Jak na věc


hamrování listových per česká lípa

hamrování a opravy listových per severni cechy

    Máte plnou garáž různého harampádí a potřebujete si udělat pořádek? Není nic jednoduššího než vzít všechny náhradní díly, u kterých víte, že už je nebudete potřebovat, dobře je nafotit, popsat jejich typ a také stav a nabídnout na online bazaru autodílů. Třeba se najde někdo, kdo právě tuto součást shání, vám se doma uvolní místo a někdo druhý bude mít radost.
    Sháníte autosklo, chlazení, tlumiče, zimní pneumatiky, těsnění či výfuk? Možná že někdo právě nabízí přesně to, co už několik měsíců potřebujete, aby bylo vaše auto zase jako nové. Pokud nelpíte na tom, aby byly autodíly 100 % nové, ale jste kutil, který si se vším poradí, jste na správném místě. I tak je tu možnost, že bude někdo prodávat díl, který je nový, protože si třeba špatně vybral, nebo se mezitím rozhodl pro jinou variantu. I v bazaru je možné získat věci jako nové a za daleko lepší ceny.
    Kromě součástí pro benzínové motory a dieselové motory najdete na stránkách i sekci pro majitele aut jezdících na LPG (zkapalněný propan a butan) a CNG (stlačený zemní plyn). Inzerce půjček


výroba listových per a hamrování

    Pokud chcete být při prodávání co nejúspěšnější, dejte si záležet na dobré a ostré fotce předmětu, nejlépe, aby byl na fotce díl celý, dobře osvětlený a za ním nejlépe neutrální nerušivé pozadí. V popisu předmětu uveďte co nejvíce informací, aby si mohl případný kupující udělat představu o stavu autodílu. Z jakého roku je díl, na jaký typ vozu je určený, popřípadě jestli ho lze použít i na jinou značku vozu, v jakém je stavu a pokud má nějaké vady, tak je důležité je všechny uvést popřípadě i nafotit.
    Inzerce autodílů je stránka určená pro každého, kdo chce prodat či koupit autodíly. Vkládání inzerátů je velmi jednoduché, jde to opravdu samo. Pokud chcete prodávat či koupit nějaký předmět, nejprve se musíte registrovat. Postupně vyplníte údaje o sobě jako je jméno, příjmení, email a telefon, také si zvolíte, jestli jste fyzická nebo právnická osoba. Právnické osoby mohou vyplnit také IČ a IČO. Nakonec zadáte datum narození a zvolíte si heslo. Kliknete na vytvořit účet. Tím se zaregistrujete a můžete začít. Na stránkách máte svůj účet, který lze jednoduše spravovat, vidíte zde svoje inzeráty a můžete zdarma vystavovat svoje předměty. Máte přehled o všem, co nabízíte.
     Pokud chcete tento šroub dostat ze silentbloku je třeba uříznout jen hlavu šroubu, rozehnout uchycení, matku odšroubovat a vyvlíknout šroub ven. V takovém případě se nechá šroub vytlouci.


Umělecké kovářství Kynšperk nad Ohří

    Pokud má vaše auto listová pera, je možné jejich životnost prodloužit hamrováním. Auto lze dostat zpět na původní výšku, nebo přizvednout. Hamrování per je metoda ohýbání listů, rozkováním vnější části a vytvarováním na potřebný tvar.
    Na tomhle autě byly tlumiče ze Škody 120 Vysunuty na doraz byly i před hamrováním takže auto téměř nepérovalo. použití kousku jeklu se neosvědčilo v pevnosti.
    Jestli rádi měníte vzhled svého auta, ale nechcete si kupovat drahé nové doplňky, zkuste inzerci autodílů. Disky, světla, autorádia, části interiéru, nemusíte si kupovat nové auto, aby jako nové vypadalo. Zkuste si projít jednotlivé kategorie a uvidíte, co uživatelé nabízí. Pokud máte doma veterána, třeba zde najdete dalšího nadšence do starých aut, který tráví volný čas s rukama v motoru umazaný od šmíru. Inzerce. Oprava a vylepšování auta může být opravdová vášeň a kde jinde by se mohli takoví lidé potkat, než na bazaru autodílů.


Provádím veškeré kovářské práce:

     touto činností se zabývám již několik let a rukama mi prošlo několik desítek aut a o mnoho víc samostatných pér, kdy si demontáž a montáž majitelé prováděli sami. Listy pérování hamruji ručně za studena. Většina úprav nezbytných pro dobrou funkci vozidla je vratná. Jen na pár místech se na rámu sváří. Tato úprava není konstrukční změnou podvozku, takže auto bez problémů projde STK.
     pokud zadní doraz neupadl, stačí nastavit dosedací plochu na rámu. V opačném případě se dají na místo dosedací plochy namontovat silentbloky ze Š120 a ty fungují jako doraz.
    Když chodíte na stránku častěji a většinu inzerátů už jste viděli, v dolní části stránky se nachází sekce, ve které se zobrazují právě aktuální inzeráty, jsou to nabídky seřazené od nejnovějších.
    Do inzerce autodílů může vkládat inzeráty kdokoliv z České republiky, nemusíte se tedy spoléhat jen na omezenou nabídku místního kamenného autobazaru. Máte přístup k součástkám automobilů, které se nacházejí kdekoliv na území republiky, pokud si chcete díl prohlédnout na vlastní oči, můžete vybírat mezi uživateli ze stejného místa bydliště.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00