Jak na věc


jídlo pro králíky

Popis ketonového balíčku Výletník

    ketonová jídla v balíčku Výletník jsou balena v praktických sáčcích po jedné porci. Pokud jedete na dovolenou na 2, 5 nebo 10 dní, balíček Výletník je ideální volba. Budete mít s sebou chutná ketonová jídla na každý den. Výhodou ketonové diety KetoFit je snadná a rychlá příprava, to oceníte na každém výletě. Stačí mít po ruce šejkr, sáček s proteinovým koktejlem a trochu vody. Zamícháte a můžete konzumovat. Přesné návody najdete na obalech. ketonová dieta vás zasytí na 2–3 hodiny, nebudete mít nutkání jíst něco dalšího. Odoláte jak sladkým lákadlům, tak vábení známých na dovolených. V průběhu ketonové diety KetoFit můžete chodit na túry, plavat, jakkoliv sportovat. ketonová jídla vás nebudou nijak omezovat. Naopak, pohyb velice doporučujeme.
    Nová, ještě lepší super ketonová tyčinka SLIM PROTEIN cappuccino od KetoFit. 1 tyčinka = 1 jídloMá úctyhodných 60 g, bohatě tak nahradí jedno jídlo (snídani, oběd, svačinku, nebo večeři). Běžné keto tyčinky jsou potřeba 2 po 30 g, aby nahradily jedno jídlo. 
    Vysoká účinnost při hubnutí.ketonovouketonovou polévku si oblíbíte na oběd i na večeři. Můžete si vybírat z několika proteinových polévek. Díky skvělé chuti si nebudete připadat, že jste na dietě. Hubnutí s ketonovouketonovou keto dietou vás bude bavit. ketonová polévka je populární, protože ji lze konzumovat bez dalších úprav – přímo od nás. Ale samozřejmě si ji můžete vylepšit povolenou zeleninou z receptáře KetoFit.Více o proteinových polévkách si přečtěte zde.


ketonová tyčinky SLIM PROTEIN KetoFit

    Extra nízký obsah sacharidů (pouze 1,9 g cukru), maximum vysoce kvalitních proteinů (40 %) a zdravé vlákniny (15 %) z ní dělá dokonalé jídlo při ketodietě, low carb stravování a zdravém životním stylu. Je perfektním doplňkem i pro sportovce pro dodání proteinu po náročném výkonu.
    Keto Croissant KetoFit je ideální pro extra rychlé hubnutí v hubnoucí i stabilizační fázi KetoFit.Obsahuje vysoké množství bílkovin (30 g), vlákniny (30 g) a skoro nulový podíl cukrů.
     Nečekejte, začněte ihned. Vyrazte s proteinovými jídly KetoFit už zítra do Orlických hor na Velkou Deštnou, vyšlapejte na úžasnou vyhlídku k turistické chatě Návrší v Jeseníkách nebo navštivte některá z krásných českých jezer. Zažijete skvělý pocit, že děláte něco pro sebe a své zdraví. Hubnutí na dovolené je tak velmi snadné. Už nemusíte mít obavy odjet na delší dobu.
    Vysoká účinnost při hubnutí.Příprava ketonového koktejlu je maximálně rychlá, to oceníte hlavně v práci nebo na cestách.Každý den keto diety můžete mít jinou příchuť. Unikátní ochucování proteinových koktejlů nabízí desítky příchutí a jejich kombinací. ketonové koktejly v keto dietě vás nikdy nepřestanou bavit.Více o proteinových koktejlech si přečtěte zde.


Mohly by Vás zajímat také tyto produkty:

    K balíčku si můžete vybrat dárek ketonové těstoviny Keto Risoni s 60 % bílkovin a pouze 4 g sacharidů v porci, nebo moderní shaker KetoFit pro rychlou přípravu jídel. 
    Má pozitivní vliv na krásu. Speciální složení a vysoký obsah vitamínů v ketonové dietě KetoFit chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů a pomáhá udržovat jejich hezký vzhled. KetoFit má navíc pozitivní vliv na vaši imunitu. Pozor! Běžné diety mohou mít špatný vliv na vaše zdraví. Více o složení ketonové ketodiety KetoFit si přečtěte zde.
    Jídla v ketonovém balíčku Výletník jsou vyrobena z přírodních látek bez chemických přísad. Při konzumaci jedné porce ketonového jídla KetoFit získáte potřebný přísun vlákniny, bílkovin a minimální množství sacharidů – to je velice důležité pro správné hubnutí. Jídla  KetoFit mají nejlepší složení na trhu.


ketonové těstoviny Keto Risoni, shaker

    BALÍČEK PROTEINOVÉ - KETONOVÉ DIETY JE VHODNÝ PRO:✔ KETODIETU - 1. FÁZI HUBNOUCÍ  /  2. FÁZI STABILIZAČNÍ ✔ LOW CARB  /  SPORT  /  RODINUJedete na dovolenou do zahraničí? Nebo na výlet po české vlasti? V obou případech oceníte balíček Výletník – porcovaná jídla na cesty. Navštívíte zajímavá místa, dopřejete si čerstvý vzduch a přitom shodíte přebytečná kila s ketonovou dietou KetoFit.
    Dokonalé pečivo pro dokonalé hubnutí při ketonové dietě.Také máte tak rádi čerstvé croissanty a dietu si bez nich nedokážete představit? S KetoFit si můžete při rychlém hubnutí úžívat každý den krásné ráno s dokonalou kombinací lahodné kávy a Keto Croissantu. Pro opravdové labužníky doporučujeme na Croissant ovocný Keto jam, toto spojení vás chuťově dostane.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00