Jak na věc


likvidace plevelu plamenem

Pokud likviduje autovrak fyzická osoba

    Ekologická likvidace autovraků v kovošrotu Skřítecký v Černíkovicích se vám vyplatí! Náš kovošrot se totiž o váš starý vůz kompletně postará a navíc nabízí výkup autovraků za skvělé ceny:
    V případě jakýchkoli dotazů k průběhu likvidace společnosti, zejména k upřesnění některých kroků v průběhu likvidace, nás kontaktujte a my Vám rádi Vaše dotazy zodpovíme nebo Vám přímo vypracujeme nezávaznou nabídku na likvidaci Vaší společnosti.
    Pro bezproblémovou ekologickou likvidaci automobilu je nutné doložit, že vozidlo je vaše. Na základě níže uvedených dokladů vám na místě vystavíme doklad o likvidaci, díky kterému můžete vůz odhlásit.
    Valná hromada je zpravidla nejvyšším orgánem společnosti. Valná hromada, jejíž průběh musí být ověřen notářem, rozhodne o zrušení společnosti s likvidací, jejím vstupu do likvidace, odvolání stávajících statutárních orgánů a o jmenování likvidátora. Součástí rozhodnutí valné hromady je automaticky i změna názvu společnosti, kdy od data rozhodnutí o zrušení společnosti a jejím vstupu do likvidace má společnost za svým názvem dovětek „v likvidaci“.


Co vše obsahuje ekologická likvidace autovraků?

    Celý průběh valné hromady samozřejmě zajistíme tzv. „na klíč“ na základě plné moci od společníků nebo akcionářů, kterou notář vyhotoví před konáním valné hromady tak, aby byly splněny všechny formální náležitosti a průběh valné hromady tak byl zcela v souladu s platnou legislativou.
     Před samotným zrušením společnosti a jejím vstupem do likvidace je nejprve nutné provést detailní rozbor aktuální ekonomické situace konkrétní obchodní společnosti a poté navrhnout optimální řešení. V případě volby likvidace společnosti je nutno sestavit soupisy majetku, pohledávek, závazků a jiných položek, potřebných v průběhu likvidace. Je nutno řádně zabezpečit veškeré majetkové položky společnosti a zejména provést kompletní inventuru majetku.
    Pokud vás o této problematice zajímá více, podívejte se do článku Ekologická likvidace vozidel, ve kterém se dozvíte veškeré podrobnosti. Máte otázky? Chcete nechat svůj starý vůz odborně zlikvidovat? Neváhejte nás kontaktovat a o vše se postaráme!


Ceník pro výkup autovraků

    Ekologická likvidace autovraků patří mezi hlavní činnosti našeho kovošrotu. Pokud vlastníte autovrak, který chcete ekologicky zlikvidovat a na dopravním odboru odhlásit, neváhejte využít naše služby. Ekologická likvidace autovraků je naší specializací, čemuž odpovídá i vstřícný ceník a především profesionální vybavení i přístup.
    O dobrovolném zrušení společnosti a jejím vstupu do likvidace rozhodují zřizovatelé nebo zakladatelé společnosti v působnosti nejvyššího orgánu společnosti, zpravidla tedy valné hromady. Rozhodnutí o zrušení společnosti předchází většinou reálné zhodnocení ekonomické situace, kdy je nepochybné, že existence společnosti v tom stavu, v jakém se nachází, již nemá žádnou perspektivu a kdy je zřejmé, že jiné řešení, než společnost zrušit, není reálné a hlavně ekonomicky únosné. Jedná se o situaci vzniklou např. odbytovými potížemi, výrobními problémy, poruchami v platební schopnosti, nerentabilností výroby, nedostatkem kapitálu, atd. Za rozhodnutím o zrušení společnosti však může stát i prostý úmysl zakladatele ukončit podnikatelskou činnost.
    Výsledkem valné hromady je tedy společnost v likvidaci, odvolaný stávající statutární orgán a je jmenovaný likvidátor společnosti, který je od této chvíle za společnost zcela odpovědný.


ústí nad Orlicí

    Jedná se o stěžejní a časově i finančně nejnáročnější část likvidace společnosti. Ve vlastním průběhu likvidace likvidátor zajistí zveřejnění likvidace konkrétní společnosti, vypořádá majetkové náležitosti společnosti, zejména zpeněžuje majetek, komunikuje s věřiteli, dlužníky, úřady, soudy, podává příslušná daňová přiznání, atd. Činnost likvidátora je ve své podstatě obdobná jako činnost jakéhokoli statutárního orgánu ve společnosti s tím rozdílem, že likvidátor činí pouze kroky nutné k likvidaci společnosti. Činnost likvidátora je podrobně specifikována platnými zákonnými ustanoveními, nicméně jedná se o velmi kvalifikovanou a rozmanitou činnost, vyžadující dokonalé znalosti z oblasti práva, účetnictví, daňové problematiky.
    Likvidace provádíme ve spolupráci s účetní firmou, daňovými poradci i advokáty, čímž je zajištěn zákonný a transparentní postup při likvidování společností.
    Činnost likvidátora v této části likvidace spočívá především ve vyhotovení závěrečné zprávy o průběhu likvidace a rozdělení likvidačního zůstatku, uzavření účetních knih, vyhotovení závěrečné inventury, podání závěrečného daňového přiznání a zajištění souhlasů správců daní. Likvidace obvykle končí rozdělením likvidačního zůstatku společníkům a návrhem na výmaz z veřejného rejstříku, který podává likvidátor na příslušný soud. Vlastním výmazem společnosti tak její existence definitivně končí.
    Ekologická likvidace autovraků zahrnuje odtah nepojízdného vozu, vystavení potřebných dokumentů a samozřejmě odbornou likvidaci. A kolik u nás za tyto služby zaplatíte?


Nové Město nad Metují

    Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své vysloužilé auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla. Aby jste se nestali obětí podvodného jednání i Vy, zjistěte si dle názvu nebo IČ zda společnost, která Váš vůz přebírá má oprávnění pro podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady a je tedy oprávněna Váš autovrak ekologicky zlikvidovat. Zde si můžete on-line ověřit společnosti, které jsou oprávněny nakládat s nebezpečným odpadem.
    Za každý kompletní autovrak vyplatíme finanční odměnu 500 – 2 000 Kč. Zajímá vás, jaké autovraky máme aktuálně na skladě?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00