Jak na věc


investiční kov

  Prodej investičních zlatých  a stříbrných produktů  za fixní ceny.

    Investiční zlatý slitek o váze 1 gramu od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Nejnižší cena není zárukou nejnižší ceny! Najdete-li velmi zajímavou cenu, která se vymyká cenám u ostatních prodejců, buďte opatrní a čtěte pozorně obchodní podmínky a průběh nákupu. Ceny, které jsou nižší na 1 oz o 1000 Kč, a ještě je poštovné zdarma, jsou nesmysl. Marže u investičního zlata jsou tak nízké, že je slibovaná cena cenou nereálnou! Požadujte rady, informace, zprávy z trhu a další. Ačkoli vám mohou být tyto informace lhostejné, zjistíte tak, zda se prodejce skutečně své práci věnuje každý den a dělá svou práci řádně. Ptejte se, zda investiční zlato i vykupuje. Mnoho prodejců pouze prodává! Mnoho prodejců vykupuje pouze zlato, které sám prodal. Někteří prodejci si dělají podrobné zápisy s informacemi kdo, kdy a co nakoupil. Nenechávejte za sebou informace, co jste si kde koupili. Bezpečnost především. Nechte si zasílat zboží Poste restante.


Investiční zlato – perfektní dárek i pojistka do budoucnosti     

    Jako nejzajímavější z komodit pro nákup v letošním roce se zdá býti tím pravým právě zlato, jak se domnívají analytici České spořitelny – Luboš Mokráš, analytik J&T banky –Pavel Ryska a analytik firmy Colosseum Boris Tomčiak.
    Investoři, kteří chtějí získat zlato do svého vlastnictví, je mohou nakoupit ve formě zlatých slitků (cihel, anglicky gold bars, bullion) nebo zlatých mincí, které se prodávají buď v trojských uncích (oz, 31,103g) nebo gramech (g), obvykle v hmotnostech 1g, 2g, 5g, 10g, 20g a pod. až 1kg, v trojských uncích 1/20, 1/10, 1/4 oz, 1/2 oz, 1 oz a pak v celých násobcích oz.
    Punc a certifikát pravosti – K investičnímu zlatu ve standardu „Good Delivery“ nemusí být vydáván certifikát. Investiční zlaté slitky většiny výrobců jsou certifikátem a číslem slitku opatřeny. K mincím se však certifikáty nevydávají. Všechny důležité informace o daném produktu jsou na produktu vyraženy – hmotnost, ryzost a výrobce. Jelikož jsou produkty investičního zlata celosvětově uznávané, není třeba tyto mince a slitky dále označovat puncem.


INVESTIČNÍ ZLATO ZNAMENÍ HADA 1OZ

    Investiční Stříbrný slitek o váze 20 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 99,9%. Investiční stříbro od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Kromě vzácného výskytu a tudíž vysoké ceny se zlato vyznačuje také vysokou specifickou hmotností (19 300 kg/m3 ), malou chemickou reaktibilitou (vysokou odolností), krásným vzhledem, dobrou zpracovatelností a velmi dobrou tepelnou a elektrickou vodivostí. Díky vysoké objemové hmotnosti je zlato nenahraditelné. Při dodržení přesně daných rozměrů výrobce a hmotnosti není možné vyrobit padělek stejných parametrů. Leda že by byl použit kov s ještě větší objemovou hmotností, který je však dražší než zlato samotné. V ryzí podobě se zlato vyznačuje, jako velmi měkký kov.
    Tyto mince jsou celosvětově uznávané a není k nim přikládán žádný certifikát. Emitentem mincí jsou národní banky daných států a ty ručí za jejich obsah zlata a hnotnost. Mince mají nominální hodnotu, za kterou je možné tyto mince ihned směnit. Nominální hodnota je však tak nízká, že se směna za nominální hodnotu nevyplatí.


investiční zlato Komerční banka

    Ryzost – Zlato a stříbro se často zpracovávají ve formě slitin a to především z důvodu zlepšení fyzikálních vlastností produktů, především pevnosti. Ryzost udává poměr drahoho kovu a neušlechtilých složek.
    Slitky bývají zpravidla dodávány s certifikátem (číselným kódem, který je uveden jak na slitku, tak na samotném certifikátu). Slitky o hmotnosti od 1g do 100g jsou zpravidla zataveny v plastové kartě, kde je číslo slitku uvedeno. Slitky o hmotnosti 250g až 1000g mívají cetifikát zvlášť přiložený v papírové formě.
    Investiční zlatý slitek o váze 500 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Investiční zlatý slitek o váze 50 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Nadále nejistá situace na finančních trzích a stálá opatrnost investorů zvyšuje atraktivitu zlata a dalších drahých kovů. A to především jako pojistku před neustálými výkyvy trhů a kvantitativním uvolňováním peněz ECB, které nebere konce.


Investiční zlato Praha od roku 2011

    Likvidita – Kdo má zlato, má vždy peníze. Se zlatem se obchoduje 24 hodin denně po celém světě. Máte-li zlato, vlastníte určitý typ mezinárodně uznávané měny, protože zlato můžete prodat v kterékoli zemi světa. Zlaté mince mají navíc tu výhodu, že je lze využít jako zákonné platidlo, a proto jsou ještě žádanější.
    Investiční Stříbrný slitek o váze 1000 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 99,9%. Investiční stříbro od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Jestliže se vám zdá tzv. prémium 8,5% i tak vysoké, nezapomeňte, že seriozní prodejce vykoupí vaše investiční zlato za ceny, které jsou vyšší než samotná aktuální cena zlata na burze. Například u nás můžete prodat minci za cenu 1060 Kč/g a cena zlata je 1005Kč/g (1.6.2012). Protože my zlato opět prodáme dalšímu zájemci a již z této mince můžeme odečist náklady na ražbu, dopravu...
    Je jen na vás, jak bude vypadat vaše bohatství za 22 let, až půjdete například do důchodu... Zajistěte si klidné stáří již teď! Narodilo se vám dítě? Zajistěte mu start do života již teď! Život vás i vašich nejbližších je jen ve vašich rukou...


INVESTIČNÍ MINCE KRUGERRAND 1OZ

    Investiční Stříbrný slitek o váze 500 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 99,9%. Investiční stříbro od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Nový šéf ECB Mario Draghi klade důraz především na záchranu předlužených ekonomik než na finanční stabilitu eurozóny. V případě dalších potíží jedné ze zemí, které se potácejí na hranici únosné zadluženosti, může přijít další finanční injekce ze strany ECB. V případě Řecka znamenalo nalití tisíců miliard eur do oběhu zisk tří až čtyř měsíců klidu. Nyní je však začátek května a po Řecku je tu Španělsko, které začíná mít potíže. Další finanční injekce ze strany ECB by přispěla k růstu cen zlata. Pokud tisíc miliard eur znamená oddálení problému eurozóny o tři měsíce, pak je to velmi špatné. Nezapomeňme na další země, které mají nemalé problémy. Jestliže se potvrdí obavy kolem Španělska, Itálie a Irska, vznikne reálný problém a zlato může být opět na vrcholu zájmu investorů, kteří budou preferovat jistější aktiva ve svém portfoliu. Zlato tak letos může být černým koněm.


argor heraeus munze osterreich 250 500 1000G

    Další z "fíglů" prodejců je nabídka takzvaného "spoření ve zlatě", což spočívá v sepsání smlouvy na určitou cílovou sumu a zákazník pak každý měsíc zasílá své peníze na účet prodávajícího. Ten pak zákazníkovi připočte na účet určitou část zlata. Tento systém je velimi nevýhodný, protože ceny zlata těchto prodejců jsou sami o sobě velmi nevýhodné! Příkladem může být, že spoříte 2000 Kč měsíčně a obchodník vám připočítává 1,33g zlata za ceny cca 1500 Kč za gram. Cena za gram (1.6.2012) se pohybuje někde okolo 1005 Kč. Sami tedy lehce dopočítáte prémium cca 50%. Toto procento by mělo být pro kupujícího naprosto neakceptovatelné!
    Zlato a jiné cenné kovy jsou aktiva, jak hmotná, tak likvidní (jednoduše obchodovatelná) na rozdíl od nemovitostí, která jsou hmotná ale nejsou likvidní.
    Na závěr pro zamyšlení: Zkuste si vypočítat, kolik naspořili dva lidé. Jeden měl v roce 1990 na vkladní knížce uloženo 50000Kč a druhý měl ve stejný okamžik nakoupené zlato ve stejné hodnotě. Kolik mají nyní a který z nich je na tom k dnešnímu dní líp? Jaký bude rozdíl v bohatství za dalších 22 let? Budete chtít mít peníze na bankovním účtě úročeném 0,05 až 1,5% nebo mít své úspory ve zlatě?
    Investiční zlatý slitek o váze 1 Oz (troyské unce) od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Aktuální vývoj ceny zlata Fórum měšec - komodity Zlato - Aktuálně.cz Zlatoforum.cz Zlatoinzerce.cz PanInvestor.cz Penize.cz Penize.cz - diskuze Patria Finance - zlato Financnik.cz Finexpert.e15cz Kurzy.cz 


INVESTIČNÍ MINCE american buffalo

    Nezávislost – Jistota, kterou zlato přináší, je dána právě jeho nezávislostí. Zlato je v maximální míře nezávislé na státech, měnách, produktivitě, úvěrové způsobilosti i chemických vlivech okolního prostředí. Jeho cenu sice ovlivňují hospodářské a politické faktory, jeho hodnotu a žádanost však z dlouhodobého pohledu neohrozí.
    Mnoho lidí se necítí, tak zdatnými, aby si udělali vlastní plán investic, a obracejí se na finanční poradce a další instituce, které sledují pouze svůj vlastní užitek a snaží se nejlépe ihned maximalizovat zisk! Vyvarujte se toho! Pokusím se zde jednoduše popsat hlavní body, které je třeba promyslet a můžete začít sami. Ono to není zas až tak složité…, stačí se jen chvilku přemýšlet!
     Prodáváme investiční zlato v podobě standardizovaných mincí a slitků, které jsou celosvětově obchodovatelné a mají mezinárodní standard Good delivery!
    Karát – Jednotka udávající podíl zlata ve slitině na stupnici rozdělené na 24 dílků. Jako 24 karátové zlato se označuje absolutně ryzí zlato. Pojem se běžně užívá především v klenotnictví.
    Investiční zlatý slitek o váze 5 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.


prodej stříbrných mincí a slitků

    Obvyklý důvod pro nákup zlata je jeho stále rostoucí cena, která zaručuje dlouhodobé uchování hodnoty investice. Někteří lidé nakupují zlato ve víře, že se současný monetární a finanční svět zhroutí a jenom zlato si uchová svoji hodnotu.
    Rakouská mince s motivem Vídeňské filharmonie je jednou z nejžádanějších evropských stříbrných mincí. Byla pojmenována na počest světoznámého orchestru.
    Zabýváme se prodejem, výkupem a komisním prodejem investičního zlata, stříbra, platiny a palladia. Investiční zlato je obchodováno v celé EU ve zvláštním režimu bez DPH. Na ostatní investiční produkty je uvaleno DPH. Investičním zlatem a dalšími investičními produkty se zjednodušeně rozumí


Prodej investičního zlata - "jak nenaletět"

    Jestliže jste rozhodnuti investovat do hmotného zlata, tak je to pro vás pravděpodobně nejdůležitější otázka. Mnoho lidí má v úmyslu investovat, ale není toho schopna. A to především z toho důvodu, že nemají plán. Chtějí nakupovat za určitou cenu, která když nastane, tak čekají ještě na nižší. Pak cena povyskočí a oni říkají, že mohli nakupovat za míň a čekají. Tato situace se opakuje stále…  Jestliže si určíte cenu, tak ji pak dodržte. Nespekulujte, protože stejně na nic nepřijdete. Cenu tvoří trh, miliony lidí, kteří mají své plány a ty nelze agregovat a dojít k závěru – „zítra to bude levnější“. To neví nikdo a ten co říká, že ví, tak pravděpodobně lže. Doporučuji nehledět na aktuální cenu a nevyčkávat. Nakupujte často, po menších částech a výsledná cena bude reálnou cenou za dané období. Jednoduché a nejlepší řešení, které můžete zvolit.
    Investiční Stříbrný slitek o váze 100 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 99,9%. Investiční stříbro od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.


INVESTIČNÍ ZLATO WIENWER PHILHARMONIKER

      Zlato v podobě zlatých mincí a slitků v dnešní nejisté době zadlužené eurozóny, rozkolísané světové ekonomiky a ekonomické krize představuje ideální formu investice. Může být rovněž výborným dárkem pro rodinu, příbuzné či přátele. Ať se již jedná o narozeniny, Vánoce, svatbu, narození dítěte, křest, promoci či jinou významnou životní událost, investiční zlato je vhodným dárkem pro každou příležitost. Věcné dary se často obdarovanému nehodí nebo nejsou zcela dle jeho vkusu a gusta. Na druhou stranu finanční obnosy ukryté v bílých obálkách nejsou ani příliš originální ani kreativní a jejich hodnotu navíc snižuje všudypřítomná inflace, jež způsobuje, že to, co by si za ně mohl člověk dle svého vlastního výběru koupit, je stále dražší a dražší. Zlato je naproti tomu uchovatelem hodnoty a symbolizuje bohatství, jež obdarovávanému člověku dáváte a také přejete a nadto představuje jistou inovativnost, se kterou jste o dárku přemýšleli a zabývali se jeho koupí.
    Investiční zlato je zvláštní forma zlata, která je používána jako investiční nástroj podobně jako například cenné papíry. Jedná se především o zlaté mince a slitky (cihly), které nejsou kupovány ze sběratelských, numismatických důvodů, ale jako investice, t.j. k uložení papírových peněz.
    Volte mince či slitky, které jsou likvidní! V Evropě se nejvíce prodávají mince Wiener Philharmoniker, 1 dukát a 4 dukát. Slitky pak Argor Heraeus a Munze Osterreich. Existuje mnoho rafinerií, které se snaží prodávat slitky, které nejsou mezi lidmi a prodejci známé, tedy nejsou moc likvidní. Volte nejlépe 1 unci.  Jestliže chcete nějakou gramáž, na kterou nemáte finanční prostředky, nevěšte hlavu. Škála produktů je tak široká právě z toho důvodu. Každý nemůže mít vše.
    Investiční Stříbrný slitek o váze 50 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 99,9%. Investiční stříbro od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.


stříbrná mince koala kookaburra

    Jsme přímým dodavatelem investičního zlata od největších mincoven na světě, které zaručují pravost a nejvyšší kvalitu svých produktů v celosvětovém měřítku!
    Investiční zlatý slitek o váze 10 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Snažte se nebýt líní a rozložte svůj nákup do více menších. Bude to stát víc práce vás i prodejce, ale věřte, že se to vyplatí. Chcete-li investovat 1 mil. Kč, tak nakupujte 10x. Stačí jednou za týden, čtrnáct dní či měsíc zvednout telefon.  Stejně vám nikdo na nákup investičního zlata množstevní slevu nedá, a když ano tak bude v rámci desetikorun. Domluvte se s prodejcem na vyzvednutí či zaslání zboží až po nakoupení určitého počtu kusů. Ušetříte si tak dopravní náklady nebo čas za osobní převzetí.


QR Code - Investiční zlato Praha

    Většinou je doporučováno 10 – 20% z hotovostních úspor. Samozřejmě záleží na tom, co máte s úsporami v plánu, jaké máte závazky a předpokládané budoucí výdaje. Je třeba mít na paměti, že můžou nastat mimořádné výdaje, na které musíte být připraveni. Přeci jenom nejsme stát, který své řádné i mimořádné problémy řeší velmi jednoduše – vydá statní dluhopisy a „jede se dál“. Důležité je i přihlédnout k aktuální ekonomické a politické situaci a udělat si obrázek nad tím, kterým směrem se bude pravděpodobně situace vyvíjet (politika, hospodářství, míra zdanění a přerozdělování, sociální spravedlnost, míra zadlužení, mír atd.).
    Důležitá otázka z důvodu volby gramáže. Jestliže máte v úmyslu postavit dětem za 10 let dům, tak volte klidně 250g – 1000g. Avšak dávejte pozor na likviditu!  Jelikož se tyto slitky prodávají méně často, likvidita je nižší.  Jestliže si chcete spořit na stáří, volte menší gramáž. Odprodejem jednoho kusu získáte budoucí aktuálně požadované finanční prostředky a nemusíte prodávat víc, než budete aktuálně potřebovat.  Snažte se při nákupu přemýšlet z pohledu budoucího a ne současného. Nakupujete pro budoucnost, ne pro současnost! Cena za gram je sice důležitá, ale nemůžete jí podřídit vše.
    Investiční zlatý slitek o váze 20 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.


Nákup investičního zlata u nás se vyplatí!

    Nesnažte se nakupovat hmotné investiční zlato za každou cenu a raději se před nákupem poraďte u seriozního prodejce, který nemá zájem prodat a ošidit, ale který má zájem prodat a stát se dlouhodobým partnerem v oblasti prodeje investičního zlata!
    Cena zlata (v přepočtu na jednotku hmotnosti) klesá jak s hmotností jednotlivého kupovaného slitku, tak s celkovým objemem obchodovaného zlata, například některé burzovní ceny jsou uváděny pro 10 kg a více.
    Zlato a daně – Obchodování s investičním zlatem je v Evropské unii i ve většině zemí světa osvobozeno od zdanění. Na stříbro se však vztahuje povinnost platit daň i při použití k investičním účelům.


Investiční zlato GOLDEN INVEST Company a.s.

    Zlatá rezerva – Národní banky ve zlatě chovávají své rezervy na „horší časy“, období válek či přírodních katastrof. Mnozí odborníci doporučují také soukromím investorům, aby dlouhodobě ukládali 10 až 20 % svého majetku do drahých kovů. Dobře se osvědčilo vytváření rezerv nakupováním menších množství zlata po delší časové období, při němž se vyrovnává kolísání kurzů. V průběhu času se mění podoba platidel, hospodářský vývoj a pohled na bohatství. Investiční zlato v podobě mincí a slitků ve standardu „Good Delivery“ je však neměnné a je přijímáno po celém světě. Jedná se o nejjednodušší prostředek směny ať jste kdekoli a kdykoli.
    Zajišťujeme dlouhodobé profesionální poradenství a pomůžeme Vám poskládat vhodné investiční portfolio s ohledem na Vaše individuální možnosti a potřeby!


PRODEJ VÝKUP INVESTIČNÍHO ZLATA

    V poslední době se na internetu vyskytlo mnoho e-shopů, které spoléhají na neznalost lidí a nabízejí hmotné investiční zlato, za ceny, které jsou pro drobné investory neakceptovatelné. Tyto ceny v sobě obsahují neadekvátní marži e-shopů. Cena hmotného investičního zlata je složena z aktuální ceny zlata - aktuální světová cena zlata je určována významnými obchodníky se zlatem dvakrát denně (dopoledne a odpoledne) vyhlašována na Londýnské burze (tzv. London fix). Světová cena zlata se vyhlašuje v amerických dolarech (USD) vůči jedné Trojské unci (oz). Jedna trojská unce váží 31,103496 gramů. Dále se k aktuální ceně zlata připočítává takzvané prémium, které v sobě obsahuje náklady na ražbu, dopravu a přirážku mincovny + samotného prodejce. Toto prémium by nemělo překračovat 8,5% z aktuální ceny zlata. Mnoho prodejců však toto procento překračuje a na úkor kupujících se obohacuje.
    Investiční zlatý slitek o váze 1000 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Investiční Stříbrný slitek o váze 250 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 99,9%. Investiční stříbro od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Jestliže chcete „spořit ve zlatě“, tak si propočítejte, o kolik nakupujete gram dráž. Pročtěte si obchodní podmínky, abyste věděli, jak vás může firma penalizovat, jaké jsou hmotnostní přepočty při samotném odběru a kolik si účtují za uskladnění.  Bývá zde mnoho nejasného a většině lidí se vše rozkryje, až když dojde na peníze. Dávejte pozor na to, aby byla firma dostatečně silná a jednoho dne i s vaším zlatem nezkrachovala! Zvažte, zda není nejjednodušší, nejbezpečnější a zároveň nejlevnější nakupovat si hmotné zlato sám.


Rady jak nakupovat investiční zlato

    Internetové stránky www.investiční-zlato-praha.cz jsou vytvořeny především z důvodu, aby zájemci o nákup Investičního zlata, měli přehled o aktuálních reálných cenách zlatých investičních produktů a v případě zájmu o investici do této komodity, mohli za reálné ceny nakupovat.
    Investiční zlatý slitek o váze 250 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.
    Pro investiční účely jsou vhodné světově uznávané investiční mince. Jsou likvidní po celém světě a jejich prodej je kdekoli velmi jednoduchý. Dobrým vodítkem pro posouzení likvidity je certifikace IRA Acceptable, tu uděluje uznávaný penzijní fond ve Spojených státech. Mezi nejznámější investiční mince, které jsou obchodované po celém světě patří zejména: Wiener Philharmoniker, Maple Leaf, American Eagle, American Buffalo, Krugerrand, libertad, Sovereign, Nugget - Kangaroo, čínská znamení a Čínská Panda.
    Investiční zlatý slitek o váze 100 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.


Nejistota dál nahrává investičnímu zlatu!

    Investice do hmotného zlata je záležitostí na 5 a více let. Často klienti nemají vůbec v úmyslu zlato prodávat a přenechají své úspory ve zlatě dalším generacím. Určitě není dobré nakoupit a za dva měsíce prodat, protože jedu na dovolenou... I tací experti se najdou.
    Investiční zlatý slitek o váze 2 gramů od Švýcarské rafinerie Argor Heraues s ryzostí 999,9. Investiční zlato od Společnosti Argor Heraeus splňuje veškeré požadavky londýnského standardu Good delivery.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00