Jak na věc


klub chovatelu koček skotska

Akční nabídky pro členy TOP klubu

    Můžete se zaregistrovat na kterékoliv prodejně TOP drogerie. Stačí vyplnit přihlášku a obsluha prodejny Vám vydá věrnostní kartu, se kterou ihned získáváte klubové slevy. Přihlášku získáte přímo v prodejně.
    Fungování GCCSH je řízeno výborem, voleným na členských shromážděních na dvouleté volební období. Do čela výboru je volen Prezident, který je spolu s jedním členem výboru statutárním orgánem GCCSH. Na činnost Výboru GCCSH dohlíží Revizor, který je také volen na dvouleté období. Každodenní život klubu řídí Manažer GCCSH, ten je přímo zodpovědný výboru GCCSH.
    Taneční klub Dvectis - DSP Kometa patří od svého vzniku v roce 2002 k nejlepším v ČR zabývajících se tanečním sportem, o čemž svědčí již 183 medailí z Mistrovství ČR jak jednotlivců tak družstev.
    Golf & Country Club Svobodné Hamry z.s. (GCCSH) je zapsaný spolek, založený v roce 1995 s posláním vycházejícím z našich stanov - cíle činnosti GCCSH jsou:


Naši partneři a spolupracovníci

    Pro naplnění výše uvedených cílů GCCSH postavil a provozuje devítijamkové golfové hřiště ve Svobodných Hamrech v obci Vysočina. Patříme tak mezi menšinu golfových klubů, které dnes jako občanské sdružení nejen poskytují možnost svým členům hrát golf, ale také jsou majiteli a provozovateli golfového areálu.
    Jádro našeho trenérského teamu tvoří naši vlastní trenéři, kteří patří k české špičce, a to Martin Odstrčil a Jan a Kamila Tománkovi. Dále mladí trenéři pod vedením Martina Odstrčila - David Odstrčil, Tara Bohak a další. Samozřejmostí je pravidelná spolupráce s těmi nejlepšími zahraničními trenéry. Ve standardních tancích je to Paolo Bosco, Silvia Piton a Fabio Bosco, v latinsko-amerických tancích Zoran Plohl a Miha Vodičar. Veliký důraz klademe na oblast fyzické a pohybové průpravy, kde spolupracujeme s Mistryní světa v trojskoku Šárkou Kašpárkovou (kondiční průprava) a s renovovanou trenérkou reprezentace modení gymnastiky Markou Sitarovou (strečink).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00