Jak na věc


hotel s vnitřním bazénem

Adresa: Ústupky 278, 538 07 Seč

    Teplota vody hotelového bazénu Jezerka je 27 stupňů. Voda je slaná s koncentrací cca 0,5% soli a do vody nejsou přidávány žádné umělé chemické prvky – zejména chlor. Proto je koupel vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou.
    Přímo v hotelu Jezerka jsou k zapůjčení jízdní kola i loďky. Velmi se zde dbá na vysokou kvalitu gastronomických služeb. Speciality české i mezinárodní kuchyně můžete ochutnat v restauraci, lobby restauraci, v jedné ze dvou vináren nebo v létě na terase. Evropské peníze pomohly i novému sportovně–kulturnímu areálu s multifunkčním hřištěm a pódiem pro pořádání koncertů a jiných kulturních akcí. Na tento účel putovalo do autokempu Seč 5 milionů korun.
    (prodloužení vstupu, masáže, kosmetiku a spousty dalších aktivit si můžete objednat a uhradit na místě v hotelu Jezerka podle aktualní ceny, do wellness&spa je vstup od 15-ti let )
    Krytý hotelový bazén - jezerka - Vzdálen asi 250 metrů od našeho HOTELU NA PLÁŽI - Kapitán. S vnitřním bazénem o rozměrech 12 x 5 m a hloubkou 1,3 m. To umožňuje nejen rekreační plavání, ale i relaxaci a hromadné cvičení – Aqua aerobic.


Hotel Jezerka - sportovní zařízení

    Tradičním letním cílem turistů v Pardubickém kraji je vodní dílo Sečská přehrada vybudované v letech 1925 – 34 v chráněné krajinné oblasti Železných hor. Zadržovaná voda vytváří 7 km dlouhé jezero, na jehož hladině je i malý ostrůvek s lesíkem. Přehrada slouží nejen jako ochrana proti povodním, výrobna energie a zásobárna pitné vody, ale i jako významné rekreační středisko.
    K celkové pohodě u bazénu přispívá i vyhřívaná podlaha a další možnosti relaxace, které jsou v jeho prostorách. Jedná se o masážní vířivou vanu, parní saunu a infrakabinu.
    Kongres hotel Jezerka na Seči – Ústupkách se od konce loňského roku může pyšnit zbrusu novým Wellness & SPA, které patří mezi nejmodernější zařízení tohoto druhu v České republice. Rozprostírá se na ploše více než 800 čtverečních metrů a představuje ideální místo pro relaxaci po náročném jednání či konferenci. Návštěvníci zde mají k dispozici sedm druhů saun, tři relaxační a ochlazovací bazénky, tři vířivky, mají také možnost vybrat si z mnoha druhů masáží a jiných relaxačních procedur. Nechybí zde ani privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí hostů.


Hotel Kapitán - Na Pláži (aan het strandje)

    Díky podpoře 44,5 milionu korun z evropských fondů se zde dostavělo kongresové centrum a nový ubytovací blok. Vzniklo tak opravdu moderní rekreační středisko nabízející kompletní zázemí a služby pro individuální i firemní klientelu. Venkovní i vnitřní bazén, sauna, bowling, tenisové a squashové kurty, horolezecká stěna, indoorový golfový trenažér, vnitřní a laserovou střelnici jsou k dispozici nejen pro ubytované hosty, ale i pro ty neubytované.
    Můžete se zde koupat, provozovat vodní sporty, rybolov, nebo využívat značené pěší - a cyklo-trasy. Sečská přehrada je součástí národního GEOPARKU Železné hory, vyhlášeného v dubnu letošního roku. Jedná se o plochu 777 km2 geologicky velmi cenného území. Pro návštěvníky lokality je k dispozici řada informačních center, která doporučí trasu geoparkem a poskytne informace o přírodních a kulturních památkách.
    Nově je v hotelu Jezerka k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa center v České republice, které se rozprostírá na více než 800m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivku, masáže, kosmetiky a spousty dalších aktivit.
    K Vašemu pobytu v našem hotelu si můžete objednat vstup do vnitřního bazénu nebo do wellness&spa v hotelu Jezerka, který je ve vzdálenosti cca 300 metrů od našeho hotelu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00