Jak na věc


herečka barbora seidlová

Veronika Poláčková — Lidé — Česká televize

    Veronika v dětství navštěvovala Dismanův Rozhlasový Dětský soubor a účinkovala v dětském pořadu České televize ŽI-RA-FA. Vystudovala na JAMU v Brně Činoherní herectví, absolvovala zde doktorský program a učila budoucí herce a klauny mluvit.
    V Brněnské televizi BTV moderovala několik pořadů, od prosince 2013 působí jako moderátorka pořadu Dobré ráno na ČT 2, někdy zaskakuje v pořadu Sama doma. Moderuje společenské a charitativní akce.
    Je hrdá, že nakreslila a uspořádala pozitivně laděný diář KIWANIS s antistresovými omalovánkami, který pomohl získat přes 200 tisíc korun na rekonstrukci herny dětského oddělení hematoonkologie ve FN Ostrava.
    Ještě před rokem mohla říkat, že je ta Pražanda, která žije v Brně a pracuje v Ostravě. Nyní bydlí už v Praze, kde si zařizuje domov, baví ji občas něco vyrobit, překvapit kamarády či rodinu originálním dárkem. Kvůli častému cestování moc nevaří, ovšem když najde čas a odvahu, dopadne to k jejímu překvapení výborně. Ráda řídí auto, chodí do přírody, do kina a do divadla, čte, kreslí, hraje tenis a lyžuje, koketuje s golfem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00