Jak na věc


kompletace jihlava, domácí práce u2013 kompletace

Pneumatiky světových značek za skvělé ceny!:Od 20.7.2019 do 5.8.2019 z důvodu dovolené je zcela zavřeno

    Manipulace se svařenci zajišťují portálové jeřáby s nosností 15t a 20 t. Další manipulaci s materiálem zajišťují vysokozdvižné vozíky. Veškeré montážní a dokončovací práce vykonávají plně kvalifikovaní a pravidelně školení pracovníci. Kontrolu výrobních procesů v divizi strojírna provádějí pracovníci kontroly jakosti dle norem ISO 9001:2000. Kontrola jakosti probíhá metodou vizuální, magnetickou, ultrazvukovou a rozměrovou.
    Umíme splnit vaše individuální představy. Zásilky personifikujeme metodou Ink-Jet, a to buď přímo na obalovou fólii nebo na adresní štítek. Stačí si vybrat.
    Dokážeme strojně přiložit až 12 komponentů. K naprosté většině zakázek se dnes přikládají nejrůznější propagační materiály včetně vzorků. My jich strojově umíme k jedné zásilce přiložit až 12.
    Balíme do všech druhů fólií. Používáme všechny druhy fólií (PE, PP, HDPE, PVC a další), smrštitelných i nesmrštitelných a v nejrůznějších barevných provedeních a umíme je dle vašeho přání v různé míře potisknout. Stačí říct.
    Součástí divize Strojírna je také montážní pracoviště, ve kterém je prováděna mechanická montáž jednotlivých svařenců a dalších komponent. Dle povahy finálního výrobku jsou montovány rozvody hydrauliky, chlazení a elektřiny.


Hledáme zručné a šikovné pracovníky

    Jsme technologicky vybavení.Jsme vybaveni vysokorychlostními automatickýmibalícími linkami s denní kapacitou až 450 tisíczabalených tiskovin. Zvládáme vysokonákladovézakázky. Kompletace ruční – vkládání, vlepování napřesnou pozici, balení do dvojsáčků, přizpůsobímese specifickým požadavkům. U jednoduchýchručních kompletací máme kapacitu až 2 miliony kusůdenně. Pro ruční kompletace disponujeme systémempásových dopravníků osazených 90 pracovišti.Pracujeme v režimu 7/24.
    Nedáváme chybám šanci.V průběhu přípravy a kompletace vše opakovaněkontrolujeme pomocí automatizovaného sběru dat,čteček čárových kódů, řídíme kvalitu dle standardů ISO 9002.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00