Jak na věc


kotel dakon na tuhá paliva litina

Zplynovací kotel na dřevo UNICAL PIREN 35  s výkonem...

    Ocelový kotel s automatickým podavačem. KLASTER 5 je kotel 5. Emisní třídy (nejvyšší třídy) v souladu s normou PN-EN 303.5: 2012 a splňuje požadavky evropské směrnice ECODESIGN 2020. Základní palivo je eco-hrášek. Dostupné výkony 14 a 23 kW.
    BIOVERT má nejlepší hořák na pelety na trhu - Kipi.Systém Kipi má plynulou regulaci výkonu kotle (ř.jednotka PLUM ), kruhovou rotující komoru hořáku, ventilátor a zapalovač. Rotující komora zajišťuje, že se hořák očistí i od paliva nižší kvality. Kruhová komora také splňuje lepší podmínky pro spalování, což se promítá v ekonomice celého procesu vytápění.
    Podávací píst paliva je zesílen a je osazen vyměnitelnými nerezovými prvky (škrabka). Ovládací prvky, píst, ložiska, zlepšují plynulost práce, zvyšují životnost a zajištují nízkou hlučnost. Velmi pohodlné je čištění podavače v přední části kotle. Kotel EKW RAPS je ekologický k životnímu prostředí, což potvrzují i studie ICHPW v Zabrze.
    Ekologické kotle - Nejnovější trendy v oblasti ekologické politiky Vám umožní ušetřit náklady v kombinaci s dosažením maximálního výkonu. Jako palivo kotlů se nejčastěji používají dřevní pelety, které zaručují  vysoký výkon a příznivé emise při hoření.


Zplynovací kotel na dřevo UNICAL PIREN 25 s výkonem...

    Kotle jsou v dnešní době nedílnou součástí našich domácností. Na našem trhu můžete zakoupit nepřeberné množstí kotlů. Kotle se rozdělují dle následujících parametrů.
    Kotle do 50 kW jsou vybaveny litinovým retortovým podavačem ECO .U výkonu 62 a 80 kW je kombinovaný litinovo-ocelový hořák.VIT v zimním provozu vytápí teplovodní topení včetně teplé užitkové vody (bojler) a v létě může ohřívat pouze užitkovou vodu (boiler).
    Automatické kotle - na pevná paliva. Kotle jsou určeny k úspornému vytápění, u něhož je kladen důraz na automatický provoz a minimální nároky na obsluhu. Předností kotlů je časově nenáročná obsluha a údržba, nízké provozní náklady, řízení provozu kotle pokojovým termostatem.
    Použití automatického systému podávání paliva a vyspělého elektronického ovládaní působí dojmem, jakoby kotel, nevyžadoval téměř žádnou péči, jako třeba (plyn.kotle).
    Těleso kotle je velmi účinná tepelná konstrukce (až 91,6%). Potvrzena zkouškami ICHPW v Zabrze. Tělo kotle se skládá z: konvekčních kanálů, ohniště a popelníku. Konvekční kanály mají patentovaný tvar. Čištění se provádí velmi snadno z přední strany kotle.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00