Jak na věc


krytý bazén ústí nad orlicí

Kryty klik dveří Chevrolet Captiva nerez

    Kryty standardně vyrábíme na základě předpokládaného použití z plexiskla (kryt gramofonu, kryt na model) či polykarbonátu (kryty strojů). Kryty vyrábíme buď lepené, ohýbané, nebo kombinací ohýbání a lepení. Rozměry krytů vyrábíme dle přání zákazníka, cena se odvíjí od rozměrů, síly a druhu použitého materiálu, eventuálně od druhu lepeného spoje. Na kryty je také možné gravírovat loga a nápisy.
    Polykarbonátové kryty se používají v místech, kde hrozí z nějakého důvodu prasknutí plexiskla z důvodu křehkosti materiálu. Typicky se tedy tyto kryty využívají jako ochranné kryty, zejména jako kryty strojů a strojních součástí a kryty průmyslových zařízení. Jsou tudíž vhodné i do exteriérů. Polykarbonátové kryty mohou být:
    Velice zajímavá se jeví výroba krytů z barevných materiálů. Kryt z průsvitného barevného plexiskla může sloužit k modulaci barvy světla, taktéž je možné barevné kryty vhodně začlenit do celkové kompozice prostoru. Barevného efektu lze také dosáhnout vhodným použitím potisků.
    Cenu jednotlivých krytů stanovujeme individuálně, dle rozměrů a složitosti poptaného dílu.Pokud jste nenašli cenu požadovaného produktu, zašlete nám Vaši poptávku na naši emailovou adresu.


Kryty klik dveří Audi A4 2008- e-key nerez

    Čiré plexisklové kryty slouží jako ochrana citlivých a členitých předmětů před prachem a mechanickým poškozením. Jsou tedy vhodné jako náhrada za popraskané kryty gramofonů, dále jako kryty architektonických modelů, kryty na modely, či jako kryty na dorty a další potraviny. Vyrábíme tyto typy krytů:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00