Jak na věc


koncert monkey bussines 2018

Naše tradice: Boží hod a svatý Štěpán

    Ze slavných skladeb si mj. poslechnete čtvrtou část s podtitulem Zima z Vivaldiho Čtvera ročních dob, z Dvořákových Biblických písní žalm „Hospodin jest můj pastýř“ v podání Petra Dvorského, Rybovu pastorelu „Rozmilý slavíčku“ v interpretaci Evy Urbanové a nakonec si se souborem Bambini di Praga a dalšími účinkujícími zazpíváte koledu „Narodil se Kristus Pán“.
    Houslista Václav Hudeček již tradičně pořádá po vlastech českých a moravských sérii vánočních koncertů a na tato turné si zve řadu zajímavých hostů, kteří patří k interpretační špičce naší koncertní i divadelní scény. Tentokrát si přizval do pražského kostela Šimona a Judy slovenského tenoristu Petra Dvorského, sopranistku Evu Urbanovou, barytonistu Ivana Kusnjera a kytaristu Lubomíra Brabce. Před dvaceti lety se také představila v koncertním sále FOK slibně se rozvíjející Pražská komorní filharmonie za řízení Bohumila Kulínského.
    Z pražského kostela Šimona a Judy zazní díla B. Brittena, A. Vivaldiho, G. F. Händela a J. S. Bacha (1995). Účinkují: V. Hudeček, L. Brabec, P. Dvorský, E. Urbanová, I. Kusnjer a Bambini di Praga. Hraje Pražská komorní filharmonie, řídí B. Kulínský. Kamera J. Lebeda. Režie J. Nekvasil


Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana

    Po potvrzení formuláře Vám zašleme aktivační odkaz na Vaši e-mailovou adresu. Po kliknutí na tento aktivační odkaz bude Váš účet aktivovaný.
    Toto jsou internetové stránky společnosti IRSnet CZ s.r.o., IČO: 26732122, se sídlem Politických vězňů 934/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 90221. Společnost IRSnet CZ s.r.o. je členem koncernu AGROFERT.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00