Jak na věc


jízda v tanku

Kondiční jízdy mauální i automatická převodovka

    Řízení Ferrari nebo zážitková jízda na sedadle spolujezdce, vyzkoušejte na vlastní kůži luxusní supersport Ferrari 458 Italia a Ferrari 488 Spider. Je libo divoká jízda na okruhu v Příbrami nebo dálniční jízda zakončena sprintem na letišti? Nabízíme 8 lokalit, kde si užijete dokonalý červený supersport s nezaměnitelným zvukovým projevem motoru. Vyzkoušejte naše luxusní červené Ferrari.
    Americká ikona Ford Mustang Shelby GT500 vs americký kolos Hummer Geiger. Zažijte dva vyjímečné stroje v Hoškovicích u Mladé Boleslavi. Je pro vás připravena trasa se závěrečným sprintem na letišti, kde si vyzkoušíte maximální výkon obou vozidel. Celkem absolvujete 32 kilometrů za volantem 2 skvělých aut.
    Cílem činnosti Společnosti Jízdy králů, která byla založena v roce 1991 jako občanské sdružení, je přispívat svou činností a konkrétními aktivitami k uchování tradičního lidového zvyku ve Vlčnově - Jízdy králů a také místních jedinečných krojů.
    Jízda ve Ferrari jako dárek! Věnujte jízdu ve Ferrari v luxusním dárkovém balení s originálním věnováním. Jízda ve Ferrari je vhodná pro všechny majitele řidičského průkazu, Pro ostatní je tu svezení na sedadle spolujezdce, nudit se rozhodně nebudete. Vybírat můžete jízdu na okruhu v Příbrami, jízdu se sprintem na letišti v Hoškovicích nebo dálniční jízdu ve Ferrari ve více lokalitách.


Společnost Jízdy králů ve Vlčnově

    Adrenalinová jízda za volantem Hummeru a divoká jízda na korbě Humvee, dobrodružství na offroadové dráze plné přírodních překážek, brodů, bláta, strmých výjezdů a sjezdů. Pro  speciál Hummer neexistuje překážka, kterou by neprojel a je to pouze na vás na co si troufnete. Jízda Hummerem v Praze je pro 3 osoby (1 řidič + 2 spolujezdci).
    Kondiční jízda je praktický výcvik v řízení vozidla pro řidiče, který již má řidičský průkaz. Podle konkrétního požadavku zákazníka můžeme nabídnout individuální schéma výcviku v závislosti na jeho účelu například pro řidiče, kteří:
    Událost: 3. setkání vlčnovských králůV roce 2018 se po osmnácti letech uskutečnila výjimečná událost – 3. setkání vlčnovských králů. Do archivu byl pro připomenutí této události přidán nový článek o historii a průběhu 1. a 2. setkání vlčnovských králů (konalo se v roce 1982 a 2000). Tato ojedinělá událost se totiž koná jako součást programu jízdy králů pouze jednou za 18 let! Proto v roce 2018 byla, tentokrát za účasti 44 minulých králů, pořádána teprve potřetí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0048:00:00