Jak na věc


kovany nuz z retezu

Nevíte si s našimi produkty rady ?

    Často se setkáváme s tím, že si majitel postaví či zrekonstruuje krásný dům, ale buď zachová staré oplocení, nebo nové vůbec neřeší. V takovémto případě prakticky snižujeme architektonický vzhled celého projektu, stavby, či rekonstrukce domu a jeho okolí.
    Každý plot u rodinného domu tvoří nedílnou, ale často opomíjenou část soustavy celého obydlí člověka.
    Kovaný plot má mnoho výhod oproti ostatním materiálům, hlavní výhodou kovaného plotu je dlouhodobá odolnost a při správné údržbě i dlouhověkost materiálů a spojů. Abychom toho dosáhli, tak našim zákazníkům doporučujeme žárové zinkování a kvalitní povrchovou úpravu, která zajistí prakticky bezúdržbovost kovaného plotu.
    Na několika snímcích této stránky si můžete prohlédnout kovaný nábytek z naší dílny. Svým specifickým designem je ozdobou každého interiéru i exteriéru. Při jeho výrobě používáme různé techniky kování a zajímavé povrchové úpravy, aby vynikla jedinečnost každého kusu.
    ZP Kované ploty nabízí: Kované ploty, kované brány, posuvné brány, dvoukřídlé brány, jednokřídlé brány, kované branky, kované zábradlí, povrchovou úpravu plotů, pohony bran, různé typy zakončení plotů, kovovýrobu a kovaný nábytek.


Svícen tříramenný - ručně kovaný svícen na tři svíčky

    Po žárovém zinkovaní vám nabízíme pestrou škálu barev, které dodají konečnou podobu kovanému plotu. Pří výběru barev je potřeba sladit vše dle barvy domu, celkové podezdívky plotu, tak aby celkový pohled na plot a dům nenarušoval jo celistvý ráz.
    Krásná je také kombinace kovu s jinými materiály - kámen, sklo, dřevo. Záleží jen na Vás, jaký styl kovaného nábytku se Vám líbí. A pokud si nejste zcela jisti, rádi Vám poradíme, popřípadě zajistíme konzultaci s bytovým architektem.
    Kovaný zahradní nábytek velmi vkusně doplní i vaši zahradu. Kov je nadčasový materiál, který je zejména do venkovních prostor maximálně praktický. Velmi snadno se udržuje. A co se týká odolnosti i životnosti, je prostě nepřekonatelný. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0048:00:00