Jak na věc


jak vytvořit pozvánku na dětskou narozeninovou pár

[Soutěž] Bylinkové pohádky (audiokniha)

    Pokud plánujete organizovat narozeninovou oslavu, jsou věci, na které byste ani náhodou neměli zapomenout. Pokud jste již vybrali datum oslavy, čas, místo a hosty, jejichž na oslavu pozvete, dalšími na řadě by měly být pozvánky. Můžete si vybrat hned z několika možností jako hosty (případně i samotného oslavence / oslavenkyni) na oslavu pozvat. Zkuste si přečíst pár dobrých nápadů, jak pozvat hosty na narozeninovou oslavu.
    No a pak už začal zvonit zvonek a maminky si postupně princezny odváděly a na mě čekal mega úklid… :o) Z celé oslavy mám ale moc dobrý pocit, jsem ráda, že se líbila holčičkám a že snad budou mít chvilku na co vzpomínat. Příští rok si ji třeba zase zopakujeme :oD
    Chtěla jsem, aby párty měla trošku nějaký spád, takže jsem chtěla nějaké soutěže o ceny. Nakoupili jsme pár samolepek, nějaké čokoládky, bonbónky, aby bylo o co soutěžit a pak jsme museli vymyslet ty soutěže. V tomhle mě internet poměrně zklamal – hledala jsem nějakou inspiraci a nic moc jsem nenašla. Protože šlo o 6-ti leté holčičky, chtěla jsem nějaké jednoduché soutěže, které nebudou dlouhé, aby je to bavilo a nebyly z toho spíš otrávené.


Recenze: Absolutně všechno, co potřebujete vědět MARVEL

    Facebook je úchvatná věc. Na chatování, sdílení, komentování, lajkování. A i na pozvání. Vytvořit událost na facebooku a pozvat všechny známých, se kterými chcete oslavovat a které chcete mít na oslavě je jedna z nejjednodušších cest, jak pozvat na oslavu všechny hosty. Je to nenákladné, jednoduché, současné a šetří to čas.
    Po příchodu holčiček měly zhruba čtvrt hodinku, aby se rozkoukaly, poté samozřejmě proběhlo hromadné fotografování. Usadily se ke stolu, oslavenkyni jsme přinesli dort, který holky společnými silami sfoukly a pak si na něm pochutnaly (teda doufám…). Poté jsem princezny přesunula do dětského pokojíčku, kde předaly své dárky a pak se nad nimi společně bavily. Mezitím si odbíhaly dát si něco na posilněnou – kdy, jak jsem shora psala, vedla cukrová vata :o) Tak nám utekla první hodina oslavy. Protože jedna z holčiček potřebovala z oslavy odejít o hodinu dříve, tak jsme se pustily do soutěží, které nám zabraly hodinu druhou. Třetí hodinu jsem jim nechala volnou zábavu, kdy jsme pouštěli dětské písničky, takže princezny mohly tancovat, nebo si hrály s hračkami, některé si malovaly, vybarvovaly, prostě si užívaly.


Co na to říkáte? Zrušit odpověď

    Telefon je také skvělým způsobem, jak pozvat hosty na oslavu. Dnes mají telefon i malé děti a je velmi jednoduché zavolat přátelům a takto je pozvat. Je to však časově o cosi zdlouhavější.
    Jsou dvě možnosti – nechat si udělat (koupit v cukrárně), nebo si ho vytvořit. Já, protože jsem poměrně tvůrčí člověk, tak jsem se nenechala zahanbit kupovaným dortem a dort jsem vytvořila. A jak jinak než na téma princezna. Když jsem byla malá, babička mi dělávala dort s panenkou – upekla bábovku, do dírky uprostřed strčila malou panenku a ozdobila šaty (bábovku) šlehačkou a lentilkami. Dneska, v době internetu, který nabízí spousty nápadů, jsem to vylepšila a bábovku potáhla domácím marcipánem a dovnitř strčila panenku barbie – u jedné se nám utrhly nohy, takže se na dort báječně hodila.
    To už záleží na kreativitě každého. Já jsem zkombinovala Natálčiny fotky s textem pozvání a myslím, že se pozvánka docela zdařila. Možná bych příště ještě dopsala něco ve smyslu, že „maminky nechte doma“, aby bylo jasné, že je to jen a jen pro děti, i když u nás to víceméně všichni pochopili. Pozvánky jsme dětem rozdali zhruba 14 dní před oslavou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00