Jak na věc


jazykové školy v chebu

potřebujete poradit?zavolejte nám

    Ukázková lekce probíhá v prostorách školy na adrese Americká 17,120 00, Praha 2. Na lekci rádi uvidíme studenty od mírně pokročilých po pokročilé. Všichni se máte na co těšit! Uvidíte, jak učíme, seznámíte se s našimi lektory, vyzkoušíte si, jak Vám vše vyhovuje. Poznáte, že chodit do jazykovky je fajn a učit se jazyk je příjemné. A jako bonus navíc - noví spolužáci a příjemné rodinné prostředí, prostě žádná škola. Pokud plánujete přijít, zaregistrujte se zde.
    Od 1.9.2018 nás najdete na nové adrese - sdílíme prostory s jazykovou školou Spěváček na adrese Náměstí Míru 15, Praha 2. Všechny kurzy, které běžely v Americké 17 se přesouvají na Náměstí míru 15 a v kanceláři nás zastihnete v úředních hodinách. více »
    Dobrý zaměstnanec = spokojený zaměstnanec. Svezte se na téhle rovnici a objednejte si firemní kurzy. Firemní jazykové kurzy Vám pomůžou v boji s konkurencí!
    Splňte si konečně tohle předsevzetí a naučte se mluvit cizím jazykem rychle a efektivně! Individuální kurzy Vás naučí mluvit přesně tak, jak potřebujete. Bez debat!
    Umět dnes dobře cizí jazyk je nejen nezbytné, ale i velmi příjemné. S Lingua Viva můžete začít studovat kdykoli a vybrat si pro vás nejvhodnější a nejefektivnější způsob.
    Pracovat budete celý život – studujte jazyky v pomaturitním studiu a požívejte nadále studentských výhod. Pomaturitní studium Vám otevře dveře do budoucnosti!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00