Jak na věc


hostel cortina arbesovo nám. praha

Pokoj pro 1 osobu se společným soc. zař.

    počet osob + max. počet přistýlek * = Standardní počet osob, který je obsažen v ceně + počet osob navíc, které je možné přidat pomocí přistýlek" data-container="body" data-html="true"> +
    Neváhejte !! a rezervujte si u nás včas termín Vašeho ubytování v našem hostelu v Praze 1. Pro rezervaci ubytování můžete využít náš jednoduchý a rychlý on-line poptávkový formulář. Pokud chcete vědět ihned, zda se u nás můžete ubytovat ve Vámi zvoleném termínu, kontaktujte náší Non-stop recepci telefonicky.
    AZ Hostel v Praze 1 splňuje všechny předpoklady kvalitního a cenově velmi přijatelného ubytování. Díky Pražskému AZ hostelu již nemusíte hledat kompromis mezi polohou, cenou, kvalitou a kapacitou ubytování. AZ Hostel je umístěn přímo v centru Prahy 1 pouhé 2 minuty pěší chůze od Václavského náměstí. Nabízíme moderní a levné ubytování v Praze na vysoké úrovni.
    Ubytování v našem hostelu je vhodné jak pro dlouhodobé tak i krátkodobé ubytování osob a skupin osob. Pokud Vás naše nabídka levného ubytování v Praze 1 zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat. Pro uspěšné ubytování větších skupin Vám doporučujeme rezervovat ubytování s několika měsíčním předstihem.


Seznam pokojů/apartmánů/služeb v Hostel Cortina, Smíchov

    Vyšehrad je historické opevnění na skále nad pravým břehem řeky Vltavy v Praze a taktéž stejnojmenná čtvrť na jihu správního obvodu a městské části Prahy 2, zaujímající jeho bezprostřední okolí. Váže se k němu řada pověstí z počátků českých dějin. Podle pověsti ho založil bájný kníže Krok. Vznikl jako knížecí hradiště ve druhé polovině 10. století. Koncem 11. století tady sídlil první český král Vratislav II. Při kostele sv. Petra a Pavla byla zřízena vyšehradská kapitula. Později se stal především pevností, střežící od jihu Prahu, rozsáhle barokně přebudovanou ve 2. polovině století 17. Od 15. do 19. století byl Vyšehrad s podhradím též samosprávným městem, do roku 1848 podřízeným vyšehradské kapitule a připojeným ku Praze roku 1883. V téže době došlo k přetvoření hřbitova při kostele sv. Petra a Pavla na pohřebiště zasloužilých českých osobností se Slavínem. Od roku 1962 je sadově upravený vyšehradský areál národní kulturní památkou.Ubytování blízko Vyšehrad
    Do AZ hostelu můžete přijít bud' z Jindřišské ulice, nebo přímo z Václavského náměstí - tento vchod vede do Hostelu přes obchodní dům Van Graaf. Další možnost jak se dostanete do našeho Hostelu je z ulice V Cípu.


Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou - Hostel Cortina

    Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské. Postupnými přístavbami a úpravami vznikl z hradiště založeného v 9. století, se svými rozměry 570 m délky a 128 m šířky jeden z největších hradních komplexů na světě. Je považován nejen za symbol města, ale i české státnosti a podle Guinessovy knihy rekordů za největší starobylý hrad na světě. Součástí hradu je Katedrála svatého Víta, tradiční místo korunovací českých králů i jejich posledního odpočinku. Jsou zde také uloženy české korunovační klenoty.Ubytování blízko Pražský hrad
    Ke všem dopravním prostředkům můžete počítat vzdálenost na kroky, včetně metra trasy A, B i C. Přímo na Václavském náměstí, které se nachází od Vašeho pokoje několik kroků kromě kulturních a zábavních akcí můžete také navštívitpravý staročeský trh. Na tomto náměstí je pro vás pozoruhodné shlédnout i sochu patrona české země Sv. Václava. O další služby, o které budete mít zájem, můžete kdykoliv požádat našeho zaměstnance
    Podmínky platby a zrušení rezervace jsou různé pro jednotlivé typy pokojů. Prosím zadejte termín pobytu a přečtěte si podmínky rezervace vybraného pokoje.


Pokoj pro 3 osoby s vlastní externí koupelnou - Hostel Cortina

    Naše nabídka ubytování v centru Prahy není vágní, ale naprosto jasná a svým způsobem unikátní. V prvé řadě je ubytování přímo v srdci Prahy neobvyklé svou nízkou cenou, která začíná již na neuvěřitelných 10 euro! Proto mějte na paměti, že vydáte-li se hledat ubytování v Praze, ublížíte sami sobě, přehlédnete-li nabídku AZ hostelu v Jindřišské ulici č.5 v Praze. Přímo v budově, kde je hostel umístěn, se nalézá mnoho služeb, které Vás budou stát jen několik kroků. V areálu je luxusní kavárna, čistírna, směnárna, krajová restaurace, thajské masáže, kulečníková herna, kadeřnický a kosmetický salón, obchodní dům VAN GRAAF a česká pivnice! V případě, že budete procházet naší recepcí a nestihnete již navštívit některé gastro zařízení, obdržíte vše nejnutnější tam, ale kupříkladu káva nebo čaj Vám budou poskytnuty zdarma!
    Parkoviště ul. Štefánikova 100 mGaráže Procházka 260 mParkoviště náměstí Kinských 310 mParkoviště Národní Divadlo 850 mPARKING ANDĚL 890 mCentral Parking Prague 1 km
    Při rezervaci více než 11 osob mohou být stanoveny jiné podmínky a další dodatky.Při rezervaci s celkovou cenou více než 5 000,00 CZK mohou být stanoveny jiné podmínky a další dodatky.
    Nabízíme skupinové ubytování osob v Praze 1 - jste firma a potřebujete zajistit levné ubytování v Praze pro Vaše zaměstnance, nebo jste škola, cestovní kancelář a organizujete výlet do Prahy - nabízíme Vám skupinové slevy na ubytování ! Neváhejte nás kontaktovat !! Základní ceník ubytování hostelu Vás příjemně překvapí.


Pokoj pro 4 osoby se společným soc. zař. - Hostel Cortina

    Karlův most je nejstarší stojící most přes řeku Vltavu v Praze a druhý nejstarší dochovaný most v České republice. V Čechách to byla v pořadí čtvrtá kamenná mostní stavba, po mostu Juditině, Píseckém a Roudnickém. Karlův most nahradil předchozí Juditin most, stržený roku 1342 při jarním tání ledů. Stavba nového mostu začala v roce 1357 pod záštitou krále Karla IV. a byla dokončena v roce 1402. Praha se stala i díky kamennému mostu významnou zastávkou na evropských obchodních stezkách. Od konce 17. století bylo postupně na most umístěno 30 převážně barokních soch a sousoší. Původně se mu říkalo jen „kamenný“ nebo „pražský“ most. Název „Karlův most“ se vžil až kolem roku 1870 na základě dřívějšího podnětu Karla Havlíčka Borovského. Po mostě vede historická královská cesta.Ubytování blízko Karlův most
    počet osob + max. počet přistýlek * = Standardní počet osob, který je obsažen v ceně + počet osob navíc, které je možné přidat pomocí přistýlek" data-container="body" data-html="true">6 × +
    Již více jak 10 let nabízí AZ hostel levné ubytování v centru Prahy. Čerpáme z našich zkušeností. Pravidelní zákazníci našeho hostelu jsou jak z České Republiky, tak i ze zahraničí.
    Vážíme si našich pravidelných a dlouhodobých zákazníků !! Rezervujete si ubytování v našem Hostelu Praha na týden nebo déle !! získáte od nás slevu 10%.
    Elektronická evidence tržeb je v našem ubytovacím zařízení prováděna v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb jsme povinni vystavit našim klientům účtenku a zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Praha - Zajímavosti poblíž Hostel Cortina

    V blízkosti hostelu v Praze 1 je umístěna historická budova Národního muzea, na obrázku společně s Václavským náměstím. V jindřišské ulici se nachází desetipatrová Jindřišská věž, která byla postavena v roce 1472 až 76. Zvonice dosahuje výšky 65,7m a je tak nejvyšší zvonicí v Praze. V přízemí a v 1 patře je recepce s prodejem suvenýrů. Ve zvonice naleznete muzeum Pražských věží, restauraci ve dvou patrech a jedinečnou zvonkohru v Evropě s 10-ti zvony, která každý den uvnitř zvonice hraje jednu ze 1100 melodií. V posledním patře můžete navštívit vyhlídku na Pražské panorama.
    Uvažovali jste o výletu do Prahy a sháníte levné ubytování v Praze ? Jste firma, škola nebo jste na pracovní cestě a potřebujete najít levné ubytování v centru Prahy ? Pokud ano, AZ hostel Praha je tu právě pro Vás ! Máme dostatečný počet lůžek, za cenu, která je přijatelná i pro studenty !
    AZ Hostel je umístěn v pasáži, je situován do vnitrobloku, nebude Vás tedy rušit hluk z ulice a zároveň budete moci využívat všech výhod jež plynou z polohy v centru města.
    počet osob + max. počet přistýlek * = Standardní počet osob, který je obsažen v ceně + počet osob navíc, které je možné přidat pomocí přistýlek" data-container="body" data-html="true">5 × +
    Velkou předností našeho Hostelu je výborné dopravní spojení a umístění hostelu v centru Prahy 1. AZ Hostel se nachází v Jindřišské ulici v Praze 1, proti budově Hlavní pošty, pouhých 50 metrů od Václavského náměstí.


Více informací o ubytování Pokoj pro 3 osoby se společným soc. zař. v `Hostel Cortina Praha`

    v recepci hostelu. V hostelu je postaráno i o Vaši hygienu v intencích poskytovaných služeb. Příjemná je pro Vás jistě i informace, že poskytneme i službu WI-FI zdarma! Jistě jste se již po přečtení naší nabídky rozhodli pro náš populární AZ hostel. O tom, že jste se rozhodli správně Vás rádi osobně přesvědčíme.
    Metrem či tramvají jste za 15 minut na Václavském náměstí nebo Staroměstském náměstí, zhruba 10 minut Vám bude trvat cesta k Pražský hrad, Karlův most, Národní divadlo či do Botanická zahrada.
    Vyzkoušejte levné ubytování v našem hostelu ! Přímo v pasáži AZ hostelu naleznete skvělé restaurace a obchody, pro Váš odpočinek, zábavu a pobavení s přáteli.
    Welcome! If you are looking for affordable and good quality accommodation, AZ Hostel in Prague 1 is the right choice for you, your family and for your friends.
    UIbytování Praha - Hostel Cortina, z kategorie levné hostely v Praze nacházející se v historickém centru Prahy. Díky své poloze nabízí výbornou dostupnost kulturního, zábavního i sportovního vyžití.


AZ Hostel Praha nabízí ubytování

    Naším každodením cílem je poskytovat kvalitní ubytování a vytvářet příjemné a přátelské prostředí. Vždy bylo naším cílem, aby se u nás ubytovaní hosté cítili bezpečně. Samozřejmostí je také využívání sejfu pro ubytované na recepci zdarma. Pasáž, v níž se hostel nachází, poskytuje v nočních hodinách svou vlastní ostrahu, která dbá v okolí hostelu na dodržování nočního klidu. Nabízíme kompletní služby hostelového ubytování s nepřebernými možnostmi kulturního vyžití v těsné blízkosti našeho hostelu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00