Jak na věc


konvektomat rational scc

Nové konvektomaty RETIGO VISION

    Základní navigační obrazovka umožní rychlý výběr programu, volbu doplňkových funkcí nebo vstup do manuálního režimu. Veškeré ovládací funkce jsou zřetelně znázorněny pomocí barevných 3D ikon. Tyto ikony jsou na ovládacím panelu vždy řazeny tak, aby byly dostatečně velké, dobře čitelné a zejména přehledné. VISION TOUCH je proto garantem snadného ovládání i pro uživatele, kteří nemají s podobným typem zařízení zkušenosti.
    EASY COOKING doporučí vhodné teploty, ale nabízí i možnost upravit finální hodnoty – teplota v prostoru ovlivní barvu, teplota v jádře pokrmu ovlivní propečenost.
    Zboží, které si vložíte do nákupního košíku, si můžete objednat v přehledně zpracované objednávce, kde v prvním kroku zadáte informace na jakou adresu má být zboží doručeno a v druhém kroku zvolíte preferovaný typ dopravy a platby.
    Konvektomaty Retigo dodáváme od roku 1998 a pro naše zákazníky zajišťujeme odborný záruční i pozáruční servis. Na konvektomaty Retigo poskytujeme záruku 24 měsíců.
    Virtuální, dosud nevídaný propracovaný pomocník, který bude Vaším průvodcem na cestách kulinářským uměním. Pouhým zmáčknutím vyvoláte nápovědu, která Vás provede tam, kde to zrovna potřebujete.


Nabídka menu Retigo Vision Touch

    Nový konvektomat RETIGO VISION, který byl uveden na trh v květnu roku 2017, představuje v současné době nejúspornější konvektomat na trhu. Kombinace unikátních technických řešení uspoří uživateli peníze a zároveň pomáhá šetřit životní prostředí.
    Výrazný, barevně zpracovaný dotykový displej Vás překvapí nejen svým grafickým propracováním, logickou návazností funkcí, odolností vůči nežádoucímu tlaku a poškození, ale i přednostmi, které obzvlášť oceníte při nastavování numerických hodnot. Jeho hladký povrch se snadno udržuje a zaručuje tak stále luxusní vzhled Vašeho stroje. Stačí jen pouhý dotyk...
    V ovládacím menu RETIGO VISION na Vás žádné nástrahy nečekají. Přesto, pokud si zrovna nebudete jisti, k čemu daná funkce slouží nebo jak postupovat dále, můžete využít služeb virtuálního pomocníka ovládání konvektomatu, který Vám hodí záchranný kruh vždy, když to budete potřebovat. Stačí stisknout tlačítko VISION AGENT a poté na displeji vybrat funkci nebo 3D ikonu, ke které požadujete vysvětlení.
    Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného konvektomatu pro Vaši kuchyni. Pokud jste se s konvektomatem ještě nesetkali, využijte možnosti prezentace konvektomatů, které pořádáme v Brně.


Retigo VISION TOUCH (Blue Vision)

    S konvektomatem Retigo Vision šetříte peníze každý den. Prokazatelně nejnižší spotřeba energie, vody a nízké náklady na automatické mytí Vám zaručí rychlou návratnost investice.
    S konvektomaty Retigo Vision máte jistotu, že výsledek vaření bude vždy skvělý. Připravená jídla mají perfektní barvu, jsou šťavnatá, křupavá a zdravě připravená s minimem přidaného tuku.
    EASY COOKING Vám dává dosud netušené možnosti, jak snadno a rychle nastavit varnou technologii i pro ty nejsložitější pokrmy. EASY COOKING je technologie vyvinutá našimi odbornými kuchaři a zohledňuje specifika české, ale i mezinárodní kuchyně. Dle druhu pokrmu Vám konvektomat během několika kroků sám doporučí a nastaví parametry vaření.
    EASY COOKING se velmi rychle stane Vaším nepostradatelným pomocníkem a umožní i méně zkušenému kuchaři dosáhnout skvělých výsledků. Přesvědčte se sami, že vaření v konvektomatu nebylo nikdy snadnější.
    Konvektomat Retigo Vision Vám nabízí skvělou kombinaci funkčnosti, výborné ergonomie a atraktivního vzhledu. To vše s důrazem na bezpečnost a hygienu.


Konvektomat řady Retigo Orange Vision

    Systém úspory vody (Water Saving System) - Unikátní konstrukce odpadního systému, která vyžaduje nepatrné množství vody pro chlazení odpadní páry. Toto řešení výrazně snižuje celkovou spotřebu vody.
    Naše firma je autorizovaným prodejcem konvektomatů Retigo s patřičnými zkušenostmi a technickým zázemím. Díky tomu jsme schopni našim zákazníkům poskytnout maximálně komfortní servis. Poradíme s výběrem, konvektomat nainstalujeme, obsluhu zaškolíme a postaráme se o následný záruční a pozáruční servis.
    Po startu programu EASY COOKING máte perfektní přehled o průběhu vaření a na displeji okamžitě vidíte všechny důležité hodnoty.
    Pokud jste s výsledkem vaření spokojeni, můžete si díky unikátní funkci LEARN daný proces uložit mezi své vlastní programy se všemi případnými změnami, které jste provedli během vaření. Na základě EASY COOKING si můžete velmi snadno vytvořit neomezené množství vlastních programů a nemusíte trávit hodiny složitým nastavováním a zkoušením vhodné technologie.
    Rychlá a snadná údržba je díky hladkému bezespárovému povrchu samozřejmostí. Speciální použité materiály zajistí vysokou odolnost a velmi dlouhou životnost panelu.


Nejúspornější konvektomat na trhu

    VISION AGENT Vám během okamžiku zobrazí stručný popis dané funkce nebo případné tipy na další postup. VISION AGENT funguje ve všech úrovních ovládacího menu. Ať se nacházíte kdekoliv, vždy Vás navede tím správným směrem a nemusíte se tak bát vyzkoušet i ty nejsložitější funkce.
    Pokročilý systém vývinu páry (Advanced Steam Generation System) - Integrovaný tepelný výměník využívá tepla odpadní páry a výrazně snižuje nároky na elektrickou energii.
    Automatické mytí Active Cleaning - Nízkonákladové mytí s vysokou účinností a minimálními nároky na spotřebu vody.
    Profesionální konvektomaty RETIGO vynikají propracovaným a funkčním designem, intuitivním ovládáním a výbornými izolačními vlastnostmi. Konvektomat RETIGO je chytrým multifunkčním zařízením, které v kuchyni nahradí celou řadu varných přístrojů.
    Při tradičním vaření ve vodě ztrácí pokrm váhu, čerstvou barvu, velké množství minerálních látek a vitamínů. Naopak při použití parního režimu konvektomatu jsou všechny výživné hodnoty, váha a barva pokrmu zachovány.


Technické parametry konvektomatu Retigo ORANGE VISION 611:

    Vařečka a tři hvězdy jako znamení snadného, přehledného a intuitivního programování konvektomatů Retigo. Funkce Retigo Easy Cooking Vám umožní během několika minut najít a spustit Váš oblíbený program. A nejen to. Zde si můžete své programy ukládat pod vlastními názvy, třídit je do skupin a libovolně je upravovat. Vyhnete se opětovnému nastavování programů a dosáhnete tak stejně výborných výsledků znovu a znovu.
    Vysoká účinnost a minimální ztráty - Speciální 50 mm silná izolace varné komory společně s trojitým sklem dveří konvektomatu zajistí rychlý náběh teploty a minimální spotřebu energie při vaření.
    Tato řada konvektomatů vychází z požadavku uspokojit i uživatele s nižšími nároky na množství funkcí, ovšem s důrazem na kvalitu a jednoduchost ovládání. Zásadním rozdílem je tedy střídmost. Přehledný led-diodový displej Vás postupně provede naprogamováním a nastavením stroje. Jsou zachovány základní funkce a lze si uložit pět libovolných předvoleb.Toto je stroj, za pomocí kterého můžete vařit, péci, smažit a grilovat veškeré druhy potravin při dodržení těch nejpřísnějších hygienických norem a předpokladu značných úspor elektrické energie,vody, času a nákladů spojených s nákupem zbytečných kuchyňských zařízení.


Kompletní služby ke konvektomatům Retigo

    Konvektomat Retigo Vám dovezeme a zapojíme včetně potřebného příslušenství (změkčovač vody). Postaráme se o důkladné zaškolení personálu kuchyně tak, aby byl potenciál konvektomatu využit na 100 %. Školení obsluhy konvektomatu provádí odborný kuchař vždy na míru daného podniku. U naší firmy si pak můžete objednat pravidelná návazná školení obsluhy konvektomatu.
    Retigo přichází s revolučním systémem speciálního dotykového ovládání VISION TOUCH. Velký dotykový panel s barevným displejem zajistí snadné a intuitivní ovládání. Unikátní technologie výroby umožní registrovat sílu tlaku a panel tak bude perfektně fungovat i ve ztížených podmínkách, které jsou v kuchyni obvyklé.
    Konvektomaty jsou přístroje plné skvělých funkcí, které Vás jednoduše ohromí. Automatické mytí, ACM, programování, nízkoteplotní pečení, databáze receptů, grafický displej, pečení s teplotní sondou, propojení s počítačem, ...
    Dvě modelové řady spolu s širokou paletou volitelného příslušenství Vám dávají možnost vybrat si konvektomat přesně podle svých potřeb. Pro ty, kdo požadují špičkový stroj s nekompromisní výbavou a zároveň maximálně přívětivé a intuitivní ovládání, je tady model RETIGO BLUE VISION. RETIGO ORANGE VISION je základní modelová řada, která vyhoví všem požadavkům nenáročných kuchařů.


Sdílejte tento produkt s ostatními

    V každé fázi běžícího procesu máte možnost libovolně upravit nastavené parametry dle vlastních potřeb. EASY COOKING nediktuje, co máte dělat, pouze doporučí vhodné parametry a umožní je případně změnit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00