Jak na věc


lev z rožmitálu

Veroničin Blog: Proč si muži hledají milenky?

    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    V sexu stejně jako v ostatních věcech dokáže být Lev velice pozorný a ctižádostivý. Muži jsou převážně dominantní, ženy dokážou své zbraně použít přesně tak, jak je v dané situaci třeba. Lvi většinou preferují stálého partnera, ale neodpustí si občas dokázat jinde, že ještě neztratili ze svého loveckého umění.  
    Díky,díky a ještě jednou díky. Nejspíš lvovsky teatrální, ale je to tak myšleno. Myslím, že poprvé za ty roky, co si pročítám různé bla bla o znameních, je tento "dodatek" nejlepší konktrétní konstatování toho, co opravdu jsem a jak se jako lvice cítím..Chantal
    Už na pohled působí Lev jako přirozená autorita. Má široká ramena, svalnatou postavu a vztyčenou bradu. Má kvalitní pleť a celkově vypadá vitálně a energicky. Vlasy jsou většinou tmavé, vlnité a zdravě vypadající, hlas má zvučný.


ASHWAGANDHA - Indický ženšen 60ml

    Dostane-li se muž – Lev do nepříjemné životní situace, nikdy to pro svou hrdost a tvrdohlavost nedá najevo. Stejně tak je to s projevováním citů partnerce, která v tomto ohledu musí být velmi trpělivá.
    Děti narozené ve znamení Lva jsou výjimečně roztomilé a šikovné. Obvykle to bývají ony, kdo na pískovišti velí a oslovuje ostatní nesmělé děti. Září štěstím a všechno jim jde jakoby samo od ruky. Rády se dělí s ostatními a pomáhají v domácnosti. Rodiče malých Lvíčat mohou být absolutně bez starosti, jejich dítko si své místo v životě dokáže probít úplně samo.
    I v oblasti zdraví mají lidé ve znamení Lva poměrně štěstí. Vleklé nemoci se jim vyhýbají, a pokud už je dostihnou, jde většinou o choroby související s psychickým rozpoložením nebo s pracovním vypětím.
    Tato nesmírně sebevědomá žena je ochotná touží po uznání a ocenění, proto je schopna jít do každého rizika. Má spoustu snů a plánů a někdy ani neví, na který cíl se soustředit dříve. Ke svému neprospěchu však často své síly přecení a zůstane jen u velkých řečí, polapená vlastní hrdostí a sebevědomím.


AMALAKI sušené s třtinovým cukrem 100g

    V lásce preferuje stálého partnera, její vrozená pohodlnost v citové oblasti ji nedovolí opustit muže, i když jí příliš nevyhovuje. Je-li opuštěna mužem, prožívá rozchod velmi bolestně.
    Lev si rozumí především se zrozenci Vah, Berana, Blíženců, Střelce, Raka, Panny a druhého Lva. Obvykle se nesnese se Štírem, Býkem a Vodnářem, s Rybou a Kozorohem má neutrální vztahy.
    Lev má mezi všemi znameními zvěrokruhu zvláštní postavení. U většiny lidí vzbuzuje přirozenou autoritu, i když se o to nesnaží. Je to rozený vůdce, a je na to patřičně hrdý. Nikdy netrpí pocitem méněcennosti ani strachem z budoucnosti, neboť s grácií dokáže vybruslit z každého problému. Lvi jsou velice společenští a oblíbení pro svou bezprostřednost. Slabší jedinci se jimi nechají jednoduše zmanipulovat, čehož Lvi často využívají pro dosažení svých cílů. Dokážou odpouštět, ale pokud je zklame někdo blízký, mají velmi dobrou paměť a nedají mu nic zadarmo. Někdy umí být pěkně nadutí a arogantní, ale pro jejich kouzlo jim to každý rychle odpustí.


Domácí solná jeskyně SALIN PLUS

    Napoleon Bonaparte, Fidel Castro, Jásir Arafat, Jacqueline Kennedyová, Alfred Hitchcock, Mussolini, Alexander Dumas, Dustin Hoffman, Robert De Niro, Jean Reno, Alfons Mucha, Coco Chanel, Madonna, Eva Pilarová, Fernando Alonso, Bolek Polívka, Filip Renč, Robert Redford, Július Satinský
    Muži ve znamení Lva jsou rození vůdci. Jejich sebevědomí a přirozená schopnost okouzlit každého na potkání je odzbrojující. Na vedoucích pozicích nebo v roli organizátorů se cítí nejlépe, ale pokud není po jejich, dokážou se zapřít a dát hrdost patřičně najevo. Tito muži se rádi obklopují hezkými věcmi a hezkými ženami, takže bezmeznou věrnost u nich rozhodně neočekávejte.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00