Jak na věc


jízda v tanku

Společnost Jízdy králů ve Vlčnově

    Opět jinak a zajímavě je pojatý sobotní slavnostní pořad Předání vlády králů. Nechyběly rovněž ukázky tradičních technologií v památkových chalupách na Návsi i v rámci Jarmarku. Celou komponovanou prezentaci zpracování lnu, konopí a vlny s volným vystoupením muziky a tanečníků předvedl na usedlosti čp. 65 folklorní soubor Závršan. V sobotu je novinkou i komorní poetický pořad Milostné zpívání ve dvoře čp. 57.
    Americká ikona Ford Mustang Shelby GT500 vs americký kolos Hummer Geiger. Zažijte dva vyjímečné stroje v Hoškovicích u Mladé Boleslavi. Je pro vás připravena trasa se závěrečným sprintem na letišti, kde si vyzkoušíte maximální výkon obou vozidel. Celkem absolvujete 32 kilometrů za volantem 2 skvělých aut.
    Adrenalinová jízda Hummerem H1 v Olomouci na 30 minut usedněte za volant a vydejte se vstříc dobrodružství na offroadové dráze plné přírodních překážek, brodů, bláta, strmých výjezdů a sjezdů. Pro speciál Hummer neexistuje překážka, kterou by neprojel a je to pouze na vás na co si troufnete.
    Řízení Ferrari nebo zážitková jízda na sedadle spolujezdce, vyzkoušejte na vlastní kůži luxusní supersport Ferrari 458 Italia a Ferrari 488 Spider. Je libo divoká jízda na okruhu v Příbrami nebo dálniční jízda zakončena sprintem na letišti? Nabízíme 8 lokalit, kde si užijete dokonalý červený supersport s nezaměnitelným zvukovým projevem motoru. Vyzkoušejte naše luxusní červené Ferrari.


Kondiční jízdy mauální i automatická převodovka

    Velmi pestrá je také nabídka nedělních programů i vystoupení v amfiteátru v rámci pořadů Zpívání pro krála. Program vyvrcholil jízdou králů a krojovaným průvodem, pestrý obrázek roztančené vesnice doplňují další tradiční nedělní pořady. Podrobnější informace k jízdě králů na webových stránkách www.kskvlcnov.cz.
    Adrenalinová jízda Hummerem H2 v Ostravě na 30 minut usedněte za volant a vydejte se vstříc dobrodružství na offroadové dráze plné přírodních překážek, brodů, bláta, strmých výjezdů a sjezdů. Speciál Hummer H2 si poradí téměř s každou překážkou a je to pouze na Vás na co si troufnete. Hummer H2 dokáže projíždět terénem ve vysoké rychlosti, připravte se na opravdu divokou jízdu.
    Cílem činnosti Společnosti Jízdy králů, která byla založena v roce 1991 jako občanské sdružení, je přispívat svou činností a konkrétními aktivitami k uchování tradičního lidového zvyku ve Vlčnově - Jízdy králů a také místních jedinečných krojů.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00