Jak na věc


kgdolu mgr mandakova recepty

SOUTĚŽ: Chraňte své vlasy před znečištěným ovzduším! (51 x)

    Zhubnout musíte všude, tělo nedokáže pálit tuk na určitém místě. Musíte si uvědomit, že pálení tuků probíhá přes krev. A to asi tak, že když svaly svou činnosti, a je jedno které svaly a kde, spálí určitou energii (sachry) tak za určitých okolností se tělo rozhodne použit jako další zdroj energie tuky. Toto rozhodnuti je do praxe uváděno pomocí hormónů a dalších látek, které jsou všechny vypuštěny do krve. A tato krev s touto instrukci kudy teče tělem a narazí na tuk tak ho použije jako zdroj energie.
    Protože tělu vše podstatné chybělo minulé týdny, vše, co nyní sníte, začne tělo ukládat do tukových zásob. A to okamžitě!!! Tedy vše, co jste minulé dny a týdny omezovali, nakonec přece jen sníte a ještě přiberete více, než dříve.
    Pokud byste se chtěli takového programu účastnit a naučit se zdravě a přitom dostatečně stravovat, obraťte se na autorku článku na email kgdolu@seznam.cz
    Leh, nohy pokrčeny, hlava je v předklonu, bradu tlačíme dovnitř , ramena rozložena do strany a stažena dolů k bokům, paže pokrčeny rukama v týl, napnutím břišních a stáhnutím hýžďových svalů podsadíme pánev, ale držíme bederní část zad v neutrální poloze . Nadechneme a spolu s výdechem pomocí maximálního stažením zejména břišních svalů a zakulacením zad, přitáhneme hlavu a trup ke kolenům. S nádechem se vrátíme zpět do výchozí polohy.


2. Polozvedy na zemi na šikmé svaly břišní

    9. Trpělivost s tělem je podmínkou úspěchu, kdo odpadne při prvním pozastavení poklesu váhy, nezhubne nikdy, kg, které se nahromadily za roky, nezmizí hned, chce to minimálně dva měsíce a potom dle potřeby.
    Každé tělo je trochu jiné, ovlivňují jej dispozice k určitým nemocem v rodině, způsob života daného člověka a také objemy tkání jsou různé. Pokud se porce přizpůsobí tomuto všemu a dodá se pohyb, začne hubnout tělo mladé dívky i statné padesátnice, ne nijak valem ale 1 – 1,5 kg za týden a převážně v tuku. To se pozná ze změn rozměrů nejvíce tučných míst na těle.
    Leh, nohy pokrčeny, hlava je v předklonu, bradu tlačíme dovnitř , ramena rozložena do strany a stažena dolů k bokům, paže pokrčeny rukama v týl, napnutím břišních a stáhnutím hýžďových svalů podsadíme pánev, přitáhneme hlavu a trup ke kolenům. Zároveň s kulatým předklonem rotujeme trup a paže na stranu.
    „U mých jídelníčků klienty nejčastěji překvapí, že vlastně jí zcela běžná jídla, pouze připravená tak, aby korespondovala s cílem zhubnout a že jídla je dostatek.“


Re: Dasa, sobota , 22.50, 14.3 .2015

    Proto většině žen zůstává nejdéle tuk na bocích, břichu a zadečku. Chce to tedy trpělivost a vhodnou kombinaci stravy a posilovacích cviků. Mně se podařilo zadek a stehna úplně vyrušit až po půl roce. Břicho a pas cvičím stále, tam to zpevňování dá více práce.
    Tuky se po strávení uvolňuji do krve odtud se ukládají jako triglyceridy. Na stejném místě skončí i přebytek jednoduchých cukrů těm tam pomůže inzulín, který se vyplaví při prudkem a vysokém příjmu jednoduchých cukrů.
    Já vím, že Vám všechno připadá prostě samozřejmé, ale lidé svými výmysly a dietami se v mnoha případech odvracejí od věcí jasných a hledají zázraky tam, kde nejsou i cenu poškození vlastního zdraví.
    U tohoto cviku zapojujeme kromě stehenních svalů i horní zádové svalstvo. Nohy rozkročíme více než na šířku ramen a ruce zvedneme nahoru. Ruce rozpažte do pomyslného „V“. Při pohybu do dřepu tlačte ruce co nejvíce dozadu a snažte se je držet stejně vysoko jako na začátku cviku. Pohyb končí, jakmile jsou stehna vodorovně se zemí.


O zkracovačkách říká odborná literatura

    Leh, nohy pokrčeny, hlava je v předklonu, bradu tlačíme dovnitř , ramena rozložena do strany a stažena dolů k bokům, paže pokrčeny rukama v týl, napnutím břišních a stáhnutím hýžďových svalů podsadíme pánev, přitáhneme hlavu a trup ke kolenům. Zároveň s kulatým předklonem rotujeme trup ramenem a loktem jedné paže ke koleni opačné nohy . Druhá noha se současně napíná v koleni až do úplného natažení. S nádechem se vrátíme do výchozí polohy a to samé provedeme na stranu druhou.
    Základem úspěchu ve zhubnutí je změna stravovacích návyků, zaměření se na vyváženou, hodnotnou, komplexní a zdravou stravu. Tedy jídlo bohaté na živiny se správným poměrem komplexních sacharidů, bílkovin a zdravých tuků. Doporučuji jíst 5 - 6krát denně, což se ovšem může lišit názor od názoru. Ve stravě je podstatné zachovat jako zdroj energie jídlo bohaté na komplexní sacharidy, bílkoviny jakožto stavební kameny pro svalovou hmotu, zdravé tuky, zakysané a mléčné výrobky. Velmi důležitá je zelenina jako zdroj vitamínů a vlákniny a ovoce.
    Hodně žen, má sice štíhlou postavu, ale jen v rámci pevných kalhot a když dojde na plavky už je to horší. Zde se pokusím poradit všem ženám, které jsou sice štíhlé, ale chtěly by odstranit povisle tuky, širší boky, či bříško.


Plán pro starší začínající ženu

    Nevěříte? Můžete si to sami ověřit. Většina druhů obezity vzniká tím, že jsme se jako lidé odchýlili od našeho biologického základu. Zapomněli jsme, že původně naše tělo nevědělo nic o bílé mouce a bílém cukru, neumí se s nimi vypořádat ani dnes a pomalu ale jistě chátrá při jejich konzumaci, podrážděná slinivka reaguje přehnaně a tělo ukládá zvýšeně zásoby tuku – můžeme se cítit unaveně a bez energie a přitom ani nevyužijeme, co jsme snědli, a v krátké době se ukládá většina do našich tukových zásob, pak si říkáme, že snad tloustneme i z vody.
    Tělu začnou za pár týdnů chybět sacharidy, které jsou hlavním zdrojem energie. Vy začnete být více unavení, hubnutí se zastaví a hlavně - začnete mít chuť na sladké všeho druhu! Protože právě cukr tělu chybí, tak jej začne chtít ve velkém. Začne to malou tyčinkou, kouskem čokolády, potom už větší tyčinkou a skončí to absolutním katastrofálním přežíráním večer, kdy sníte vše, co uvidíte.
    Po zhubnutí 26kg úbytek prsa 20cm, pas 30cm, boky 35cm. Celkový pocit ze zhubnutí, cítím se lehce, odložila jsem vlastně dvě třináctikg.tašky na zem a cítím se lehce.
    Lehněte si na bok, nohy napnuté, obě špičky ukazují přímo před sebe. Nyní pomalu zvedněte vrchní nohu – a pokud zjistíte, že noha nejde zvednout příliš vysoko – pak toto cvičení děláte správně (jakmile totiž špička vrchní nohy míří nahoru a ne před sebe, půjde Vám noha zvednout výše – ale již neposilujete ty správné svaly). Nohu opět sneste dolů a opakujte 10-15 krát.


Paul Kalkbrenner ve Žlutých lázních (47 x)

    Budu se snažit doporučovat takové potraviny, které budou dostupné a běžně dostupné. Jídelníčky tvořím pro běžnou populaci osob, hubnoucí maminky, studenty, osoby s nadváhou či obezitou.
    12. Během dne budete konzumovat potraviny s vysokým obsahem vody a vlákniny, o něco méně nízkotučné bílkoviny, v daném množství dlouhé sacharidy - množství pečivo ,a to i celozrnné , v menším množství živočišné tuky a krátké sacharidy tak, abyste neměli pocit hladu a tělo se necítilo v ohrožení.
    V Jedná se o poměrně snadný cvik posilující šikmé břišní svaly. Základní pozice - chodidla jsou nad zemí a stehna jsou skrčená u těla. Při natahování nohou se plynule přetočíme na jednu stranu zadečku. S natahováním nohou zároveň zakláníme trup dozadu. Opakujeme dvacetrá až třicetkrát a děláme pomalu ne švihem.
    Mezi opakováními dbáme na to, abychom udržovali bedra stále v kontaktu se zemí a břišní svaly v napětí. Po několika opakováních vyměníme nohy a rotaci provádíme na druhou stranu.
    Smíchejte jeden activia fit s příchutí a jeden bílý a dvě lžíce nízkotučného jogurtu, trocha sacharidů pro naše účely tam je a jinak bílkoviny pro svaly a na prodloužení spalování.


Nejpopulárnější soutěže tento týden

    O vůli to není, spíš vzít rozum do hrsti a myslet u jídla a vědět o co jde při tomto způsobu stravování a chytit do oka velikost své porce, necháte tloušťku a nemoci ostatním, co nemyslí takovým způsobem jako Vy, jak Vás to začne bavit a budete se cítit lépe , už není cesta zpět k něčemu špatnému.
    Mimosoudní spory se řeší dohodou účastníků podle Občanského zákoníku, pokud dohoda není možná , tak přes ČOI a příslušný inspektorát, adresy pracovišť na stránkách ČOI https://www.coi.cz/.
    Tuky, které jsou ukládány v špecích jsou uloženy jako triglyceridy. Jejich štěpení nastartuje fyzický aktivita, která nemusí být nějak moc šíleně těžká, ale musí trvat déle, znamená to, že třeba na rotopedu je lepší šlapat déle na nižší zátěž nebo si žátěž střídat, abych vydržela déle, po půl až tři čtvrthodině si udělejte přestávku asi patnáct minut, štěpení pokračuje, napijte se a lehce se pohybujte chůzí, posilujte třeba bříško a zase na rotoped, nízká zátěž a další blok, to je opravdu nejúčinnější.


4. Polozvedy na šikmé svaly s přednožením

    Leh, jedna noha pokrčena, druhá přednožena, hlava je v předklonu, bradu tlačíme dovnitř, ramena rozložena do strany a stažena dolů k bokům, paže pokrčeny rukama v týl, napnutím břišních a stáhnutím hýžďových svalů podsadíme pánev, přitáhneme hlavu a trup ke kolenům. Zároveň s kulatým předklonem rotujeme trup a paže na stranu přednožené nohy. S nádechem se vrátíme zpět do výchozí polohy.
    Většinou tlustí lidé bývají více nemocní a hůře se zotavují. Dosáhněte a udržte si ideální váhu. Nadváha zatěžuje celý organismus a podporuje urychlení procesu stárnutí. Vydejte se ven na vzduch za lepší „kondicí organismu“.
    Zpracování jídelníčků probíhá v souladu se zásadami Občanského zákoníku Zákon 89/2012Sb. § 1837, ochrana osobních údajů je v souladu povinnostmi vyplývajícími z nové směrnice GDPR.
    Trup si podepřeme na lokty, nohy mírně pozvedneme a jedeme ne kole, nejprve rovně, pak se natočíme co nejvíc na bok a jedeme stále, boky střídáme. Nezapomínáme dýchat.


Dasa, sobota , 22.50, 14.3 .2015

    Leh na zádech, nohy pokrčeny a opřeny lýtky o balon a napnutím svalů na zadní straně stehen balon zatěžkáme, hlava je v prodloužení páteře, bradu tlačíme dovnitř , ramena rozložena do strany a stažena dolů k bokům, paže v upažení. Spolu s nádechem pomocí rolování balonu rotujeme nohy na jednu stranu. Nohy spouštíme tak nízko, dokud je možné držet záda rameny a lopatkami v kontaktu se zemí. Jakmile cítíme, že se nám jedno rameno a lopatka začíná odlepovat od země, pohyb zastavíme a spolu s výdechem pomocí zejména šikmých břišních svalů rotujeme nohy do výchozí pozice. To samé provedeme na stranu druhou.
    Cílem je naučit vás správně a kvalitně jíst, naučit vás jíst zdravé potraviny a seznámit vás s technologickými postupy, které ovlivňují chování a hodnoty potravin a jejich reakce v těle. V neposlední řadě vám snad pomohu ke shození nežádoucích kil a šťastnějšímu výrazu při pohledu do zrcadla.
    Může se tedy jednat např. o pomalejší spinning, rotoped, jízdu na kole, pomalejší běh apod. - je třeba vždy vydržet alespoň 30 minut, ideálně 50 minut.
    Ještě něco, vaše úsilí bude mnohem účinnější, když si na ruce nebo na nohy připnete zátěžové pásy, které mám vyfocené v oddíluSportovní pomůcky, stojí dvě stovky, seženete je ve sportovních potřebách, v supemarketech i na netu, za ně peněz tedy určitě nelitujte,m takové cvičení se špeky zatočí.
    Tak začínala jsem na 94kg - ty černé kalhoty a nynější 68kg - ty modré, když to vidím, tak si teprve uvědomím, jak moc se mi změnila poslava. Člověk někdy má období, že je nejjednodušší nic neřešit a zakrývat to oblečením a říkat si , že je to dobré.


6. Cviky s balonem na šikmé svaly břišní

     Druhá stránka věci je, že mozek sacharidy potřebuje, ovšem potřebuje je v takové podobě, aby je mohl využívat delší dobu a nemusel se děsit, že nedostane další. Tady se stavím proti ketonovým dietám a bílkovinovým dietám vylučujícím konzumaci sacharidů úplně. Mají bouřlivý jojo efekt, ale i za následek ztučnění jater a náchylnost těla k plísňovým onemocněním.
    V jídelníčku najdete rozpis jídel od snídaně až po večeři, kalorickou hodnotu daných jídel. Doporučení vašeho energetického příjmů na základě domluvy (redukce, udržení). Vypočítám váš základní metabolismus, stanovím hodnoty pro hubnutí a pro udržení váhy.
    Upozorňuji, že se nejedná o žádné léky ani preparáty na hubnutí, ale o sestavení jídelníčku na dva měsíce a konzultace v jeho průběhu emailem nebo telefonem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00