Jak na věc


jihovýchodní asie politická mapa

KOUZELNÉ BERCHTESGADENSKO A ORLÍ HNÍZDO

    4. den: LONDÝN * WESTMINSTERSKÉ OPATSTVÍ – korunovační kostel, svatby královské rodiny. PARLAMENT – sídlo Horní a Dolní sněmovny – srdce britské demokracie, věž Big Ben. BUCKIGHAMSKÝ PALÁC – londýnská rezidence královské rodiny. LONDÝNSKÉ OKO – novodobá atrakce, kouzelné výhledy. PICCADILLY – srdce West Endu, oslnivé neonové reklamy. SOHO – čtvrť stylových hospůdek a nevěstinců. BRITSKÉ MUZEUM – nejvýznačnější muzeum v Evropě.
    Poznávací zájezd za nejzajímavějšími klenoty Londýna a jihovýchodní Anglie. Váš čas v Anglii odměří s přesností jedné sekundy hodiny na věži Westminsterského paláce Big Ben, symbolu města. Dalším symbolem je most a pevnost Tower, kde je drženo šest havranů. Podle legendy nesmí opustit Tower, jinak Londýn zanikne. Během zájezdu se seznámíte s fenomény tak typickými pro Anglii jako jsou sídla královské rodiny v Buckingham Palace a ve Windsoru, katedrála v Salisbury, námořní plavba v Greenwich a Portsmouth, Shakespeare ve Stratford upon Avon.
    7. den: LONDÝN * dopoledne individuální prohlídka Londýna kolem Hyde Park, možnost nákupů na Oxford Street. CALAIS – zastávka na vyhlídku na křídové útesy. V podvečerních hodinách odjezd, večerní cesta Eurotunelem Folkestone – Calais.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00