Jak na věc


krajská hygienická stanice středočeského kraje kol

UMPRUMka v A-klubu - vernisáž (15:30 - 16:30)

    Pro žadatele v programu Nová zelená úsporám 2013 jsou kontaktní místa SFŽP otevřena v pondělí a ve středu od 9.00 do 17.00 hodin a v pátek od 9.00 do 12.00 hodin, a to ve všech krajích.
    Webové stránky byly vytvořeny v rámci sub-projektu „Cestou informací, vzdělávání a osvěty k lidem i k přírodě - regionální informační, vzdělávací a poradenské centrum Lísky pro EVVO ve Zlínském kraji“, podpořeného v Programu švýcarsko-české spolupráce.
    K žádosti o pořízení kopie ZDRDOK je možné použít níže uvedený tiskopis, který obsahuje všechny informace potřebné k pořízení kopií. Do ZDRDOK lze pouze i nahlédnout.
    Žádosti o pořízení výpisu nebo kopie zdravotnické dokumentace (ZDRDOK) se zasílají nebo předávají sekretariátu ředitele zdravotní péče konkrétní nemocnice, ze které se výpis nebo kopie zdravotnické dokumentace požaduje - viz příloha Jak žádat o nahlížení, výpis, kopii zdravotnické dokumentace.
    Přihlaste se k odběru novinek a akcí, které pořádáme. Přihlášení můžete kdykoliv upravit nebo zrušit.
    XVIII. KRAJSKÁ KONFERENCE o environmentálním vzdělávání, výchově a osvětě ve Zlínském kraji se konala 15.11.2018, UTB Zlín.


Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o. z.

    XIX. KRAJSKÁ KONFERENCE o environmentálním vzdělávání, výchově a osvětě ve Zlínském kraji je plánována na 14.11.2019, UTB Zlín.
    Klienti, kteří si nejsou jisti uhrazením regulačních poplatků Krajská zdravotní, a. s. nabízí možnost jak případný dluh ověřit, a to na platebních místech jednotlivých nemocnic nebo na níže uvedených kontaktech.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8754
cache: 0024:00:00