Jak na věc


lékárny benu karlovy vary

Vyhledejte lékárnu ve vašem městě

    Internetové stránky vám umožní nalézt lékárnu ve vašem nejbližším okolí. Udružujeme aktuální databáze lékáren a sbíráme o nich informace jako je otevírací doba lékáren, či možnosti parkování. Sledujeme také zajímavé akce lékáren a řetězců, aby Vám neunikla žádná zajímavá sleva na léky či různé doplňky stravy.
    Nejen výdej léčiv na recepty, prodej volně prodejných léčiv a doplňků stravy, prostředků zdravotní techniky nabízíme v našich lékárnách, ale taktéž vybrané služby a poradenství mohou zájemci využít. Podívejte se blíže na jednotlivé nabídky dle vašeho zájmu...
    Na slušné , ohleduplné a příjemné chování personálu . Na přiměřené soukromí . Nikdo vás nemůže nutit mluvit o citlivých otázkách v přítomnosti dalších osob...
    Nenašli jste potřebné informace na našem webu? Máte zájem o další informaci nebo potřebujete poradit v konktrétním zdravotním problému nebo vás zajímají informace o našich službách?
    stěžujete si na unavené nohy, trápí Vás určité projevy celulitidy nebo pozorujete vznikající křečové žíly? Máme pro Vás řešení : Vyzkoušejte zdravotní punčochy zn.Solidea, které se spojují zdravotní hledisko s vysokou mírou elegance vyznačující se vynikající kvalitou.


Zajímají vás aktuální akční letáky na léky?

    Lékárny se mezi sebou mohou lišit velikostí i vybavením. Obojí závisí na tom, jaké činnosti poskytují. Vybavení a výměry ploch jednotlivých místností a prostor lékárny jsou dány vyhláškou. Z ní také vyplývá označení jednotlivých typů lékáren, byť se v podstatě jedná o Lékárnu, která musí splňovat podle prováděných činností určité parametry. Některé prostory jsou povinné pro všechny lékárny, jiné pouze pro určitá pracoviště.
    Lékárna je zdravotnické zařízení, patří tedy do systému zdravotnictví stejně jako nemocnice, polikliniky nebo ordinace lékařů. Toto zařazení je dáno nejen právními předpisy, ale především náplní práce, tedy poskytováním zdravotní péče, zejména v oblasti léčiv. V lékárně se pacientům věnují lékárníci, jejichž vzdělání je srovnatelné s lékaři a farmaceutické asistentky, které absolvují VOŠ příslušného zaměření.
    U nás můžete zakoupit celou škálu pomůcek pro inkontinenci a zájemcům nabízíme možnost bezplatného odvozu těchto pomůcek v případě, že je pro zákazníky obtížné si vše odvézt najednou do místa bydliště.


Kde je naleznete, jaká je otevírací doba?

    Jedno však mají společné. Lékárna je zdravotnické zařízení, patří tedy do systému zdravotnictví stejně jako nemocnice, polikliniky nebo ordinace lékařů. Toto zařazení je dáno nejen právními předpisy, ale především náplní práce, tedy poskytováním zdravotní péče, zejména v oblasti léčiv. V lékárně se pacientům věnují lékárníci, jejichž vzdělání je srovnatelné s lékaři a farmaceutické asistentky, které absolvují VOŠ v oboru Diplomovaný farmaceutický asistent.
    Tradiční akce České lékárnické komory (ČLnK), Den lékáren, letos připadá na čtvrtek 21. června. „Co to znamená být lékárníkem“ – takové je ústřední téma letošního…
    Nabízíme komplexní služby zákazníkům v oblasti homeopatie našimi školenými pracovníky. Analýzu chodidel a odbornou pomoc při výběru protetických pomůcek, analýzu pleti či tuku opět s odborným poradenstvím jak řešit případné zjištěné problémy.
    Upřednostňujete „alternativní“ způsob léčby a prevence onemocnění? Naši odborní a vyškolení pracovníci Vám poskytnou komplexní odborné poradenství a pomohou při výběru optimálních homeopatických přípravků. Co je vlastně homeopatie?
    Na lékárny je možné se podívat z různých úhlů pohledu a rozlišovat je mezi sebou podle různých parametrů. Dají se dělit na malé a velké, městské a venkovské, stejně tak na řetězcové a provozované jednotlivými lékárníky či nemocnicemi. Podle činnosti mohou být i různě vybavené, přestože základní standard musí splňovat všechny.


Lékárny České Budějovice »

    Při příchodu do lékárny vás obvykle zaplaví množství barevných krabiček. Logicky vás napadne, že v lékárně se prodávají léky. Zjednodušeně se to tak dá říci, nicméně při…

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00