Jak na věc


krajská hygienická stanice středočeského kraje kol

Krajská zdravotní podpořila benefiční koncert Vokálního uskupení Panoptikum

    Webové stránky byly vytvořeny v rámci sub-projektu „Cestou informací, vzdělávání a osvěty k lidem i k přírodě - regionální informační, vzdělávací a poradenské centrum Lísky pro EVVO ve Zlínském kraji“, podpořeného v Programu švýcarsko-české spolupráce.
    Klienti, kteří si nejsou jisti uhrazením regulačních poplatků Krajská zdravotní, a. s. nabízí možnost jak případný dluh ověřit, a to na platebních místech jednotlivých nemocnic nebo na níže uvedených kontaktech.
    XVIII. KRAJSKÁ KONFERENCE o environmentálním vzdělávání, výchově a osvětě ve Zlínském kraji se konala 15.11.2018, UTB Zlín.
    Žádosti o pořízení výpisu nebo kopie zdravotnické dokumentace (ZDRDOK) se zasílají nebo předávají sekretariátu ředitele zdravotní péče konkrétní nemocnice, ze které se výpis nebo kopie zdravotnické dokumentace požaduje - viz příloha Jak žádat o nahlížení, výpis, kopii zdravotnické dokumentace.
    XIX. KRAJSKÁ KONFERENCE o environmentálním vzdělávání, výchově a osvětě ve Zlínském kraji je plánována na 14.11.2019, UTB Zlín.
    Pro žadatele v programu Nová zelená úsporám 2013 jsou kontaktní místa SFŽP otevřena v pondělí a ve středu od 9.00 do 17.00 hodin a v pátek od 9.00 do 12.00 hodin, a to ve všech krajích.


Plánované akce Kožního oddělení Nemocnice Chomutov, o. z.

    Přihlaste se k odběru novinek a akcí, které pořádáme. Přihlášení můžete kdykoliv upravit nebo zrušit.
    K žádosti o pořízení kopie ZDRDOK je možné použít níže uvedený tiskopis, který obsahuje všechny informace potřebné k pořízení kopií. Do ZDRDOK lze pouze i nahlédnout.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00