Jak na věc


levne drevene postele z masivu

Novinky ze světa České ložnice

    Postele z masivu a dřevěné postele jsou svojí nezaměnitelností dokonalým prostředníkem pro kvalitní zdravý spánek. Postele i většina dalšího nábytku, který vyrábíme jsou z přírodního masivního dřeva.Naše postele z masivu, zejména: postele z borovice, bukové postele, postel buk, smrkové postele zachovávající svou originalitu i netradiční moderní design, mnohdy inspirovaný přírodou Šumavy. Klikni pro další informace o postelích z masivu.
    Kupujeme si postel s úložným prostorem, aby se nám v ní dobře spalo, byla originální, kvalitní a dlouho vydržela a hlavně, aby měla velké množství úložného prostoru. 
    K postelím z masivu nesmí chybět noční stolek z masivu, který dotváří kouzelný vzhled masivní ložnice a vytváří z vaší ložnice místo pro odpočinek. Klikni pro dalčí informace o postelích s úložným prostorem.
    Dřevo je obnovitelný zdroj a skládá se hlavně z celulózy. Vzhledem k jeho vzhledu a jeho pozitivním fyzikálním vlastnostem, jako je tepelná izolace a absorpce, prodyšnost a jeho vlhkost přispívá k příjemnému a zdravému klimatu místnosti.


Představujeme vám naší novou Královskou postel Roma – postel z masivu s úložným prostorem!

    Vážení milovníci kvalitního a příjemného spánku, abychom vám mohli detailněji představit nové postele s úložným prostorem z masivu, které jsou maximálně šetrnější k přírodě a k životnímu prostředí. Rozhodli jsem pro tyto účely vytvořit nové www stránky www.natur-postele.cz včetně změny facebook stránek z česká ložnice na www.facebook.com/natur.postele, kde budeme převážně představovat postele z přírodních materiálů a jejich celkovou funkčnost. Nově se na vás budeme těšit na těchto Facebook stránkách.
    Masivní dřevo je ze zdravotního hlediska bezpečný a vhodný materiál pro Vaši postel.Vyrábíme postele z masivního dřeva, vyrobené z borovice, buku a masivního smrku. Můžeme také poskytnout na vyžádání i jiné materiály. Zeptejte se nás na speciální rozměry postelí, vyrobíme jakoukoli délku nebo šířku!
    Naše postele jsou vyráběny ručně. Můžete si tedy být jisti, že se vám do rukou dostane originální kvalitně zpracovaný výrobek. Naše postel z masivu vám vydrží doma dlouhé roky. Stačí tedy postupně jen měnit proleželé matrace, naše postel Vám zůstává. Vsaďte na jistotu přírodního celomasivu.
    Královskou postel jsme navrhli zejména s důrazem na praktičnost, moderní design a kvalitu. Rám postele včetně předního i zadního čela mají tloušťku materiálu 40mm. To dává posteli robustní důstojný vzhled, stejně jako úžasnou stabilitu a odolnost. Můžete si být jisti, že tato postel Vám vydrží!


Facebook Českáložnice se mění na Natur-postele

    Pokud si objednáte jednu z elegantních postelí s úložným prostorem od BogarTech, nemusíte se bát, že vám postel přiveze kurýr v rozloženém stavu a vy se budete muset trápit s její montáží. Odborníci z čeké ložnice přijedou až k vám domů a postel vám smontují. Pokud chcete zdravé a krásné spaní, podívejte se na nabídku společnosti BogarTech na www.ceskaloznice.cz najdete tu i další kvalitní nábytek!
    Uvažujete-li o dílensky kvalitně zpracované posteli z kvalitního masivního kusu dřeva, jste na správném místě. Pokud potřebujete k posteli dostatek odkládacího místa, rádi vám poradíme vybrat pro vás nejlepší variantu postele s úložným prostorem, komodu nebo šatní skříně na míru.Naše postele s úložným prostorem vyrábíme pouze z kvalitního masivního dřeva jako. Nabízíme zejména postele z borovice, buku a smrku.
    Postele s úložným prostorem nabízíme buď jako naše standardní modely, nebo navrhujeme individuálně dle vašich potřeb. Můžete se spolehnout na profesionální přístup a odborné poradenství při návrhu postele s úložným prostorem. U nás  máte na výběr mnoho variací zásuvek - úložného prostoru pod postel. Na našich stránkách najdete jak příklady našich standardních postelí tak příklady na míru upravených postelí s úložným prostorem.


Postele z masivu, dřevěné postele masiv.

    Proč postel od nás: je vyrobená z čistě přírodních materiálů - z masivu, je vyrobená ručně - českýma ručičkama, je vysoká - dobře se z ní vstává, má úložné prostory - na kuličkových výsuvech - doživotní záruka, mi Vám ji dovezeme a smontujeme, možnost volby materiálu buk, borovice, smrk; 275 variant úložných prostorů; barevné varianty v ceně; možnost úpravy rozměru; je prostě praktická - Praktik. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00