Jak na věc


jak správně vyplnit adresu na obálku vzory

Přiobjednávka svatebních oznámení

    Pro návrat z produktové stránky do katalogu klikněte na odkaz Katalog, umístěný zcela nahoře vpravo od obrázku. Po návratu do katalogu bude nyní náhledový obrázek naposled prohlíženého svatebního oznámení zcela nahoře. Lze použít i tlačítko prohlížeče O stránku zpět.
    Kompletaci u nás je možná přiobjednat požadavkem v poznámce objednávkového formuláře za příplatek 5 Kč na jedno oznámení. Tento příplatek není zohledňován v předkalkulaci formulářem a je přičten v konečném vyúčtování k ceně oznámení. Prostorová oznámení (krabičky) nekompletujeme ani za příplatek.
    Pokud chcete více textových variant oznámení, vyplňte do počtu ks celkové množství a ke každé variantě textu pak napište, kolik jí chcete. Pro každou textovou variantu je účtována jedna příprava tisku. Alternativou pro ušetření přípravy k tisku je dvojjazyčné svatební oznámení, kde jsou texty napsány jako jedna varianta ve dvou různých jazycích. Pak ale oznámení musí být dostatečně velké, aby texty byly dobře čitelné.
    Pokud se rozhodujete mezi několika typy oznámení, klikejte na náhledové obrázky kolečkem myši nebo před kliknutím vždy přidržte klávesu Ctrl. Každá produktová stránka se vám tak otevře v nové záložce, mezi nimiž nebude problém přepínat a učinit snáze konečné rozhodnutí.


Fotografie na svatebním oznámení

    Nestandardně zvolené písmo nebo kombinaci písem a také jiné než nabízené barvy nebo kombinace dvou či více barev vepište do kolonky Poznámky a specifická přání, případně udělejte poznámky rovnou do textu.
    Spolu s grafickým návrhem vám bude zaslána celková cena zakázky se všemi příplatky a je nutno ji spolu s návrhem písemně (mailem) odsouhlasit. Teprve po schválení celkové ceny i grafického návrhu bude zahájena výroba. Na to nezapomínejte, zvláště pokud spěcháte. Odpověď, že se vám návrh líbí, pro nás neznamená pokyn k tisku. Schválení napište zcela jasně a jednoznačně, tedy že schvalujete konkrétní návrh (např. 3596-2) k tisku a souhlasíte s celkovou cenou zakázky.
    Některé odpovědi na vaše otázky hledejte nejdříve na této stránce nebo v obchodních podmínkách. Poslouží vám také stránky kontakty a písma. Ostatní informace, pokud je nenajdete ani na produktové stránce dostupné z rozcestníku svatební oznámení vzory, vám rádi poskytneme telefonicky nebo mailem.


Menu, blahopřání ke zlaté svatbě atd.

    Zakázky zasíláme především do České republiky a pro ČR je uvedena a ve formulářích kalkulována také cena expedice. Do zahraničí zasíláme pouze prostřednictvím České pošty dle jejího aktuálního ceníku s navýšením ve výši platné DPH, nyní tedy 21 %. Ceny poštovného jsou ovšem většinou poměrně vysoké. Proto doporučujeme raději zaslání celé zakázky na adresu příbuzných do ČR, odkud se oznámení rozešlou a poté přeposlání pouze části zakázky do zahraničí. Pro zaslání do zahraničí vyžadujeme vždy úhradu předem. U některých vzorů jsme smluvně vázáni, že je nebudeme do zahraničí zasílat. Výjimečně zakázky můžeme odeslat na Slovensko prostřednictvím Slovenské pošty, např. z provozovny Horné Srnie.
    Veškeré tiskoviny jsou již předem vyrobeny a nelze u nich provést změnu barevnosti, velikosti nebo provedení. Podobně mašličky vám dodáme pouze dle vyobrazení. U většiny vzorů si mašličku můžete snadno nahradit jinou. Vybírat lze tedy pouze barvy textu a druh písma. Provedení oznámení je pouze dle obrázků, pokud v popisu není uvedeno jinak. Stejně tak pozvánky, jmenovky a obálky. Jiné výrobky, než jsou uvedeny na našem webu, nedodáváme.
     Text pozvánky se tiskne na třetí stránku (dovnitř). Na přední stranu je možno natisknout jména či iniciály snoubenců nebo datum svatby či jiný text za příplatek 3 Kč na každou pozvánku. Příplatek je k ceně pozvánky připočten až v celkovém vyúčtováním. Tisk dovnitř pozvánky je již obsažen v ceně pozvánky s tiskem.
    Pokud je vše beze změn a předchozí příprava je archivována, platí se při přiobjednávce oznámení poloviční příprava k tisku 100 Kč za jednu tiskovou variantu.


Líbí se vám svatební oznámení Sedef.cz?

    Tiskneme pouze texty na již hotová oznámení, které jste si vybrali. Proto s vámi v grafickém návrhu neřešíme vzhled oznámení. Vzhled oznámení změnit nelze. Jde jen a pouze o správnost, vzhled a rozložení textů. Proto grafický návrh většinou dostanete jako text na bílém podkladu. Pokud je jako podklad použit obrázek oznámení (často jen černobíle), je to pro vaši lepší představu o rozložení textu na oznámení. Někdy vám pošleme jeden návrh na naskenovaném podkladu oznámení a druhý na bílém podkladu. Opravdu to neznamená, že ve druhém případě dostanete jen bílý papír s textem. V obou případech bude oznámení jako takové stejné.
    Odkaz Rozměry, pokud se na stránce nachází, vás přesune na rozměrový nákres konkrétního svatebního oznámení. Zde se můžete přesvědčit, zda se váš text na nabízené oznámení bez problému vejde. Pokud máte hodně textu, raději zvolte větší svatební oznámení. Rozměrový obrázek je u většiny svatebních oznámení, ale ne úplně u všech.
    Expresní zhotovení je po domluvě možné. Tiskárna však požaduje za expresní vytištění, tj. vytištění a odeslání zásilky do následujícího pracovního dne ráno 500 Kč příplatek, tak zvažte, zda Vám několik dnů urychlení stojí opravdu za to. Vše je zpracováváno v pořadí došlých mailů a maily přicházejí nerovnoměrně. Proto pokud požadujete expresní zpracování, vytvořte a odešlete nejdříve objednávku a teprve pak nám zavolejte. Operátor na telefonu zakázku označí, abychom na ní začali co nejrychleji pracovat.


Podpora na telefonu 577 477 246

    Neznáme také vaše záměry a často se stává, že zákazník chce v textu použít místní nářečí nebo slova či obraty vlastní komunity (např. motorkářské aj.). Pokud bychom tyto, z našeho hlediska pravopisné chyby odstranili, bude text špatně. Proto je správnost textu zcela ve vašich rukou. Pokud si ale nějaké chyby všimneme, samozřejmě vás na ni upozorníme a je na vás, kterou variantu si pak zvolíte. U grafického návrhu tedy zkontrolujte nejen grafické vyznění, ale také textovou či z vašeho hlediska gramatickou správnost. Pokud si nejste jistí, konzultujte text třeba se svým učitelem českého jazyka. Bude jistě rád, že jste si na něj po letech vzpomněli. Doporučujeme číst text písmeno po písmenu, zda jste neudělali překlep nebo hrubku. Častou chybou bývá nenapsané písmeno, většinou vinou drobečku zapadlého pod některou klávesou počítače. Tam, kde chcete udělat čárku, udělejte ji, ať už nad písmenem nebo ve větě. Grafik vaše texty zkopíruje z objednávky a nepřepisuje je, aby byla vyloučena možn
    Upozorňujeme, že v grafickém návrhu naskenovaná zlatá nebo stříbrná výzdoba oznámení se na skenu jeví jako černá. Zlato a stříbro se totiž chovají jako zrcadlo a odrážejí černý vnitřek skeneru. Proto jsou v návrhu černé.
    Na produktové stránce uvidíte větší obrázek svatebního oznámení a kompletní ceník včetně ceníku doplňků pro konkrétní typ oznámení. Odkazy slouží jako stručné vysvětlivky. Zaparkujte nad nimi kurzor myši a dozvíte se více.
    Pokud má materiál oznámení tmavou barvu a v návrhu jsou některá písmena světlejší než podklad, budou písmena po vytištění tmavší než podklad. Podívejte se na příklad svatební listina pergamen 5316, kde písmena MT pod textem byla v návrhu světlejší než podklad.


Svatební oznámení s.r.o. na stránkách Sedef.cz

    Pokud nenajdete v nabídce požadovanou barvu písma, napište nám do poznámky její tzv. hexa kód nebo hodnoty CMYK. Barvy lze zcela libovolně kombinovat. Ne všechny barvy však lze věrně vytisknout, což se týká především některých pastelových odstínů. Netiskneme zlatě, stříbrně ani bíle. Potisk je uskutečňován technologií tuhých inkoustů. Výhodou z toho plynoucí je, že potisk není rozpitý do materiálu, jako u tisku tekutými inkousty na levných inkoustových tiskárnách. Na většinu našich materiálů nelze běžnou inkoustovou tiskárnou vůbec tisknout, a to právě kvůli rozpíjení inkoustu.
    Pokud u daného vzoru svatebního oznámení žádný poškozený kus k dispozici nemáme, vzorek neposíláme. Důvodem je zachování cen zboží na stávající úrovni.
    Komunikujeme v češtině, přesto jazykové verze běžně děláme. Pro každou jazykovou verzi je však zvlášť účtována příprava tisku. Ne všechny typy písem, které máme k dispozici, obsahují všechny znaky daného jazyka, proto je občas nutný kompromis a vždy je nutná pečlivá kontrola grafického návrhu z vaší strany. Překlady neděláme, je nutno dodat již přeložený text v prosté textové podobě, ne jako přílohu mailu. Podklady v pdf nepřijímáme.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00