Jak na věc


japonské pečetní razítko

Nipponshop japonské nože, keramika, zvonky, textil a ostatní doplňky

    Japonské nože, keramika či textil jsou vhodné jako dárek, takže pokud se Vaši přátelé, známí či rodinní příslušníci zajímají o japonskou kulturu, v našem e-shopu Nipponshop máte jedinečnou příležitost jim pořídit pravé, ručně vyráběné produkty, které jsou typické právě pro Japonsko.
    Zaměřujeme se zejména na ručně vyráběné japonské nože. Výhradně zastupujeme značky MORITAKA, ZAKURI, TADAYOSHI a SAKAI TAKAYUKI v ČR. V naší nabídce naleznete japonské kuchyňské nože Santoku, Nakiri, Sujihiki nebo Funayuki i japonské lovecké nože ve stylu Tosa.  Dále také tradiční, ručně vyráběnou keramiku, která z každé domácnosti vykouzlí jedinečnou japonskou atmosféru. Vybírat zde můžete také z japonského textilu, brusných kamenů či jiných doplňků, které Vás zatáhnout do tradiční japonské kultury i u Vás doma.
    Jsme e-shop, který se zaměřuje na produkty pocházející z Japonska. Nabízíme Vám originální výrobky, zpracované tradičními postupy, vybrané s péčí a znalostí problematiky. U všech nabízených výrobků, garantujeme neotřelou krásu a kvalitu bez kompromisů. Každý produkt má svůj příběh, jasného výrobce a původ.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00