Jak na věc


holandské řízky se sýrem smazene v troube

Naše služby využívá řada firem, například:

    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Pro muže k narozeninámOriginální dárek pro muže i ženy doručímo v Praze i celé ČR. Sestavte si vlastní dárkovou krabici a my jí doručíme na libovolnou adresu. Rozvoz v Praze za cenu 200 Kč. Po celé České Republice za 350 Kč. Váš dárek vyladěný do posledních detailů udělá určitě ohromnou radost.
    MDŽ 8. březnaJarní kytice tulipánů, narcisek a hyacintů dostupné v našem květinářství. Zajistíme rozvoz tulipánů v Praze do 2 hod. od objednání. Denně čerstvé kytice Holandských tulipánů. Tel. do obchodu 241 402 547 TUTO sobotu OTEVŘENO od 8:00 do 18:00 hod.
    Originální kytice z klobás nebo ovoce a zeleninyTradiční představa českého muže jak má vypadat správná kytice je následující. Pivo klobásy a trochu té zeleně. U nás vám připravíme netradiční kytici se vším co si budete přát. Navíc si můžete sestavit vlastní originál podle chutí vašeho miláčka. Kytici připravíme třeba jenom zeleniny nebo ovoce a doručíme v Praze za 200 Kč, nebo si jí u nás v obchodě můžete vyzvednout.


Holandské tulipány mix nostalgie

    TulipányJarní kytice tulipánů, narcisek a hyacintů dostupné v našem květinářství. Zajistíme rozvoz tulipánů v Praze do 2 hod. od objednání. Denně čerstvé kytice Holandských tulipánů. Tel. do obchodu 241 402 547
    SVATEBNÍ KYTICEPro každou nevěstu originální svatební kytice. Výběr z fotogalerie svatebních kytic je nejlepší inspirace na vaší svatbu. V našem květinářství doladíme květiny do posledního detailu k šatům i účesu nevěsty. Připravíme myrty, korsáže, kytičky pro maminky ...
    Netradiční kytice dárky pro muže, dárkové koše, ovocné kytice, klobásová kytice. Pro ženy čerstvé řezané růže. Holandské tulipány, gerbery ... Zajišťujeme rozvoz květin - DONÁŠKOVÁ SLUŽBA.
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Holandské tulipány- Aranžované a volně vázané kytice z čerstvých Holandkých tulipánů pro radost jsou oblíbené pro svou dlouho trvanlivost ve váze. Pestrá paleta barev a druhová nabídka umožní vytvářet nádherné stylové kytice k libovolné příležitosti. UPOZORŇUJEME, ŽE TULIPÁNY JSOU V PRŮBĚHU LETNÍCH MĚSÍCŮ NEDOSTUPNÉ.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00