Jak na věc


koledy štědrej večer nastal

Přes 60800 receptů na jednom místě

    Koledy v dřívějších dobách zněly v adventní době snad v každé vsi a městě, kde je zpívali především koledníci, kteří chodili od domu k domu. Typické vánoční koledy se zpívaly po štědrovečerní večeři…
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Milí příznivci Vánočních svátků, pošlete nám 10 vánočních receptů a získejte krásný dárek v podobě moderního tyčového mixéru Sencor..... Pro více informací, podmínky spolupráce, klikněte zde.
    Ochutnejte báječné cukroví všech druhů, vynikající polévky, smažené ryby, bramborové saláty, dezerty a mnoho dalších vánočních jídel - vybírejte z tisíců našich receptů.


Desetitisíce receptů do vašeho mobilu a tabletu

    Koledy Pásli ovce Valaši, Nesem vám noviny a Tichá noc patří k nejznámějším a také nejvíce zpívaným českým koledám. Kdysi je zpívali koledníci, byly slyšet snad v každém kostele a v domácnostech po štědrovečerní večeři před rozdáváním dárků. Mezi velmi známé patří i koledy Veselé vánoční hody, Štědrej večer nastal nebo Půjdem spolu do Betléma. Většinou se zpívají na Štědrý večer v domácnostech, ale uslyšíte je třeba i na vánočním trhu. Především pro církevní bohoslužby jsou určené koledy Narodil se Kristus Pán, Jak jsi krásné neviňátko a My tři králové jdeme k vám, zpívají se ale i při různých vánočních akcích a také v domácnostech. Česká mše vánoční není typická koleda, ale u českých Vánoc nesmí chybět.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00