Jak na věc


likvidace nebezpečných odpadů praha

Likvidace autovraků - ekologická

    Po zavolání či zaslání SMS na číslo: 777 321 587  nebo na naši zdarma linku 800 206 206  objednávku je také možné provést v našem objednávkovém formuláři na stránkách www.vykupautovraku.com, či prostřednictvým e-mailu blazasrot@seznam.cz si sjednáme Vám vyhovující dobu a místo k převzetí Vašeho vozidla.
    Mezi hlavní služby, které kovošrot nabízí, patří ekologická likvidace vozidel. Ekologická likvidace vozidel je naší firmou prováděna zcela zdarma. Ekologická likvidace vozidel obnáší odvoz autovraku z celé oblasti východočeského kraje. S naším odtahovým speciálem přijedeme přímo až k vám. Ekologická likvidace vozidel je prováděna u osobních i nákladních aut. Naprostou samozřejmostí je vystavení potvrzení o likvidaci přímo u zákazníka.
    V případě zájmu i to vše za vás vyřídíme, stačí se jen domluvit. Šetříme váš čas....
    Poznámka: Je nezbytné, aby vždy jednala osoba oprávněná nebo osoba s plnou mocí. Veškeré doklady se předkládají v originále, popřípadě v ověřených kopiích.


Likvidace technologických celků

    K samotné likvidaci (demontáži) využíváme demontážní četu vybavenou mj. mobilními zásobníky kapalných technických plynů. Likvidované konstrukce nejprve upravíme na rozměry vhodné k následnému odvozu automobilovou dopravou a po přepravení materiálu do areálu firmy Morkus-Morava s. r. o. se tento materiál následně roztřídí dle druhu a doupraví na požadované rozměry dle ČSN 42 0030.
    Provádíme demoliční práce v oblasti kovových konstrukcí, vyželeznění objektů, likvidace kovových hal a jejich částí určených k demolici, likvidace vyřazených strojních zařízení, výrobních linek apod.
    Společnost CZ-Eko je certifikovanou společností oprávněnou ke sběru a likvidaci autovraků. Ekologickou likvidaci vozidel provádíme po celé České Republice zdarma. Provádíme ekologickou likvidaci osobních a užitkových vozů. Odtah automobilů a autovraků po celé ČR zdarma. Vystavíme vám potvrzení o ekologické likvidaci automobilu pro odhlášení vozu z registru vozidel.
    Potřebujete se zbavit havarovaného, jinak poškozeného nebo nepojízdného automobilu? Plete se Vám na dvoře či před domem a nevíte si rady, co s ním? Pak jste tu správně! Pro vozidlo si zdarma přijedeme, naložíme a odvezeme. Stačí na to jediný telefonát nebo email a s našimi pracovníky si domluvit vhodný termín odtahu Vašeho vozu nebo autovraku.


Nové Město nad Metují

    Kovošrot Černíkovice vykupuje železný šrot jak od jednotlivých zákazníků, tak i od firem. Samozřejmostí je dopravní technika a mobilní kontejnery, které náš kovošrot ponechává svým partnerům zdarma v místě výskytu odpadu. Náklady na dopravu a nakládku kovošrot svým zákazníkům neúčtuje.
    V oblasti likvidací technologií a objektů nabízíme vysoce profesionální služby s důrazem na rychlost, ekologicky šetrný přístup, přizpůsobení se podmínkám a požadavkům zákazníka. Úspěšně zvládáme i projekty náročné na nestandardní řešení v těžko dostupném terénním a výškovém prostředí.
    Ekologická likvidace vozidel v Ostravě. Výkup vysloužilých a havarovaných vozidel všech modelů, značek a stáří a to jak osobních vozidel (vč. motocyklů), tak užitkových vozidel. Ekologická likvidace vozidel a autovraku je ZDARMA do vzdálenosti 100 Km od Ostravy. Za Vaše vozidlo určené k ekologické likvidaci od nás obdržíte i finanční odměnu dle stáří, značky a stavu vozidla. Vaše vozidlo ZDARMA odvezeme, a vystavíme doklad potřebný pro odhlášení vozidla z evidence motorových vozidel.


Výkup barevných kovů

    Současné znění zákona O odpadech definuje povinost posledního vlastníka autovraku zapsaného v Registu vozidel k jeho ekologické likvidaci na vlastní náklady. Zákonné sankce mohou dosáhnout až pokut v řádově desetitisících. Proto je v zájmu každého majitele autovraku jeho včasná a ekologicky nezávadnálikvidace.
    Doklad o ekologické likvidaci vozidla je potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků. Je součástí nutných podkladů k trvalému vyřazení z registru vozidel. Ke kompletnímu vyřazení vašeho vozu předložíte na místním dopravním inspektorátu : vystavený protokol o ekologické likvidaci , SPZ ,velký technický průkaz a občanský průkaz.
    Bezplatně likvidujeme kompletní autovraky osobních a dodávkových vozidel, větší vozidla vykupujeme. Jako zařízení schválené ke sběru autovraků vystavujeme doklad o předání vozidla k ekologické likvidaci, který je nutný při jeho odhlašování z evidence.


uzavření z důvodu Státního svátku

    Hošťálkovice, Hrabová, Krásné Pole, Lhotka u Ostravy, Mariánské Hory, Zábřeh-Hulváky, Martinov ve Slezsku, Michálkovice, Moravská Ostrava, Přívoz, Nová Bělá, Nová Ves u Ostravy, Dubina u Ostravy, Hrabůvka, Výškovice u Ostravy, Zábřeh nad Odrou, Petřkovice u Ostravy, Nová Plesná, Stará Plesná, Polanka nad Odrou, Poruba, Poruba-sever, Proskovice, Pustkovec, Bartovice, Radvanice, Antošovice, Heřmanice, Hrušov, Koblov, Kunčice nad Ostravicí, Kunčičky, Muglinov, Slezská Ostrava, Stará Bělá, Svinov, Třebovice ve Slezsku, Vítkovice, Zábřeh-VŽ 
    Ekologickou likvidaci autovraků stanovuje zákon 185/2001 Sb., kde řadí vozidlo s ukončenou životností do kategorie nebezpečných odpadů. S nebezpečnými odpady musí být náležitě zacházeno. Proto jsou majitelé vozidel s ukončenou životností nuceni předávat vozidla pouze autorizovaným zpracovatelům autovraků. Majitel vozu za ekologickou likvidaci autovraku neplatí. Zákon zakazuje zpracovatelům autovraků ukládat poplatek ze ekologickou likvidaci vozidla. To neplatí v případě tzv. nekompletního vraku. Pokud ale některé části chybí, může firma požadovat finanční náhradu. Kompletnost se vztahuje k částem, které jsou nebezpečným odpadem, nebo jsou znečištěny nebezpečným odpadem. účel kompletnosti autovraku je konzistentní s primárním cílem ekologické likvidace. Naopak, je-li jeho vůz kompletní, může dokonce od autovrakoviště dostat zaplaceno.


Pro Autovraky samozřejmě zdarma jezdíme do:

    Naše společnost je tu právě pro tyto případy. Pomůžeme Vám vyřešit tyto problémy rychle, ekonomicky a v plném souladu se zákonem. Neváhejte se informovat na našich telefonech.
     Jsme rádi, že pravidelně rozšiřujeme náš vozový park o nové vozy. Reagujeme na stále se zvyšující poptávku po našich službách, proto jsme v poslední době do naší nabídky zařadili dva vozy Mercedes Atego, jeden Mercedes Antos a... číst dál
    Naše firma provozuje v obci Černíkovice u Rychnova nad Kněžnou kovošrot. Kovošrot naší firmy nabízí zákazníkům kvalitní služby, mezi které patří ekologická likvidace vozidel, výkup barevných kovů a výkup autobaterií.
    Je to důležitý a potřebný dokument, který obsahuje informace o ekologickém zlikvidování vozidla a slouží jako nezbytný dokument pro odhlášení auta z evidence. Protokol musí být vydán pouze certifikovanou společností a každý z protokolů je označen unikátním číslem elektronicky získaným z hlavního počítače ministerstva dopravy. Pravost protokolu je ověřována v momentě odhlašování na dopravním inspektorátu. My vám tento protokol předáme s jistotou, že je likvidace platná a byla provedena podle posledních platných zákonů a nařízení.


Potřebujete poradit? Volejte dispečink 605 244 444.

    Zavolejte na infolinku nebo vyplňte formulář na našich stránkách. Při telefonickém hovoru se vás budeme ptát na místo kde stojí vozidlo, a domluvíme s Vámi datum a čas kdy si můžeme vrak vyzvednout.
    V procesu komplexních sanací výrobních areálů, ale i v rámci restrukturalizace a rozvoje výroby průmyslových podniků vzniká před majitelem často problém vyklizení určitých prostor nebo likvidace starého, vyřazeného technologického vybavení.
    Ekologická likvidace vozidel není jedinou oblastí našeho působení, naše společnost se zároveň specializuje na výkup barevných kovů. Výkup barevných kovů probíhá na provozovně KOVOŠROT ČERNÍKOVICE v neomezeném množství. Svoz kovových odpadů pro výkup barevných kovů provádíme zdarma našimi nákladními automobily. Výkup barevných kovů zahrnuje přesné zvážení na digitální váze, kterou pravidelně kalibrujeme.
    Kontejnerová autodoprava VS-EKOPRAG s.r.o. vám nabízí spolupráci a služby v oblasti odvozu a likvidaci odpadů. Zároveň zajišťujeme prodej a dopravu stavebních materiálů. Služby poskytujeme právnickým i fyzickým osobám. JEZDÍME PO ÚZEMÍ VELKÉ PRAHY. Provozujeme sběrné dvory pro občany hlavního města Prahy.


Ekologická likvidace vozidel - výkup autovraků

    Primárním cílem je efektivní stahování nebezpečných odpadů z životního prostředí. Druhotným cílem je dosáhnout požadovaného stupně recyklace materiálů z vozidel s ukončenou životností.
    areál bývalého ZDSlavíč 125, 753 61 Hranice VII - Slavíč IČ: 278 48 485 DIČ: CZ 278 48 485 tel. administrativa: 733 654 976 tel. ředitel: +420 608 540 190
    Doklad o ekologické likvidaci vozidla získáte u zařízení ke sběru nebo zpracovatelského zařízení, které má povolení k nakládání s autovraky (povolení k nakládání s nebezpečnými odpady) a je oprávněno vystavit potvrzení o převzetí autovraku.


Postup řešení ekologické likvidace

    Zabýváme se také nákupem, prodejem a úpravou ocelového šrotu. Naše činnost se zaměřuje na likvidaci kovových konstrukcí v zemědělství, všech typů jeřábů, kotelen, mostních konstrukcí, vodáren, nádrží, sil, hal, provozů a veškerých zařízení a technologií. Provádíme demontáže, úpravy a vystěhování velkých strojů či zařízení, které nejsou schopny transportu bez předešlé úpravy. Likvidaci provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu. Případně pouze rozřezání technologie na určený rozměr a připravení k odvozu. Přepracování materiálu provádíme řezáním kyslíkem nebo demontáží. Pro stavební firmy zajišťujeme demontážní i paličské práce při demolicích či výstavbě. Likvidace provádíme kompletně včetně odvozu materiálu a odkoupení kovového odpadu. Práci provedou naši vyškolení pracovníci řezáním kyslíkem nebo demontáží. Naše služby provádíme na celém území ČR. Zabýváme se výkupem, zpracováním a prodejem odpadů železných a neželezných kovů. Na naší provozovně ve Slavíči

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00