Jak na věc


krytý bazén ústí nad orlicí

Chevrolet TRAX kryty klik dveří nerez

    Čiré plexisklové kryty slouží jako ochrana citlivých a členitých předmětů před prachem a mechanickým poškozením. Jsou tedy vhodné jako náhrada za popraskané kryty gramofonů, dále jako kryty architektonických modelů, kryty na modely, či jako kryty na dorty a další potraviny. Vyrábíme tyto typy krytů:
    Kryty standardně vyrábíme na základě předpokládaného použití z plexiskla (kryt gramofonu, kryt na model) či polykarbonátu (kryty strojů). Kryty vyrábíme buď lepené, ohýbané, nebo kombinací ohýbání a lepení. Rozměry krytů vyrábíme dle přání zákazníka, cena se odvíjí od rozměrů, síly a druhu použitého materiálu, eventuálně od druhu lepeného spoje. Na kryty je také možné gravírovat loga a nápisy.
    Polykarbonátové kryty se používají v místech, kde hrozí z nějakého důvodu prasknutí plexiskla z důvodu křehkosti materiálu. Typicky se tedy tyto kryty využívají jako ochranné kryty, zejména jako kryty strojů a strojních součástí a kryty průmyslových zařízení. Jsou tudíž vhodné i do exteriérů. Polykarbonátové kryty mohou být:
    Velice zajímavá se jeví výroba krytů z barevných materiálů. Kryt z průsvitného barevného plexiskla může sloužit k modulaci barvy světla, taktéž je možné barevné kryty vhodně začlenit do celkové kompozice prostoru. Barevného efektu lze také dosáhnout vhodným použitím potisků.


Citroen C1 kryty klik dveří NEREZ

    Cenu jednotlivých krytů stanovujeme individuálně, dle rozměrů a složitosti poptaného dílu.Pokud jste nenašli cenu požadovaného produktu, zašlete nám Vaši poptávku na naši emailovou adresu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00