Jak na věc


koncerty ondrej havelka

Legendární český soulmen Jaromír Löffler zazpívá po 50 letech v Praze na křtu vzpomínkového vinylu

    vstupné: vstupné dobrovolné podrobnosti: THE TRUTH – autentický DIY HC/punk od veteránů balkánské hardcore/punk scény + RULES – hardcore/punk z chorvatského Záhřebu.
    vstupné: 100 podrobnosti: jejich poslední album „O ptácích a rybách“ se dostalo v červnu 2018 až na 3. místo v mezinárodním world music žebříčku – World Music Charts Europe
    vstupné: 280,- (220,-senioři) podrobnosti: Koncert skupiny NEZMAŘI, které v roce 2019 vyjde velký zpěvník. Ten obsahuje všechny písničky které během svého 40 letého působení kapela vydala na svých nosičích. V průběhu koncertu zazní písně od počátku skupiny až po současnost. Diváci uslyší například písničky Ráno bylo stejný, Bodláky ve vlasech, Musíš jít dál, Písek. Koncert se koná na adrese: Kulturní centrum "12", Pertoldova 10, Praha 4.
    Přehled koncertů v klubech, arénách i halách v Praze, Brně a celé ČR! Víme, kam zajít na koncert rock, pop, elektro, jazz, blues či reggae nebo rap. Kde hrají world music, country, folk i vážnou hudbu.


Co píšeme o koncertech na Kdykde

    vstupné: 390 / 490 podrobnosti: Handsome Furs jsou zpět! Částečně… Pár let zářili jako kometa, vydali tři skvěle přijaté desky a rozpadli se, když se Dan Boeckner a Alexei Perry rozešli. O sedm let později Dan exhumoval rodinné klenoty a rozhodnul se je nechat zazářit ještě jednou, se svojí současnou kapelou Operators za zády.
    vstupné: 100 podrobnosti: Běsné, politické i intimní písně básníka a hudebníka Jakuba Čermáka (*86) ověnčeného v posledních letech 2 nominacemi na cenu Anděl (v kategoriích Alternativa a Folk). Uhrančivé a živelné akustické provedení textově vybroušených skladeb označují účastníci koncertů za neopakovatelný zážitek.
    vstupné: 570 podrobnosti: Naposledy jsme americkou synthpopovou partičku Chromatics v čele s tvůrčím duem Johnnym Jewelem a Ruth Radelet mohli vidět na pódiu společně s herečkou Julee Cruise v jednom dílu nové série Twin Peaks. Kromě vystupování v seriálu Davida Lynche měli Chromatics pětiletou koncertní pauzu. Tu prolomili letos aktuální tour.


Koncerty, které Vás nejvíce zajímají

    vstupné: 390 / 490 podrobnosti: Australský chameleon Alex Cameron přepisuje pravidla intimity. Na svém minimalistickém debutu „Jumping the Shark“ na sebe bere identitu neúspěšného umělce, a prozkoumává selhání jako takové. Na hudebně barevnějších, nápadně osmdesátkových aranžích druhé „Forced Witness“ pod drobnohledem zkoumá alfa samce a toxickou maskulinitu. Třetí, zatím nepojmenované album vyjde na podzim.
    podrobnosti: Tak a druhý díl našeho programu superCoverů v rámci vystoupení Stará škola JINAK2 (čili v rozšířeném obsazení se zpěvákem) uvedeme opět na akci Tivolí hudební léto 2 a to v sobotu 17.8., kdy si zahrajeme spolu s dalšími klasiky, U.X.B. Znáte ty největší skladby historie rocku? Tak si je přijďte poslechnout a pobavit se v super prostředí na super akci!!!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00