Jak na věc


kotvičník zemní forte-pěstování

Kotvičník zemní, JIKL

    Sklízíme začátkem září celou rostlinu i s kořeny (kořeny zbavíme substrátu ve vodě až do běla), vše nastřiháme na 1,5 cm na bílou netkanou textilií a usušíme. Suchá směs obsahuje výhony, listy, plody, květy a nastřihané kořeny. 30 rostlin by mělo dát 1300 gramů suché směsi a toto množství je pro jednoho člověka na jeden rok. Tím získate kvalitu, kterou Vám nikdo nemůže nabídnout. Nikdy již si nepůjdu koupit kotvičník do obchodu, nebo si objednat u někoho, koho důvěrně neznám. Až si porovnáte kotvičník, který jste si někde koupili a ten, který jste si sami vypěstovali poznáte ten velký rozdíl..
    30 předpěstovaných sazenic vsadíme do dvou truhlíků po 15 rostlinkách. Pěstujeme na chráněném místě – nejlépe na zdi na jižní straně. Narůst je možný až jeden metr.
    Kotvičník - semena s klíčivostí do konce roku 2018 jsou již v prodeji. Výrobce semen Zahradnictví JIKL.A profesionální výrobce semen, firma Planta Naturalis.
    Udělejte si z vaření čaje malý obřad. Sledujte jak voda probublává, lístky se krásně rozvinou, plody se zvětší a voda se zbarví do zlatozelené barvy a provoní místnost. Při nalití do sklenice se v ní může při dobrém světle objevit i sluníčko, které při pěstování do rostliny vstoupilo.
    Po dvou měsících užívání kotvičníku v množství jedné mokka lžičky usušeného kotvičníku a jednoho hrnku čaje denně, klesl glykovaný hemoglobin HbA1C z hodnoty 7,9% na 5,1 %.
     Chcete  5 sáčků semen kotvičníků s tím, že jeden přidám zdarma. Ale chcete mít  semena od  firmyJIKL, ale i od firmy Planta Naturalis.  A k tomu slouží tento řádek. Při objednání semen kotvičníku...


Kotvičník zemní,...

    Čtyři mililitry natáhnu do injekční stříkačky, vytlačím do sklenice a naleju 1 dcl vody. Může se nalít vařící voda, líh se odpaří. To dělám, když není čas vařit čaj.
     Semena vyrobená Zahradnictvím JIKL. V jednom sáčku je nejméně 20 semen v plůdcůch či v částech plůdků.  Ke každým 5 sáčkům semen kotvičníku přidám jedno balení semen kotvičníku zdarma. Zasílám na...
     Obroušené jednotlivé plůdky vyrobená a připravená profesionální firmou Planta Naturalis. Zatím co já posílám celé či části plůdků, firma Planta Naturalis připravila jednotlivé a obroušené plůdky....

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00