Jak na věc


krajská liga ledního hokeje středočeský kraj

Kardiochirurgický tým Krajské zdravotní od loňského května uskutečnil již devět desítek operací

    XIX. KRAJSKÁ KONFERENCE o environmentálním vzdělávání, výchově a osvětě ve Zlínském kraji je plánována na 14.11.2019, UTB Zlín.
    XVIII. KRAJSKÁ KONFERENCE o environmentálním vzdělávání, výchově a osvětě ve Zlínském kraji se konala 15.11.2018, UTB Zlín.
    Webové stránky byly vytvořeny v rámci sub-projektu „Cestou informací, vzdělávání a osvěty k lidem i k přírodě - regionální informační, vzdělávací a poradenské centrum Lísky pro EVVO ve Zlínském kraji“, podpořeného v Programu švýcarsko-české spolupráce.
    Klienti, kteří si nejsou jisti uhrazením regulačních poplatků Krajská zdravotní, a. s. nabízí možnost jak případný dluh ověřit, a to na platebních místech jednotlivých nemocnic nebo na níže uvedených kontaktech.
    K žádosti o pořízení kopie ZDRDOK je možné použít níže uvedený tiskopis, který obsahuje všechny informace potřebné k pořízení kopií. Do ZDRDOK lze pouze i nahlédnout.
    Přihlaste se k odběru novinek a akcí, které pořádáme. Přihlášení můžete kdykoliv upravit nebo zrušit.


Středy s keramikou ve Skanzenu Rochus

    Žádosti o pořízení výpisu nebo kopie zdravotnické dokumentace (ZDRDOK) se zasílají nebo předávají sekretariátu ředitele zdravotní péče konkrétní nemocnice, ze které se výpis nebo kopie zdravotnické dokumentace požaduje - viz příloha Jak žádat o nahlížení, výpis, kopii zdravotnické dokumentace.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00