Jak na věc


kalkulace tisku

3. Chcete-li leták ohnout, zvolte počet lomů nebo nechte pole prázdné:

    Nehledejte tiskárny, rychle si zkalkulujte tisk reklamních a propagačních letáků. Můžete měnit parametry a zvolit kvalitní barevný tisk nebo nejlevnější černobílý. Stačí jeden klik a znáte přesnou cenu.
    Online kalkulace tisku je určena pro levný tisk letáků a plakátů, vizitek, brožur a časopisů, ale i samolepek, pozvánek a pohlednic. Umíme však mnohem víc!Pošlete poptávku nebo volejte 737 283 786.
    Zavolejte 737 283 788 nebo napište a přijměte pozvání na kávu. Provedeme vás tiskárnou, vysvětlíme jak stroje fungují a uvaříme šálek dobré kávy.Zajímavosti z polygrafie a světa tisku se dozvíte v odborných časopisech, Wikipedii nebo na http://www.grafika.cz/
    Volejte 737 283 786 nebo pište na print@printprices.cz. Jsme tu pro Vás.TIP: Přihlaste se k odběru novinek posláním prázdného mailu.
     Tisk letáků | Tisk katalogů | Tisk časopisů | Tisk brožur | Tisk novin | Tisk map | Tisk plakátů | Tisk vizitek | Tisk kalendářů | Potisk reklamních předmětů
    Pokud vaše cesta k úspěšné reklamně vede přes velkoplošný tisk neváhejte se na nás obrátit. Nabídneme vám profesionální přístup, flexibilitu, rychlost a to vše za příznivou cenu


Doprava vždy do druhého dne

    Jak optimálně vyřešit propagaci Vašich produktů? Chcete získat profesionální a při tom cenově dostupné služby? Máme pro Vás celou řadu možností, jak toho docílit. Ať už se jedná o rotační tisk, archový tisk, tisk digitální nebo reklamní předměty, dbáme na to, abychom dosáhli u každé zakázky vysoké kvality za příznivou cenu a v řádném termínu. A to vše ještě s bonusem! Děkujeme za Vaši nezávaznou poptávku. Pro poptávku na reklamní předměty použijte pole "jiné požadavky". Potřebujete předem vědět váhu jednoho výtisku nebo celého nákladu? Klikněte zde.
    Spolupracujeme jen s renomovanými dopravci - PPL, DPD nebo TOPTRANS.Je jedno, zda jste z Prahy, Brna, Ostravy nebo Olomouce. V pracovní dny vám tiskoviny doručíme vždy do 24 hodin.
    Potřebujete poradit nebo konzultovat svou představu digitálního velkoplošného tisku neváhejte nás oslovit. Naši pracovníci se s vámi rádi podělí o své zkušenosti. Jsme vám tu pro vás PO - ČT od 9 do 16 hodin,PÁ od 8:30 do 12:00 hodin,  na adrese Božetěchova 36, 612 00 Brno.
    Jakmile budete spokojeni s výběrem, jednoduše objednejte online.Tiskněte rychle a kvalitně v naší digitální a offsetové tiskárně!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00