Jak na věc


lidové písničky

Pro přidání zboží k oblíbeným musíte být příhlašeni.

     Kdo zná písničky domácích dechových kapel, musí souhlasit, že dovedou rozezpívat, utěšit, rozradostnit i dojmout. Vybrali jsme pro vás ty nejhezčí z nich v interpretaci špičkových souborů i sólistů. Hudební kolekcí Zahrajte mi zvesela potěšíte nejen sebe, ale i vaše blízké. Je také ideálním dárkem pro všechny, kteří dokáží ocenit příjemnou hudbu a skvělé interprety.
    Zatančete si při oblíbených skladbách, které vám nikdy nezevšední, nebo si jen zazpívejte lidové písničky se známými muzikanty jako jeJožka Černý nebo Josef Zíma.
     Josef Zíma se během své kariéry stal zpěvákem opravdu lidovým, vyzkoušel snad všechny žánry a zapsal se do srdcí několika generací posluchačů a televizních diváků. Na hudební kolekci JOSEF ZÍMA – PÍSNIČKY, KTERÉ SRDCE POTĚŠÍ najdete operetní skladby, populární písničky i nejznámější dechovky, které se týden co týden objevovaly v oblíbeném televizním pořadu Sejdeme se na Vlachovce.
     Jožka Černý už po mnoho let rozdává radost a pohodu s lidovou písničkou. Připravili jsme pro vás jedinečný výběr jeho nejkrásnějších ryzích lidovek většinou doprovázených cimbálovou muzikou.
    DAREBNÉ PÍSNIČKY - zpěvník známých lidových písní s mírně choulostivým obsahem textu (většinou s erotickým podtextem nebo významem). Všechny písně jsou v úpravě melodická linka s textem a akordové značky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00