Jak na věc


hokejovy brankarsky set

Sluneční brýle LAMBORGHINI NOVI hnědá

    plastové kuličkové pero, modrá náplňBarva: černáMateriál: PlastÚčel použití: Reklamní předmětyRozměry: d=1,4x14,1 cKategorie: Kuličková peraVýrobek je určen pro pro všechny věkové kategorie


Plastové kuličkové pero, modrá náplň ALYSSA černá

    Naše kolekce hokejových dresů je opravdu velmi široká ,můžete si vybrat z více než 3 druhů materiálů určených pro výrobu hokejových dresů,dále můžete volit barevné provedení hokejových  dresů,nebo střih dresů,Zejména naše sublimované hokejové  dresy zvýrazněné pestrou reklamou sponzorů jsou oblíbené  především mezi hráči a fanoušky ledního hokeje.Naopak šité hokejové dresy jsou výhodné pro svou cenovou dostupnost opravdu pro celý hokejový národ.             Nezapomínáme ovšem ani na naší juniorskou hokejovou  generaci, která si naše hokejové dresy velice oblíbila hlavně z důvodu cenové dostupnosti a rychlosti dodání.Hokejové dresy dodáme do 10 dnů ,dle materiálu na skladě.                   Především hokejové dresy vyrobené ze silného  materiálu jsou oblíbené mezi hráči z vyšších soutěží.Z našich typů hokejových  dresů si vybere každý hokejový  klub nebo hokejový oddíl.Kolekce hokejových   dresů nabízí mnoho variant barevného řešení, všech cenových relacízejména náš jednobarevný hokejo
    sluneční brýle LAMBORGHINIBarva: HnědáMateriál: PlastÚčel použití: Manažerské dárkyRozměry: 7,5x9,5x5,2Kategorie: Sluneční brýleVýrobek je určen pro ženy
    Air pore Air pore -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál k výrobě hokejových dresů, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které zajišťují potřebnou prodyšnost.Vyznačuje se prodyšností,pevností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. Je k dispozici v základních barvách. 
    Materiály na výrobu dresů Base  Base  -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které mu dodávají potřebnou lehkost.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. 100% polyester pro fotbal,basketbal,florbal a další sporty.Je nabízen v základní barevnici. 


Pánská polokošile 200 g/m2, vel. XXL, ADLER POLOMIX červená

    Tyto dresy jsou vyráběny metodou sublimačního tisku. Předloha dresu je natištěna na papír a následně zalisována pří teplotě 200°C do látky. Takto vyrobené dresy se vyznačují stálobarevností. Zákazník si sám může zvolit barevnost, rozmístění log, čísel, reklam, jmenovek nebo jiné grafiky,aniž by se měnila cena dresu.Nevýhodou je trochu vyšší cena florbalového dresu oproti dovozovému dresu.Tyto dresy vyrábíme od 7 ks.
    Tyto dresy se vyrábí tak že se zvolí správný druh látky materiál 100% polyester,cool-dry,vyrobí se střih a následně se dres sešije třeba ze dvou barevných odstínů. Výhodou je lepší cena než u sublimovaných HOKEJOVÝCH dresů a nevýhodu, že se musí následně dotisknout reklama ,jména ,čísla a loga,takže v případě rozsáhlého tisku může být konečná cena ve výsledku vyšší.Tyto HOKEJOVÉ dresy vyrábíme od 5 ks.
    Hardbase Harderbase -  je těžší polyesterový materiál používaný k výrobě hokejových a brankářských dresů, který je svou strukturou podobný s materiálem Base.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou.Je nabízen v bílé barvě pro sublimaci. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00