Jak na věc


lovy po celém světě

Fortis polarizační brýle Overwraps Brown

    Lov Dallské ovce, arktického medvěda grizzly a soba Karibu je organizován v Northern Brooks Range a v poslední řadě lov aljašského pobřežního hnědého medvěda je organizován v Izembek National Wildlife Refuge. Souběžně s lovem savců je možnost aktivního rybolovu a to vše s domorodými průvodci za podpory malého letadla, jež Vás přepraví do loveckého tábora.
    Podle zá​kona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Běžně se lov provádí z loďky. K dispozici je 200 mil říčních toků k lovu a 400 tis. ha honitby. Loďka je motorová a tábor je přemístitelný dle podmínek lovu. Tato nabídka je vhodná, z důvodu omezených ubytovacích kapacit, pro skupinu max. 4 lovců, kteří loví na místě ve dvou oddělených skupinách po dvou.
    Máte zkušenosti s tímto výrobkem? Podělte se s ostatními a poraďte nebo si nechte poradit.V zájmu udržení informační hodnoty těchto stránek si provozovatelé vyhrazují právo vyřadit vulgární a reklamní příspěvky nebo příspěvky nesouvisející s obsahem této stránky.
    Budeme rádi za Vaše dotazy, připomínky nebo návrhy, co Vám v našem katalogu chybí, co by zde naopak být nemělo, co by se dalo zlepšit? Napište nám pomocí kontaktního formuláře, rádi Vám zododpovíme jakýkoliv Váš dotaz.


Pomalu se blíží léto a s ním i očekávané dny srnčí říje. Toto období má v sobě ukryto zvláštní kouzlo. Intenzivní pohyb zvěře, kavalírská družnost srnců k srnám i neúprosné pronásledování soků, zarámované horkým počasím, modrou oblohou s vysokými věžemi bouřkových mraků, vlnícími se lány obilí i vůněmi lesních pasek, to vše vytváří neopakovatelný obraz.

    Vždy, když jsem zavzpomínal na dětství, tedy na dobu, kdy jsem se šoural podél řeky Labe a obdivoval zdejší ikony rybařiny, nemůžou se mi nevybavit dvě postavičky, které se mi hluboko vryly do paměti. Vždy mi z HD, který nosím v té kouli na krku, vyvstanou asi nejvíce. Jednalo se o dva lovce z absolutně staré školy, pana Lapáčka a Pacáka. To byla řeka ještě řekou, měla své náhony a svá živá ramena, které nesmyslná povodňová opatření navždy smazala z mapy světa. Na jednom z těch vtoků tato dvojička ještě za použití poctivých bambusáků a koleček dnes a denně krotila štiky, okouny, kapry, cejny, perlíny a plotice, tedy hlavní obsádku našeho úseku. Vydržel jsem se na ně dívat celé hodiny a poslouchat jejich věčné hádky. Ti dva se tak nesnášeli, až se milovali :) Co bylo však neoddiskutovatelné, fakt, že jejich úlovky, díky absolutní znalosti řeky, byly nadstandartní. Zejména dravci v tom počtu na dnešní obsádku toku impozantní. Dominoval u nich lov štiky na vyvěšenou, na nastraženého velké
    Děkujeme za rychlé vložení naší firmy. S propagací jsme velice spokojeni a určitě využijeme i další možnosti reklamy pro náš eshop.S pozdravem Zdeněk M.
    Tento ceník zahrnuje veškeré ceny přepravy z letiště ve Fairbanks do lovecké destinace, místní přepravu a zpět. Dále je v něm zahrnuto ubytování, strava, vybavení tábora, služby průvodce, úpravu trofeje přímo v terénu. V této ceně není zahrnuta letecká doprava z domova. Dále je třeba hradit loveckou licenci v ceně 300 USD a za lov losa poplatek za reg. 500 USD. Je běžné dát průvodci po úspěšném doprovodu spropitné. Při úspěšném ulovení losa, chcete-li pokračovat v lovu, můžete za slevu lovit grizzliho (4.800 USD) a černého medvěda (2.700 USD) a vlka zdarma. Je však nezbytné uhradit reg. poplatek k lovu této zvěře.
    Pravděpodobnost loveckého úspěchu je deklarována na 85 – 90% po výsledcích předchozího roku. V roce 2002 byla ovšem téměř 100%. Velkou roli hraje počasí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00