Jak na věc


implantát pod kůži antikoncepce

27 300 Kč 15 999 Kč: Implantát Alpha Bio, vhojovací váleček, abutment, korunka

    Prvotřídní klinika ArtStom v Praze, špičkoví specialisté, nejmodernější a bezbolestné způsoby léčby, kvalitní implantáty značky Alpha Bio, Straumann, Nobel Biocare
    Věnujeme maximální pozornost každému pacientovi kliniky, dbáme na to, aby se člověk u nás cítil pohodlně a mohl bez komplikací vyřešit všechny své zubní problémy.
    Naši lékaři, kteří zavádějí zubní implantáty mají mezinárodní certifikáty, pravidelně absolvují školení v zahraničí a neustále zvyšují úroveň své kvalifikace.
    Za několik let práce naši specialisté vrátili úsměv tisícům lidem z České republiky, Německa, Rakouska, Kanady a jiných zemí světa. Řešíme různé problémy se zuby a bez komplikací zvládáme i nejsložitější případy v oblasti implantologie. Dáváme svým pacientům nové životní perspektivy, jinou úroveň vztahů se zubními lékaři.
    Klinika ArtStom v Praze poskytuje kompletní spektrum stomatologických služeb na nejvyšší úrovni. Tisíce lidí z celého světa již navštívili naší kliniku a byli spokojeni. My nejen že provádíme zubní implantace, léčíme zuby a zbavujeme bolesti, ale také darujeme brilantní úsměv a dobrou náladu každému pacientovi.


Akce Slevomat: Zubní implantát Alpha Bio 16 800 Kč 8 999 Kč

    Dokážeme vyřešit i velmi závažné zubní problémy, které odmítli řešit v jiných klinikách. Postupy, které praktikujeme v oblasti zubní implantace, estetické stomatologii a protetice se používají v nejlepších zubních centrech světa.
    Dodržujeme vysokou úroveň poskytovaných služeb a proto dáváme doživotní záruku na zubní implantáty. Můžete si být jisti nejvyšší kvalitou všech prováděných zákroků!
     Snažime nabízet pacientům špíčkový servis a vysokou úroveň zdravotnických služeb. Přečtěte si autentická hodnocení naších klientů z Facebooku a Googlu.
    V CENĚ JE: ODBORNÁ VYŠETŘENÍ, OPG-SNÍMKY, INJEKČNÍ A POVRCHOVÁ ANESTEZIE, IMPLANTACE VYSOCE KVALITNÍHO IMPLANTÁTU, CHIRURGICKÉ FORMOVÁNÍ DÁSNĚ, POTŘEBNÉ KONTROLY, VHOJOVACÍ VÁLEČEK, ABUTMENT, METALOKERAMICKÁ KORUNKA

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00