Jak na věc


hotely špindlerův mlýn

Pohotová odpověď od našich operátorů

    Vítejte na stránkách společnosti Hotelklik a.s., jednoho z největších provozovatelů hotelů ve Špindlerově Mlýně. U nás se najde opravdu každý - rodiny s dětmi, party snowboarďáků i páry hledající soukromí a relax v tomto krásném horském středisku.
    Pečlivě vybrané hotely v Českém Krumlově, dobře známém pro svou architekturu a umění historického centra starého města s 300 památkově chráněnými objekty, druhým největším zámeckým komplexem u nás a nejstarším barokním divadlem na světě. Se svojí bohatou historií starší více než 700 let je od roku 1992 zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.
    V současné době si dle svého vkusu a preferencí můžete vybírat z našich 3 ubytovacích zařízení nacházejících se na různých místech Špindlerova Mlýna. Alpský hotel a hotel Výsluní najdete v klidné části údolí Svatého Petra, hotel Tři růže v blízkosti centra.
    Věříme, že díky 15 letem zkušeností v této oblasti se i Vy zařadíte mezi naše spokojené hosty, kteří se rok co rok vracejí užívat si krás Krkonoš v zimě i v létě.
    Tyto hotely jsou námi upřímně doporučené pro jejich exkluzivitu nebo pro jejich výjimečný poměr cena/kvalita. Většina hotelů je umístěna přímo v historickém centru Krumlova.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00