Jak na věc


hledám praci za rohem ostrava poruba

Nabídka práce a zaměstnání v jednotlivých oborech

    Ahojte :smich: badminton hraji amatérsky asi 3 roky, ale velmi mě chytl. A jelikož nechci ani, aby mě pustil a ráda bych se posunula někam dál, tak hledám parťáka,parťačku :-) chtěla bych chodit hrát aspoň jednou týdně v Brně. Nebráním se ani čtyřhrám :-) Jako studentka můžu mít výhodný cenový vstup na VUT haly, ale klidně i jinam. Budu se těšit až se ozveš :-) Marťa
    Náš magazín nejen pro nezaměstnané patří do programu České televize od roku 2005. Tehdy měl výrazně servisní zacílení a vysílali jsme jej pod názvem Nemám práci. V průběhu let se proměnil nejen název, ale i dramaturgie. Od roku 2009 oslovujeme televizní diváky pod názvem Hledám práci, v roce 2010 vystřídali Kateřinu Huberovou, první moderátorku pořadu, Monika Barchanská a Tomáš Grohregin, letos přicházíme hned s několika změnami.
    Ahoj, jmenuji se Alena, je mi 20 let a hledám parťáka nebo parťačku na hraní badmintonu. Badmintonu se věnuji spíše rekreačně a nyní bych se v něm ráda zdokonalila. Uvítám pokud se mi ozve někdo alespoň mírně pokročilý, komu by nevadilo trošku mě doučit. Jedná se o hraní badmintonu cca jednou týdně, dle dohody, v Praze (lokalita nerozhoduje). V případě zájmu mě prosím kontaktujte na mail cipotka@seznam.cz. Těším se na vaše mailíky! :)


© Hledám Práci.cz personální server, © personální agentura Aditus

    Ahoj, je mi 32 a hledám spoluhráče na badminton z Brna a okolí. Moje úroveň je velice nízká ale rád bych ji trochu pozvedl. Pomůže mi někdo? :jokingly:
    Ahojte, hledáme smíšený pár na pravidelné hraní. Jsme z Brna ve věku 49 a 45 let - středně pokročilí. Chceme si pořádně zahrát a ne jenom pinkání přes síť :db:
    Ne všichni jsme neustále v pohodě a bez obav, že budeme každé ráno spolehlivě odcházet do práce, kterou nám nic a nikdo neohrozí. Česká televize vysílá každé úterý na ČT2 pět minut před jednou hodinou pro takové diváky magazín Hledám práci. Mezi nimi nemusí být vždy ti, kteří jsou aktuálně bez zaměstnání, řadu potřebných informací přinášíme i všem, kteří předvídají komplikace, anebo uvažují o zásadní změně. Hledám práci přináší informační servis, inspiruje osobními příběhy, motivuje na základě dobrých zkušeností od nás i ze zahraničí a usiluje o to být platným partnerem pro všechny, kteří jej takto přijmou do svého soukromí. Od začátku února 2011 bude novou tváří tohoto pořadu dramaturgyně a moderátorka v jedné osobě Jana Bohušová.


Nejčtenější dotazy pracovně právní legislativy:

    Pořad zacílený na specifickou diváckou skupinu naplňuje poslání veřejné služby. Jeho tvůrci nemají ambici uplatňovat v souhrnu údaje, ke kterým se lze dostat jinak. Snaží se být originální a chtějí vyprovokovat naše diváky k aktivnímu přístupu v okamžiku, kdy řeší existenční problémy a hledají impulsy pro svoje nové začátky. S tímto záměrem se nově v redakčním týmu etabluje režisérka Markéta Nešlehová, jejíž jméno patřilo svého času k oblíbenému pořadu Noc s Andělem a v ostravské televizi je najdeme v titulcích pořadů Sabotáž, Bydlení je hra, Vyzkoušejte si... a jiných.
    Ahoj všem,je mi 36, jsem z Brna a hledám spoluhráče badmintonu. Hraji několik let, 1 -2 týdně (i amatérské turmaje), ale všichni spoluhráči jsou zaneprázdnění.
    hledám partáka/partačku na badminton. jednou dvakrát týdně ve všední dny. Je mi 22 let. Jsem velký nadšenec do pálek...u badmintonu jsem asi začátečník.Děky, pište na mail
    Ahoj,hledám soupeře/soupeřku na badec. Je mi 47, jsem amatérka, hrát mě moc baví a vždy se snažím vyhrát. Pokud by to bylo každý týden, bylo by to fajn.
    Zdravím... Hledám sparing na badminton v Brně. Je mi 20, studuju v Brně, nikdy jsem závodně nehrál, ale myslím si, že jsem minimálně na slušné rekreační úrovni. Hraji 1-2x týdně.KOntakt: tel. 732233987, ICQ: 299801721, nebo maill. Domluvili bychom se, plácli a sám bys viděl/a, jestli by ti to vyhovovalo, nebo ne... Zatím


Hledám práci server práce Vás vítá

    Zdravím všechny,hledám spoluhráče/hráčku pro hraní badmintonu v Brně 1x týdně (nejlépe o víkendu nebo přes týden v pozdě odpoledních až večerních hodinách – dle dohody). Je mi 28 let, hraji rekreačně a teď jsem aktivně cca 1 rok nehrála. Uvítám pokud se mi ozve někdo komu by nevadilo mě trošku doučit a vylepšit v technice - ráda se budu neustále zdokonalovat……můžete na mě i křičet :mrk:Sportu zdar! :drink:
    Ahoj, Hledám spoluhráče, ..hráčku na hraní badmintonu, rekreačně si dát do těla, něco už jsem nahrála, ale chce to potrénovat. Jako pracující to vidím během týdne v pozdě odpoledních až lehce večerních hodinách, nejlépe středa, ale jinak je to jedno:))) nejlépe někde Brno střed, Černá Pole a okolí..
    Hello,I have recently moved to Brno from Scotland and i am looking to get back into badminton. Playing 10+ years, i am 22. Standard - average. I would like to know if there is any badminton clubs in Brno i could join, and if they speak english, i am trying to learn czech! And also if anyone would fancy some singles or doubles, i am getting my girlfriend into the sport also! :D :yahoo:
    Ahoj, kdo hraji jsemnou badminton !? Jsem muz, 40, a amatersky, pracuju v Brne dvakrat za 4 tydni (27.03.09-24.04.09 a 02.06.09-30.06.09) - na jednou az dvakrat tydne.Prosim napis na "ronnysdomain@web.de" Muz nebo zena...to je jednou ...hlavni ti se libi hrat badminton. Ciao. Ronny


Nová tvář magazínu Hledám práci

    Ahoj, hledám spoluhráče badmintonu, je mi 49, rád sportuju, moc rád bych si s někým občas - 1-x týdně zahrál, jen tak pro radost a odreagování. Jsem amatér a hraju rád.Telefon 606 746 146.
    Ahoj, , kdo má čas a chuť si jít zahrát badec na Kuklenskou dopoledne, jsem dobrý hráč rekreační nadšenec, jestli to chcete zkusit, tel 737686864 stačí sms a domluvíme si hru . Zbyněk
    Ahoj,hledám spoluhráče/-čku na rekreační badminton v Brně.Je mi 34 let, hraji 1 rok :blush:Nejlépe ve všední dny dopoledne, ideálně v Brně - Ivanovicích (mám levnější vstup na kreditní členství).
    Ahoj, hledám spoluhráče/spoluhráčku na badminton v Brně - úroveň středně pokročilá - pokročilá. Mám zaplacené členství do března 2014 pro dva, fixní termín čtvrtky od 7:00 - 8:00.
    Hledám spoluhráčku na zimní sezónu badmintonu, každý čtvrtek od 19:00-20:00. Úroveň středně pokročilá, Začátek sezóny 7.10.2010. poslední termín je 31.3. Celkem je to 26 týdnů a částka je 2600 kč.


Nejčtenější články Poradna práce a zaměstnání

    Dramaturgii a moderování pořadu dostala na starosti Jana Bohušová. Připomínáme její účinkování v ostravském vydání pořadu Sama doma. Jestliže při té příležitosti uvedeme také její někdejší působení ve zpravodajské redakci, nebo pozdější účinkování v lifestylových pořadech Zkus mít vkus nebo Vyzkoušejte si..., které také moderovala, nebude už nikdo pochybovat o tom, že Jana vnese do pořadu nejen svou předchozí zkušenost novinářky, ale i dobrou znalost zajímavých lidí, osudů a prostředí, tak jak se s nimi poznala při natáčení televizních pořadů o různých profesích a zájmech.
    Ahoj všem.je mi 48 a ráda bych si zkusila zahrát badminton,dříve jsem hrála docela dobře.ale několik let jsem se k tomu nedostala.Najdu někoho podobného?Jsem od Brna
    Ahojky,je mi 29 a jsem z Brna. Hledám spoluhráče/spoluhráčku na badminton 1-2x týdně. Jsem amatérka, hraju pro radost, ale i tak bych se ráda zlepšila :mrk:Lenka 725851622

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00