Jak na věc


kartáčové těsnící lišty na pojízdné dveře

OBJEDNÁVEJTE MAILEM NA ADRESE areals@areals.cz

    Jsme výrobci kartáčů pro všechny typy úklidových zametacích strojů, které jsou dostupné na Evropském trhu. Kruhové a válcové kartáče jsou v převážné míře pouze renovovány. Osazují se materiálem dle přání a požadavku zákazníka. Renovujeme běžně používané kartáče od firem jako WAP, CLARK, HAKO, ADVANCE, TENNANT, FAST, ROMO ....
    Jsme výrobci kartáčů pro všechny typy komunálních zametacích strojů, které jsou dostupné na Evropském trhu. Náš sortiment je velmi široký, proto držíme stálou skladovou dostupnost nejprodávanějších položek. Všem našim zákazníkům poskytujeme kompletní servis včetně možnosti dodání zboží přes naše smluvní dopravce po celé ČR.
    Máme bohaté zkušenosti s navrhováním kartáčů pro nejrůznější druhy použití. Pomůžeme vám s návrhem vhodného kartáče pro vaše účely. Jednak můžeme přizpůsobit používané druhy kartáčů vašim požadavkům nebo umíme navrhnout a zrealizovat individuální jednorázová řešení. Výroba technických kartáčů má široké spektrum možností použití i zvolených materiálů. Co se týče základních typů to jsou zejména kartáče válcové, kotoučové, točené, spirálové, kartáčové lišty, kartáčové latě. Jednotlivé tvary dávají název celé skupině kartáčů.


Kartáče pro zametací a komunální stroje, průmyslové kartáče

    Použití: v úklidové komunální technice, v potravinářství, v dřevozpracujícím průmyslu, dále při různém čištění, mytí, leštění, broušení, transportu materiálu, apod.
    Kotoučové kartáče se většinou renovují, je potřeba neubrousit osazovací materiál až na jádro, ale je dobré nechat viditelnou délku po opotřebení aspoň 10mm. Lépe se touto délkou pracuje a nemusí docházet k odvrtání svazků osazovacího materiálu.
    Jsme výrobci kartáčů pro nejrůznější průmyslové použítí. Naše kartáče uklízí přistávací dráhy letišť, čistí vibrolisy pro výrobu betonové zámkové dlažby nebo odstraňují nečistoty v železárnách a pekárnách. Do našeho výrobního programu patří i 100% recyklovatelné lišty, které jsou šetrné k životnímu prostředí.
    Kartáče pro zvýšení kvality válcových otvorů a obnovu povrchů ve válcových otvorech. Konstrukce kartáče je tvořena brusnými kuličkami na pružných nylonových vláknech, které nese středový drát.


Proč spolupracovat se společností Kartáče Souček, s.r.o.:

    Hlavní činností společnosti Kartáče Souček, s.r.o. je výroba kartáčů, kterou se zabýváme již více než 20 let. Jsme tradiční český výrobce a vyrábíme kvalitní kartáče pro úklidové a zametací stroje i pro průmyslové použití. Největší objem výroby tvoří zametací kartáče pro komunální vozy, zametací kartáče na sníh, kartáčové lišty a další speciální kartáče. Ze speciálních kartáčů si zaslouží zmínit zejména průmyslové kartáče, kartáčové lišty pro průmysl a velký úspěch slavíme s kartáči pro zametací stroje na letištích.Kartáče z naší výroby najdou uplatnění v soukromém i veřejném sektoru. S úspěchem jsou používány v průmyslu i v komunálních službách při údržbě komunikací, kde jsou montovány na komunální vozy a zametací i úklidové stroje.Držíme skladové zásoby nejpoužívanějších kartáčů. Vyrábíme kartáče na míru. Vámi objednané kartáče vám dopravíme kamkoliv po ČR.Naše kartáče pomáhají udržovat čisté komunikace i letiště po celé Evropě. Doporučujeme navštívit stránku s referencemi.
    Kartáč s kovovými zahnutými jehličkami, které jsou uchyceny v pevném pásu. Pás s kartáčovými jehličkami se namotává na válec, ke kterému se lepí. Vznikne tak válcový kartáč s množstvím kovových jehliček.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00