Jak na věc


kotvení pozednice do věnce

Standardní kotvení trezoru a náročnější

    Kloubová matice s pružinou systému K-50 Innovation typ S je vyvinutá pro systém kotvení strojů pro jádrové vrtání a diamantové řezání, ale také pro transport materiálu na stavbách.
    Válcovaná koncovka lana s okem je vyrobená z vyleštěného nerezu, odolného proti korozi. Délka 67 mm. Průměr oka 8,5 mm. Průměr drátu 4 mm. Minimální odběr 4 ks.
    Kotevní talíř od K-50 Innovation slouží pro kotvení vrtného stativu pro jádrové vrtání na povrch s nerovnou strukturou nebo povrch s izolací. Ukotvení je provedeno velmi jednoduše. V případě povrchu s izolací dojde pouze k provrtání jednoho otvoru pro usazení kotvy K-50.
    Kotva K-50 Innovation je opakovaně použitelná se speciálním samořezným závitem. Kotva v sobě kombinuje výhody hmoždinky a závitové tyče pro trvalé nebo dočasné upevnění, konstrukce, stroje, regálového sytému, podhledů fasády atd.. Kotva K-50 se vyznačuje vysokou nosností.
    Kloubová matice bez pružiny systému K-50 Innovation typ L je vyvinutá pro systém kotvení strojů pro jádrové vrtání a diamantvové řezání, ale také pro transport materiálu na stavbách.


Kotvení, Fendry, Bóje - Kotvení

    Napínák válcovitého tvaru, vyrobený z vyleštěného nerezu. Provedení třmen / třmen Délka 130 - 190 mm. Otvor třmene 7 mm, průměr čepu 5 mm. Minimální objednávka 4ks.
    Kotva K-50 Innovation je opakovaně použitelná závitová tyč a kombinuje v sobě výhody hmoždinky a závitové tyče pro dočasné upevnění stroje pro jádrové vrtání nebo řezání v betonu nebo armovaném betonu. Kotva K-MAX se vyznačuje vysokou nosností s možností využití i pro přenášení těžkých betonových břemen nebo odřezaných částí železobetonových konstrukcí.
    Válcovaná koncovka lana se závitem je vyrobená z vyleštěného nerezu, odolného proti korozi. Délka 130 mm. Závit M10. Průměr drátu 5 mm. Minimální objednávka 4ks.
    Válcovaná koncovka lana s okem je vyrobená z vyleštěného nerezu, odolného proti korozi. Délka 58 mm. Průměr oka 6,5 mm. Průměr drátu 3 mm. Minimální odběr 4 ks.
    Válcovaná koncovka lana se závitem je vyrobená z vyleštěného nerezu, odolného proti korozi. Délka 117 mm. Závit M8. Průměr drátu 4 mm. Minimální objednávka 4ks.


Kotvení trezoru od nás nebo svépomocí

    Kotvení na místě instalace je pochopitelně možné jen tam kde má trezor z výroby kotevní otvory nebo tam kde se udělali na zakázku. Dodělávat kotevní otvory na místě je nemožné a v dílně hodně náročné.
    Kloubová matice s pružinou systému K-50 Innovation typ M je vyvinutá pro systém kotvení strojů pro jádrové vrtání a diamantové řezání, ale také pro transport materiálu na stavbách.
    Válcovaná koncovka lana s okem je vyrobená z vyleštěného nerezu, odolného proti korozi. Délka 79 mm. Průměr oka 10,5 mm. Průměr drátu 5 mm. Minimální odběr 4 ks.
    Kloubová matice s pružinou systému K-50 Innovation typ L je vyvinutá pro systém kotvení strojů pro jádrové vrtání a diamantové řezání, ale také pro transport materiálu na stavbách.
    Kotevní talíř pro kotvení na vývěvu nebo na hoždinku od K-50 Innovation slouží pro kotvení vrtného stativu pro jádrové vrtání na kompaktní povrch, izolaci nebo nerovné povrchy. Ukotvení je provedeno velmi jednoduše s pomocí vývěvy nebo hmoždinky.
    Kotva K-50 Innovation je opakovaně použitelná závitová tyč s metrickým závitem M12 po natloukací hmoždinku. Použitelnáse všemi druhy kloubových matek K-Max Innovation.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00