Jak na věc


hotel s vnitřním bazénem

Adresa: Ústupky 278, 538 07 Seč

    Vodní nádrž je obklopena zalesněnými kopci, skalami se zříceninami hradů Oheb a Vidštejn, poli a loukami a přirozeně také velkým množstvím rekreačních objektů. „Jedním z nejmodernějších, kterými se může Pardubický kraj pyšnit, je hotel Jezerka,“ říká hejtman Radko Martínek. Hotel je vzdálený pouhých 200 metrů od vodního díla Seč a má kapacitu 230 lůžek v 96 pokojích.
    Díky podpoře 44,5 milionu korun z evropských fondů se zde dostavělo kongresové centrum a nový ubytovací blok. Vzniklo tak opravdu moderní rekreační středisko nabízející kompletní zázemí a služby pro individuální i firemní klientelu. Venkovní i vnitřní bazén, sauna, bowling, tenisové a squashové kurty, horolezecká stěna, indoorový golfový trenažér, vnitřní a laserovou střelnici jsou k dispozici nejen pro ubytované hosty, ale i pro ty neubytované.
    Přímo v hotelu Jezerka jsou k zapůjčení jízdní kola i loďky. Velmi se zde dbá na vysokou kvalitu gastronomických služeb. Speciality české i mezinárodní kuchyně můžete ochutnat v restauraci, lobby restauraci, v jedné ze dvou vináren nebo v létě na terase. Evropské peníze pomohly i novému sportovně–kulturnímu areálu s multifunkčním hřištěm a pódiem pro pořádání koncertů a jiných kulturních akcí. Na tento účel putovalo do autokempu Seč 5 milionů korun.


Hotel Jezerka - sportovní zařízení

    Kongres hotel Jezerka na Seči – Ústupkách se od konce loňského roku může pyšnit zbrusu novým Wellness & SPA, které patří mezi nejmodernější zařízení tohoto druhu v České republice. Rozprostírá se na ploše více než 800 čtverečních metrů a představuje ideální místo pro relaxaci po náročném jednání či konferenci. Návštěvníci zde mají k dispozici sedm druhů saun, tři relaxační a ochlazovací bazénky, tři vířivky, mají také možnost vybrat si z mnoha druhů masáží a jiných relaxačních procedur. Nechybí zde ani privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí hostů.
    Finská sauna »Terasa Sunrise »Biosauna (dřevěná) »Sluneční louka »Infrakabina »Ochlazovací bazének vnitřní »Tepidárium »Zážitkové sprchy »Solná lázeň s inhalátorem »Kneippova lázeň »Tropická sauna »Ochlazovací bazének venkovní »Hammam - parní lázeň »Vířivka vnitřní »Amorova komora »Relaxační bazén s protiproudem a vodopádem » Odpočívárna Sunset »Vířivka venkovní »Odpočívárna Vital bar »Občerstvení »Masáže »
    Pro sportovní vyžití hotel disponuje vnitřním bazénem (12 m), venkovním bazénem (20 m), dětským brouzdalištěm, vířivkou a parní saunou. Dále jsou zde dvě bowlingové dráhy, dva tenisové kurty, dva squashové kurty, fitness... celý popis
    (prodloužení vstupu, masáže, kosmetiku a spousty dalších aktivit si můžete objednat a uhradit na místě v hotelu Jezerka podle aktualní ceny, do wellness&spa je vstup od 15-ti let )


Hotel Kapitán - Na Pláži (aan het strandje)

    Krytý hotelový bazén - jezerka - Vzdálen asi 250 metrů od našeho HOTELU NA PLÁŽI - Kapitán. S vnitřním bazénem o rozměrech 12 x 5 m a hloubkou 1,3 m. To umožňuje nejen rekreační plavání, ale i relaxaci a hromadné cvičení – Aqua aerobic.
    Tradičním letním cílem turistů v Pardubickém kraji je vodní dílo Sečská přehrada vybudované v letech 1925 – 34 v chráněné krajinné oblasti Železných hor. Zadržovaná voda vytváří 7 km dlouhé jezero, na jehož hladině je i malý ostrůvek s lesíkem. Přehrada slouží nejen jako ochrana proti povodním, výrobna energie a zásobárna pitné vody, ale i jako významné rekreační středisko.
    K Vašemu pobytu v našem hotelu si můžete objednat vstup do vnitřního bazénu nebo do wellness&spa v hotelu Jezerka, který je ve vzdálenosti cca 300 metrů od našeho hotelu.
    Nově je v hotelu Jezerka k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa center v České republice, které se rozprostírá na více než 800m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivku, masáže, kosmetiky a spousty dalších aktivit.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0048:00:00