Jak na věc


led stolní lampička s displejem

LED pásek 14,4W 60LED/m RGBW-T|modul 10cm

    Přestěhovali jsme se na novou adresu (viz kotakty). Nová kamenná prodejna zatím není zprovozněná, na tom nyní pracujeme a měli bychom otevřít do konce dubna 2019. Objednávky standardně vyřizujeme a můžete k nám přijít osobně pro zboží nebo se domluvit na výrobě, jen to bude zatím v provizorních podmínkách.
    V současné době doprodáváme za snížené ceny poslední zbytky LED žárovek, svítilen a baterií, které již nebudeme nadále prodávat a současně rozšiřujeme sortiment LED pásků, ALU profilů a ovladačů k LED páskům. Pro registrované zákazníky je nyní v e-shopu spuštěn věrnostní program. Za každý nákup přes e-shop získáváte body, za které můžete nakupovat vybrané zboží. Nabídka zboží za body se bude postupně rozšiřovat.
    Registrovaní distributoři nyní po přihlášení uvidí v e-shopu své ceny i u výrobků, na které se nevztahuje plošná procentní sleva, to se týká zejména zboží z naší výroby. Bohužel e-shop stále neumí pracovat s množstevními slevami na konkrétní produkty, takže zobrazované ceny jsou vždy kusové. Množstevní slevy budou samozřejmě při fakturaci započítány.


Svítící řetěz 50 LED 2,5m - modrý

    Naší hlavní činností je výroba stmívačů pro LED pásky a zakázková i malosériová výroba svítidel pro kuchyňské linky i jiné interiéry jak pro koncové zákazníky tak pro kuchyňská studia, truhlářie či stavební firmy. Zajišťujeme rovněž instalace osvětlení u zákazníka, primárně v Roudnici nad Labem a v dojezdové vzdálenosti v okruhu cca 50km.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00