Jak na věc


kde jsou ledviny v těle

Když rozvod, tak rozvod! Ale co děti?

    Příběh o lásce ženy středních let ze středostavovské rodiny a mladého floutka. Do jejího vztahu z nejméně pravděpodobného směru vstoupí nebezpečí smrti a současně naděje v podobě zrození dítěte. Film by měl být citlivým psychologickým portrétem této ženy, jejího partnera a dalších nejbližších a zároveň strhujícím svědectvím boje o život a jeho smysl. Režie Eva Tomanová
    Sochař královské rodiny, přední dánský umělec Bjöern Norgaard, realizuje epochální objekt – skleněný sarkofág pro dánskou královnu Margaretu II. do královské krypty v katedrále v Roskilde. Rozhodnutí vymodelovat prázdnotu dvou lidských těl v křišťálovém obalu více než sedm tun těžkém je nebývalý záměr nejenom umělecký, ale také naprosto nevídaná odvaha technologická. B.Norgaard pro realizaci svého mimořádně odvážného zvolil továrničku ve vesničce Pelechov u Železného Brodu - ta teď nese zodpovědnost za to, zda dánská panovnice Margharetta II. a její choť princ Henrik bude mít důstojné místo svého spočinutí připraveno včas, či ne.
    Dokumentární komedie Tomáše Bojara a Rozálie Kohoutové. Naučí se mladí Maročané hrát lední hokej? Dokáží jim v tom čeští učitelé pomoci? Co se o sobě Maročané a Češi navzájem dozvědí? Stane se hokej nástrojem porozumění v dnešním rozbouřeném světě?


Chci se zbavit toho neschopného hňupa!

    Přijďte se podívat do zrekonstruované prodejny, která vám nabízí čerstvé a kvalitní výrobky, jako jsou hořčice, majonézy, saláty a pomazánky, ale i utopence, nakládané hermelíny, kečupy a podobně.
    V pondělí 3. 6. 2013 byla otevřena nová podniková prodejna v Kostelci nad Černými lesy. K dostání je zde veškerý náš vyráběný sortiment a hlavně se jedná o kvalitní české výrobky přímo od výrobce za příznivé ceny.
    Ahoj děcka. Vaši se rozhodli, že už spolu nechtějí být. Tím Vám velmi ublížili, ale bohužel si to nyní neuvědomují. Někteří to poznají brzo, jiní nikdy. Oba dva Vás však mají rádi a chtějí pro Vás to nejlepší. Tyto stránky by chtěli pomoci i Vám a ulehčit Vašemu trápení. Na následující stránce naleznete odkazy na zábavu, počítačové hry, písničky, atd… Co také můžeme dělat jiného než si hrát?
    Příběh o první lásce vonící po pomerančích, o nesmělých dotecích, o sveřepých klukovských soubojích o čest a hlavně o koních. Koních, které provází rodící se vztah patnáctiletého Darka s německou dívkou Hannou, koních, jejichž osud jej nakonec dovede až na práh dospělosti.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00