proč si vybrat zrovna MONTOVANOU HALU od firmy KoHal s.r.o. :

    Textilní (plachtová) montovaná hala má konstrukčně vyvinutý systém z příhradových nebo bez příhradových sloupů a vazníků. Konstrukce textilní (plachtové) montované haly je navržena z plnostěnných či jeklových ocelových profilů, které mají svůj důraz z hlediska pevnosti. Konstrukce této montované haly má výhodu své ceny a rychlosti výstavby.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00