Jak na věc


koupě bytu

Koupě bytu - převod nemovitosti

    Pevně věříme, že tento průvodce plný návodů, tipů a doporučení bude vašim spolehlivým pomocníkem a cesta k vašemu vysněnému bytu bude tak snazší a hlavně bezpečnější!
    Další důležitý krok při koupi bytu je způsob a forma úhrady kupní ceny. Vaše peníze by měl prodávající dostat, až když uvidíte ve výpisu z katastru svoje vlastnické právo nezatížené právními vadami. Ideálním řešením je proto úschova peněz – u advokáta, notáře, v bance.
    Koupě bytu je závažný krok a proto, než se pustíte do vyhledávání bytu, musíte si ujasnit svoje požadavky na nové bydlení. Sepište si všechny důležité parametry a všechna Vaše přání a požadavky, které by nemovitost měla mít. Rozhodněte se, od čeho můžete případně ustoupit a bez čeho se Vy nebo Vaše rodina v žádném případě neobejdete. Stanovte cenový rozpočet, který na koupi bytu budete mít.
    Chtěli byste si koupit byt, ale jste bezradní, a nevíte jak a kde začít, jak správně postupovat? Koupě bytu není jednoduchý proces, proto je dobré mít na své straně někoho s odbornými znalostmi a zkušenostmi. Proto je tu my - společnost Y&T Luxury Property, abychom vám s koupí bytu pomohli.


Koupě bytu - při návrhu na vklad nemovitosti je nutné uvést následující informace:

    Na našich stránkách Koupě bytu najedete praktické informace, které Vám poradí jak správně postupovat při koupi bytu. Dozvíte kde a jak byt hledat, na co si dát pozor při výběru bytu, co by měla obsahovat kupní smlouva, jestli využít advokátní úschovy peněz, jak postupovat při zápisu do katastru nemovitostí a mnoho dalších praktických rad.
    O úschově finančních prostředků je vždy potřebné sepsat třístrannou smlouvu – mezi prodávajícím, kupujícím a schovatelem (advokát, banka, notář). Ve smlouvě se kupující zaváže, že v určité stanovené lhůtě složí na účet úschovy kupní cenu a dále se v ní smluvní strany dohodnou, za jakých podmínek schovatel kupní cenu vyplatí prodávajícímu.
    Praha 5 – Anděl – Stodůlky, Barrandov, Bertramka, Bieblova, Císařka, Hřebenky, Janáčkovo nábřeží, Jinonice, Kavalírka, Klamovka, Košíře, Motol, Malvazinky, Radlice, Smíchov;
    Koupě bytu je specifická v tom, že podpisem kupní smlouvy se nestáváte vlastníkem. Stáváte se jím až po převodu vlastnického práva k nemovité věci, která je zapsána v katastru nemovitostí. A ta se nabývá do vlastnictví až zápisem.
    Praha 1 - Alšovo nábřeží, Dvořákovo nábřeží, Hradčany, Josefov, Klárov, Nové město, Malá strana, Masarykovo nábřeží, Nábřeží Ludvíka Svobody, Pařížská, Petrské náměstí, Staré město, Smetanovo nábřeží, Václavské náměstí;


Obchodní tým Y&T Luxury Property - luxusní byty Praha

    Pokud jste se rozhodli koupit byt a chcete si tak splnit jeden ze svých životních snů, pak jsme právě pro vás připravili průvodce, který vás celým procesem koupě provede od A do Z. Tedy od samotné strategie nákupu bytu, přes hledání, prohlídky, až po samotnou kupní smlouvu a zanesení vlastnických práv do katastru nemovitostí. Opomenuty nezůstanou ani povinnosti, které s nákupem bytu souvisejí, jak v průběhu koupě, tak po převzetí bytu.
    Luxusní byt v žádané lokalitě Prahy 6 na pražském Břevnově v blízkosti parku Ladronka. Rezidence La Crone nabízí luxusní bydlení na okraji centra Prahy. Vybrat si můžete z bytů různých velikostí, které jsou součástí tří až čtyřpodlažních viladomů. Ty jsou rozmístěny v upraveném parku, který nabízí mnoho míst jak pro odpočinek, tak pro zábavu a zároveň se zde cítíte bezpečně, protože areál bude nepřetržitě hlídaný recepcí. Návrh je specifický nejenom díky lokalitě a své podobě, ale i myšlenkou, že auta patří pod povrch, a tak je celá doprava s parkováním svedena do podzemí. Návrh vyprojektoval ateliér A8000, který mnohokrát dostal prestižní ocenění.


Byty Brno,poptávka,koupě,byt,1+KK,1+1,2+KK,2+1,3+1,4+1,družstevní,OV

    Naše nabídka obsahuje všechny tyto produkty – bydlení, byt, byty, byty v Praze prodej, činžovní domy, činžovní dům, domy, dům, dům na prodej, hotely, kanceláře, levné byty, loft Praha, loftové byty Praha, luxusní byt, luxusní byt na prodej, luxusní byty, luxusní domy, rodinné vily, luxusní vila, luxusní vily, mezonet, mezonetové byty, mezonetový byt, mezonety, nízkoenergetické domy, nízkoenergetické vily, nové bydlení, nové byty, nové domy, nové mezonety, novostavba, obchod, rezidence, rodinné bydlení, rodinné domy, rodinný dům, velké byty, vila, vily, zámky.
    Při hledání bytu se nezapomeňte zeptat Vašich přátel, spolupracovníků nebo třeba sousedů. Můžete se také podívat na vývěsky úřadů městských částí nebo se projít po oblasti, kde svoje budoucí bydlení hledáte.
    Byt je ve velmi pěkné lokalitě s blízkým parkem Mrázovka. Pestré občanské vybavení, dobrá dopravní dostupnost do centra a klidné bydlení je velkou předností tohoto místa. Více ZDE
    Nakonec je potřebné se rozmyslet, zda se do koupě bytu pustíte sami nebo využijete služeb realitního makléře. Je důležité vědět, že koupě bytu bez realitního makléře Vám zabere mnohem více času, než když svěříte veškerou administrativu a vyjednávání profesionálovi.
    Exkluzivně nabízíme luxusní byt 4+kk s terasami a jedinečným výhledem na centrum Prahy. Byt se nachází v novém domě u známého parku Mrázovka, klidná lokalita Prahy 5 a kousek od centra Anděl.


Koupě bytu – rezervace a příprava smlouvy

    Tato exkluzivní nemovitost v centru Prahy osloví zájemce o nadstandardní bydlení. V okolí je veškerá občanská vybavenost, výborné restaurace a obchody se zahraničním zbožím. Více ZDE
    Průvodce, který si na nic nehraje a prostě vám přehledně ukáže postup, jak si bezpečně pořídit byt. Co oceňuju nejvíc, vše je psané srozumitelně!!!!! Super podklad, když tak jak já, nejste právník a technik v jednom :)
    Díky svému umístění na jednom z nejvyšších míst v Praze tato lokalita oplývá nádhernými výhledy. Výhodou tohoto bydlení je i dostupnost MHD, protože autobus zastavuje přímo před recepcí celého areálu. V okolí je mnoho malých obchůdků, které jsou pěšky dosažitelné. Více ZDE
    Byt s dispozicí 2+kk se nachází ve třetím nadzemním podlaží.Dominantním prostorem tohoto bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je vstup na velkou terasu orientovanou na severovýchodní stranu. Byt lze upravit dle Vašich přání a Vy se tak můžete stát architektem svého vysněného bydlení.


Luxusní byt s terasami s panoramatickým výhledem na Praze 5

    Luxusní byt v budově Art Deco v nejreprezentativnější historické budově v Pařížské ulice, kde budete mít za sousedy českou kulturní elitu s výhledem na náměstí s kubistickými domy a luxusními butiky. Dům má reprezentativní společné prostory, které Vás ohromí svojí ušlechtilostí a smyslem pro styl.V tomto domě se totiž od prvních chvil v roce 1911, kdy byl postaven a zkolaudován, bydlelo výhradně luxusně. Architekti František Weyr a Richard Klenka totiž od samého počátku projektovali dům jako nadstandartní. Byt má výborné dispoziční řešení má centrální vstupní halu, z které se vchází do všech místností, dále dvě světlé ložnice a dvě koupelny. Byt je vkusně zařízen a všechny pokoje mají výhled do příjemného parčíku. Byt je po kompletní rekonstrukci - má kvalitní dubovou podlahu, repasovaná špaletová okna a stropy vysoké 3,5m.
    Jestliže již přesně víte, co od nového bytu požadujete, můžete začít s vyhledáváním. Koupě bytu umožnují různé realitní servery, na kterých je zpravidla připraven vyhledávací filtr, do kterého můžete zadat svoje požadavky a potom procházet nabídku bytů, která bude zadaným kritériím odpovídat.
    Při procesu koupě bytu je prohlídka velmi důležitý okamžik. Při prohlídce bytu rozhodně nespoléhejte na první pohled. Pečlivě se dívejte, zda na stěnách nejsou praskliny a plíseň, nebo jestli někde nezatéká. Poklepejte na kachličky v koupelně a sledujte, v jakém stavu jsou podlahy. Zeptejte se, kdy byly vyměněny stoupačky a velmi důležitý je i dotaz na elektrické rozvody.


Koupě bytu - v našem portfoliu najdete byty ke koupi v těchto pražských lokalitách:

    Koupě bytu vždy vyžaduje profesionální znalosti a expertizu v oboru, které Vám společnost Y&T Luxury Property může nabídnout. Poskytujeme komplexní služby ve všech oblastech realitního trhu v Praze - nákup, prodej, pronájem i správu nemovitostí, právní i finanční servis. Ve všech těchto oblastech disponujeme špičkovými znalostmi. Nabídneme Vám spolupráci a profesionální partnerství, které určitě oceníte
    Luxusní byt o dispozici 4+kk zaujme moderním designem a velkou praktičností. Výtah vede přímo do chodby bytu se šatnou, na kterou navazuje prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňskou linkou a terasou s jižní orientací. V denní zóně je také koupelna pro hosty. V klidové části bytu nalezneme hlavní ložnici s vlastní terasou s výhledem na Vyšehrad, druhou ložnici, pracovnu, která může sloužit i jako ložnice pro hosty, koupelnu a chodbu s vestavěnými skříněmi. Z chodby bytu se dostaneme také do technické místnosti s pračkou a sušičkou. K bytu přísluší tři parkovací stání.
    Při prohlídce nedávejte najevo pocity, nepouštějte se před prodávajícím do plánování, jak byste si byt upravili. Tvařte se, že možná byt koupíte, ale že máte ještě jiné nabídky. Tak si ponecháte prostor k vyjednávání o případné slevě.


Byty Brno,poptávka,koupě,byt,1+KK,1+1,2+KK,2+1,3+1,4+1,družstevní,OV

    Když jsem se rozhodla pořídit si konečně vlastní byt, vůbec jsem nevěděla, kde začít. Na internetu jsem se vyloženě ztrácela, přišlo mi, že ty desítky článků na téma „jak koupit byt“ jsou naprosto neurčité a nemají hlavu ani patu. Pak jsem se zmínila kamarádce, že chci koupit byt a ona mi poradila kouknout se na stránky CAPNE. Nemohla jsem věřit vlastním očím, konečně jsem měla díky průvodci všechny ty informace ke koupi pohromadě! Moc díky autorům za super pomocníka!
    Koupě bytu nelze rozhodnout hned při první prohlídce. V žádném případě se nenechte přemluvit nebo dotlačit k tomu, abyste ihned podepsali rezervační smlouvu. Mohlo by Vás to vyjít velmi draho.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00