Jak na věc


komunikace po internetu

Kurz jako součást Online Akademie

     Co se v tomto kurzu naučíte:• Jak komunikovat se žádoucím účinkem• Odhalit úskalí, která musíme na této cestě překovat• Jak nejen mluvit, ale i naslouchat a pracovat s informacemi• Základní pravidla zpětné vazby
    Jak na to, aby nedocházelo k nedorozuměním, které mohou brzdit Vaše plány? Jak efektivně předávat informace týmu kolegů? Jak se správně ptát, když si nejste jistí, co má druhý na mysli? Jak být lepší v komunikaci? Tím Vás provede virtuální kurz Efektivní komunikace.
    Co všechno se dozvíte:Ve virtuálním kurzu Vám představíme, jak vypadá efektivní komunikace a čím můžete přispět k hladkému dorozumění mezi Vámi a Vaším okolím. Budeme odhalovat komunikační bariéry a příčiny chyb v komunikaci. Nastíníme si různé typy problémových a konfrontačních situací. Vyjmenujeme si techniky aktivního naslouchání, definujeme „já jazyk“ a vymezíme základní pravidla zpětné vazby. Ukážeme si, jak funguje asertivita a k čemu ji můžeme účinně používat. Cílem kurzu je minimalizovat komunikační přešlapy a fauly, zachovat si vlastní důstojnost. Zároveň zjistit vše potřebné a uchovat si funkční vztahy s druhými.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00