Jak na věc


kia ceed ojeté kombi

Pětihvězdičková kvalita a výjimečná záruka

    Kia Motors se umístila na 35. příčce v žebříčku 2014 Best Global Green Brands. Kia umístila eko management do popředí celkové strategie řazení značky spolu s důrazem na management kvality a designu od roku 2006. V roce 2014 jsme spustili celosvětový prodej vozidla Soul EV, prvního elektrického vozidla s nulovými emisemi. Od té doby se naše portfolio hybridních a plně elektrických vozů neustále rozšiřuje. Výsledkem těchto snah je Kia nadále vnímaná jako lídr v oblasti ochrany životního prostředí.
    Kia vyvíjí a vyrábí automobily, které Vám pomohou objevovat a užívat si nové horizonty. Automobily s ohromujícím designem, vyspělou technikou, chytrými řešeními a 7letou zárukou, která dokládá jejich výjimečnou kvalitu. Ať se stane cokoli, ať se vydáte kamkoli a ať budete objevovat cokoli, Kia bude vždy s Vámi.
    Vozy Kia obsahují výběr nejnovějších automobilových technologií, přičemž mnohé z nich jsou součástí standardní výbavy. Na náš ohromující balíček chytrých technologií se můžete spolehnout. A protože věříme v budoucnost a udržitelný rozvoj, nabízíme i řadu elektrický a hybridních pohonných jednotek.


Proč kupovat nový vůz Kia od Emil Frey ČR?

    Kia byla již pátým rokem po sobě v americké studii organizace J.D. POWER zaměřené na kvalitu nově pořízených vozů (IQS) označena za nejlepší mainstreamovou automobilovou značku roku 2019: vlastníci v průměru hlásili 70 problémů na každých 100 vozidel, což znamená meziroční zlepšení o 2 procentní body. K dalšímu úspěchu značky Kia ve studii IQS přispěla skutečnost, že hned čtyři modely Kia – Rio, Forte, Sportage a Soul – se dostaly do desítky nejlepších v celém odvětví, což je nejvíce ze všech značek. Kia kromě toho dosáhla nejlepších výsledků v několika segmentech, konkrétně s modelem Rio (malé vozy), Forte (kompakty), Sportage (malá SUV) a Sedona (MPV).
    Podělte se, prosím, se mnou o své zkušenosti a připomínky k našim službám i pracovníkům Emil Frey ČR, s nimiž jste přišli do kontaktu. Vaše názory jsou pro mne velmi důležité a podnětné.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00