Jak na věc


loko veselí nad lužnicí veřejné bruslení

Historické toulky Třeboní - červenec 2018

    A na jaře pak žačne řada dalších oblíbených akcí – poutě a jarmarky, historické a jiné slavnosti, historické bitvy, hradozámecká noc, letecké akce, folklórní a hudební festivaly a pivní ale i vinařské slavnosti a jiné akce a další gastronomické akce.
    Penzion leží na břehu řeky Lužnice u dráchovského jezu. Rybáři mohou nahazovat takřka z okna a když nebudou brát, mohou strávit krásné chvíle na výletech po malebných vesničkách nedaleké oblasti Borkovických blat.
    stránka Víkendové veřejné bruslení na Kobře Bydlíte na Praze 4 nebo v blízkém okolí a chcete ... nabídky víkendového veřejného bruslení (září až duben) na zimním stadionu KOBRA v Praze 4
    Pro sportovce a diváky je k dispozici velké parkoviště, na jedné z tribun 50 míst k sezení a bufet, který je otevřený během hokejových utkání a dalších akcí. Aréna je v provozu po dobu 7 měsíců, od září do března.
    Dlouho pojedete lesní silničkou, a když už si budete myslet, že konec světa je za příští zatáčkou, vyloupne se pod vámi v údolí řeky Lužnice starobylý dvůr. Řeka, minigolf, tenis, posezení na terase, kouzelná příroda a množství památek v okolí. Krásné místo pro letní dovolenou.


TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí fan's web - Veřejné bruslení

    Celodřevěné chaty se nachází v klidném prostředí s výhledem na hladinu rybníka. Dvě nově postavené chaty jsou na oploceném pozemku nedaleko města Soběslav a Veselí nad Lužnicí. Rybník je soukromý a lze jej využívat ke koupání. Pozemek i chaty tak nabízí prostor pro rodinnou dovolenou.
    O týmu Historie Články Veřejné bruslení Galerie fotek Ke stažení Kontakty na ... člen: merrilltejada Veřejné bruslení ( Jednotné vstupné - 30,- Kč, děti do 6 let a doprovod
    Ubytování v jižních Čechách, zcela na samotě u lesa nedaleko Bechyně v jižních Čechách nabízí romantický penzion vybudovaný z bývalého mlýna ze 17. století. Je vybaven velmi vkusným stylovým nábytkem, takže ubytování v tomto penzionu pro Vás bude znamenat návrat do století dávno minulých. Rybářům nabídne bohatý úlovek z vlastního rybníka.
    Kromě šumavské romantiky, pohodlného ubytování a welleness centra nabízí řadu pobytů se slevou a balíčky se zajímavými službami navíc – aktuálně:
    Ubytování na Šumavě, v jižních Čechách či na jižní Moravě, v Českém ráji či středních Čechách. Jizerské hory, Orlické hory, dovolenáv Krkonoších nebo na Vysočině, v Beskydech či Jeseníkách.


HC Hvězda Praha Veřejné bruslení - září

    Chlazenou ledovou plochu najdete na sportovním stadionu TJ Jiskra zhruba 5 minut pěší chůze od historického centra města. Provoz zajišťují Technické služby města Třeboň. Aktuální informace o třeboňském zimním kluzišti >>
    Zrekonstruovaný samostatný rekreační domek s prostornou oplocenou zahradou se nachází na okraji Sudoměřic poblíž lázeňského města Bechyně. U objektu je nadzemní bazén a pro děti pískoviště.
    Romantická chaloupka se stylovým interiérem leží na polosamotě v malé osadě Olšina poblíž stejnojmenného rybníka o rozloze 140 ha sousedství Lipna. Nachází se pod stošedesátiletým modřínem, který je památným stromem. Z chat a chalup nabízených Českou pohodou patří k nejoblíbenějším.
    Bývalý dvůr vybudovaný ve stylu jihočeského selského baroka je romanticky zasazen do nádherné krajiny lesů, luk a rybníků. Milovníky historie potěší množství památek v blízkém okolí. Nabízí příjemné ubytování zcela na samotě.
    Penzion vznikl rekonstrukcí původní zemědělské usedlosti na okraji malebného městečka Třeboň. Penzion se nachází v klidném místě blízko rybníka a lesa. Do centra Třeboně je to jen 2 kilometry.


Veřejné bruslení na zimním kluzišti v Třeboni

    Mlýn pocházející z 18. století leží na polosamotě u malebné vesničky Přední Zborovice v přírodě jižních Čech. Mlýn prošel v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí, při níž byly zachovány či obnoveny původní prvky jako je mlýnské kolo, kamenné zdi, dřevěná okna. Celý objekt i s rozsáhlou loukou lemuje řeka Volyňka a pozemkem protéká náhon, který kdysi poháněl mlýnské kolo. Stylově zařízené apartmány nabízí ubytování s romantickým výhledem na lesy, louky a protékající potůček.
     Zimní stadion a přilehlá budova sloužící jako zázemí pro sportovce se nacházejí uprostřed sportovního areálu. V posledních letech prošla aréna rozsáhlou rekonstrukcí, během níž došlo ke kompletní přestavbě ledové plochy, mantinelů a tribuny.
    Penzion se nachází v blízkosti městečka Stráž nad Nežárkou v klidném prostředí lesoparku a v romantické krajině u řeky Nežárky. Koupání na dosah, výlety na kole i pěšky do četných nedalekých kulturně, historicky i turisticky zajímavých míst.
    Většina chat a chalup je vhodných pro rodinnou dovolenou s dětmi – především chaty a chalupy s bazénem nebo chaty a chalupy u vody. Turistům, horským cyklistům a lyžařům pak budou vyhovovat chaty a chlalupy na horách a v podhůří. A romantikům a vůbec všem kdo touží po hektickém roce ve velkoměstě? Přece chaty a chalupy na samotě!


Pravidelné veřejné bruslení - Sportovní akce - Aktivity - Chomutov - Hejbejtese.

    Dům, jenž postaven byl již ve středověku ve 13. stol, stojí v centru města Strmilova v rybářském revíru Hamerského potoka. Dům se selským barokním štítem kdysi založil Řád německých rytířů a nabízí velmi prostorné pokoje i společenské místnosti v gotickém sklepení s interiéry z 19. století. Rozsáhlá terasovitá zahrada, která je za domem, přímo navazuje na volnou přírodu, lesy, řeku a vodní nádrž. Přijeďte prozkoumat legendy, kterými je tento dům opředen. Třeba proč jsou na zahradě schody, proč je v kamenné klenbě sklepa řada cihel, proč pláče ve sklepě sedlák Haraascek či jak se chytaly dříve na zahradě ryby.
    Původně pozdně gotický objekt byl postaven v 15. století a byl často upravován a přestavován. Nynější rekonstrukce vrátila domu osobitou atmosféru starých časů. Dům se nachází v historickém centru v malé uličce kousek od řeky a zámeckých schodů. Ubytování se nabízí v apartmánech s kuchyňkou.
    Zrekonstruovaná chalupa s velkou zahradou je v malebné jihočeské vesničce s kapličkou na návsi, nedaleko Jindřichova Hradce. Pobyt zde ocení hlavně ten, kdo rád chodí na procházky, na houby a borůvky nebo rád jezdí na kole. V létě je u obce pěkný čistý rybník na koupání.
    Penzion se zájezdním hostincem vybudovali majitelé z bývalého statku v malé vesničce v jižních Čechách. Pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem, žaludek pohladí domácí kuchyně a majitelé penzionu vám rádi poradí, kde je nejlepší koupání i kde roste nejvíce borůvek a hub.


Podzimní dění v zoo - Den zvířat 7.10. 2017

    Domek se zahradou leží na okraji malé jihočeské vesnice Dudov. Příjemné venkovní posezení s ohništěm, na zahradě bazén, nedaleko je rybník a dokonce lety balónem kousek od domu - to vše pro milovníky pohodové dovolené.
    NA ZIMNÍM STADIONU SKONČÍ VEŘEJNÉ BRUSLENÍ Vydáno dne 25. 03. 2008 (707 přečtení) ČESKÁ TŘEBOVÁ - ... bude zimní stadion pro veřejné bruslení uzavřen kvůli přátelskému hokejovém zápasu
    bývalý Schwarzenberský lovecký zámeček leží takřka na samotě uprostřed šumavských lesů nedaleko Lipna a nabízí
    Většina objektů nabízí ubytování vhodné pro dovolenou s dětmi (zejména dovolenou s bazénem), ale i ubytování pro větší skupiny přátel. Leckde se můžete ubytovat i s domácím zvířetem.
    Rekreační domek se dvěma apartmány se nachází na okraji Sudoměřic v blízkosti města Bechyně. Kdo nechce navštěvovat památky jižních Čech, může lenošit nikým nerušen na prostorné zahradě s bazénem, posezením a hřištěm.
    a klub Veřejné bruslení Veřejné bruslení Autobusy Autobusy Realizační týmy ... v Nezařazené Nezařazené > Veřejné bruslení - září Veřejné bruslení - září Říjen 26th, 2009 Goto comments Leave a


AKTUÁLNÍ KALENDÁŘ AKCÍ

    Rodinný hotel leží na poutním místě na polosamotě v kopci nad Vltavou nedaleko městečka Rožmberk. Komfortně zařízené pokoje budou vyhovovat i nejnáročnějším hostům stejně jako výborná kuchyně - rybí a zvěřinové speciality podávané v loveckém salónku.
    Koupací či pohodově cykloturistická dovolená v jižních Čechách či na jižní Moravě, stříknutou dobrým moravským vínem. Nebo romantická dovolená v oblastech skalních měst -v Českém ráij Českém Švýcarsu, na Kokořínsku nebo na Broumovsku. A nebo turisticko sportovní dovolená na horách – na Šumavě, v Krkonoších, v Beskydech, v Jeseníky – Vysočina – Orlické hory – Jizerky.
    Téměř ve všech městech a obcích na Třeboňsku najdete nějaký ten rybník. Pokud je zima dost tuhá, tak místní "domobrana" pohotově upraví přírodní ledové plochy k bruslení a dalším zimním radovánkám.
    Dovolená v Itálii, v levných apartmánech u moře, některé apartmány přímo u moře. Apartmány ve všech oblastech Itálii, včetně severních – a tudíž snadno dostupných středisek, jako třeba populární Bibione či Caorle.


UBYTOVÁNÍ NA PLÁŽI

    Nedaleko pohádkového zámku Červená Lhota, mezi jihočeskými historickými městy Soběslaví a Jindřichovým Hradcem, v malé vesničce poblíž návsi, leží bývalý statek, dnes rekreační chalupa. Za robustními dřevěnými vraty vás rozhodně nikdo nebude rušit.
    aktuality Pravidelné veřejné bruslení 22.1.2009 - Poslat emailem | Tisknout Vaše jméno: Komu poslat: Vzkaz: Pravidelné veřejné bruslení Datum akce: 22.1.2009, 09:36 Podnik: Zimní stadion

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00