Jak na věc


holandské řízky se sýrem smazene v troube

Naběračka na špagety – nerez – Magic - Fissler

     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Originální kytice z klobás nebo ovoce a zeleninyTradiční představa českého muže jak má vypadat správná kytice je následující. Pivo klobásy a trochu té zeleně. U nás vám připravíme netradiční kytici se vším co si budete přát. Navíc si můžete sestavit vlastní originál podle chutí vašeho miláčka. Kytici připravíme třeba jenom zeleniny nebo ovoce a doručíme v Praze za 200 Kč, nebo si jí u nás v obchodě můžete vyzvednout.
    Netradiční kytice dárky pro muže, dárkové koše, ovocné kytice, klobásová kytice. Pro ženy čerstvé řezané růže. Holandské tulipány, gerbery ... Zajišťujeme rozvoz květin - DONÁŠKOVÁ SLUŽBA.
    Holandské tulipány- Aranžované a volně vázané kytice z čerstvých Holandkých tulipánů pro radost jsou oblíbené pro svou dlouho trvanlivost ve váze. Pestrá paleta barev a druhová nabídka umožní vytvářet nádherné stylové kytice k libovolné příležitosti. UPOZORŇUJEME, ŽE TULIPÁNY JSOU V PRŮBĚHU LETNÍCH MĚSÍCŮ NEDOSTUPNÉ.


Přes 60800 receptů na jednom místě

    SVATEBNÍ KYTICEPro každou nevěstu originální svatební kytice. Výběr z fotogalerie svatebních kytic je nejlepší inspirace na vaší svatbu. V našem květinářství doladíme květiny do posledního detailu k šatům i účesu nevěsty. Připravíme myrty, korsáže, kytičky pro maminky ...
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Pro muže k narozeninámOriginální dárek pro muže i ženy doručímo v Praze i celé ČR. Sestavte si vlastní dárkovou krabici a my jí doručíme na libovolnou adresu. Rozvoz v Praze za cenu 200 Kč. Po celé České Republice za 350 Kč. Váš dárek vyladěný do posledních detailů udělá určitě ohromnou radost.
    MDŽ 8. březnaJarní kytice tulipánů, narcisek a hyacintů dostupné v našem květinářství. Zajistíme rozvoz tulipánů v Praze do 2 hod. od objednání. Denně čerstvé kytice Holandských tulipánů. Tel. do obchodu 241 402 547 TUTO sobotu OTEVŘENO od 8:00 do 18:00 hod.
    TulipányJarní kytice tulipánů, narcisek a hyacintů dostupné v našem květinářství. Zajistíme rozvoz tulipánů v Praze do 2 hod. od objednání. Denně čerstvé kytice Holandských tulipánů. Tel. do obchodu 241 402 547

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00