Jak na věc


lucie vondráčková plekanec

Michal David má ve sporu Lucie a Heleny jasno

    - Lucie hrála ve známém teenagerském softpornu Snowboarďáci, kde se ukazovala nahá a vyzkoušela si trojku s Jirkou Mádlem a Barborou Seidlovou. Může být žena s touto minulostí dobrou manželkou?
    - Lucie Vondráčková v dětských letech nazpívala skladbu s názvem Marmeláda a navíc moderovala i stejnojmenný pořad. Takováto přemíra cukru podle nás rozhodně není zdraví prospěšná.
    NEJVYHLEDÁVANĚJŠÍ: Ty jsi ten nej (Simply The Best) plakát Lucky Vondráčkové zdarma mp3 Skoč si do tý vody aktuální Pestrý svět týtý 2010 - anketa TýTý 2011 školní rozvrh zdarma karaoke Vítr nahá Lucie Vondráčková? Rej kolibříků - Pro jinou mp3 jak získat autogram? videoklipy LV Hit tour Lucie Vondráčková & Michal David česká muzika text písně Ty jsi ten nej Láska umí víc download Kdo tě má rád - karaoke lucie mp3 vondrackova Hej lásko velká - karaoke soutěž o tašku přes rameno používá Lucka Facebook?
    Na druhou stranu musíme uznat, že má Lucka solidní postavu a titul doktor filozofie (PhDr.).  Ne každý má možnost sexovat se zpívající filozofkou, která navíc vypadá docela k světu.


Michal David o sporu mezi Vondráčkovými: Já jsem loajální!

    ODKAZY: www.alik.cz www.luckavondrackova.cz boty Crocs geocaching CWGsmenarna.cz www.ocko.tv www.youtube.cz oficiální stránky Lucie Vondráčková nejlepší léto s angličtinou www.youtube.com Lucie Vondráčková www.lucievondrackova.cz Popron.cz www.disney.cz Music Blog www.tyty.cz www.luckav.cz www.jetix.cz
    Olga Lounová, partnerka Ondřeje Ládka známého jako Xindl X, si kvůli videoklipu nechala vyzdobit jedno ze svých krásných prsou. Chcete nakouknout Olze do výstřihu? Máte jedinečnou příležitost!
    - Lucčinou tetou je Helena Vondráčková. K tomu snad není co dodat. Vlastně je - Heleniným manželem (a manažerem) je jak známo Martin Michal. No kdo by chtěl vyženit takovéto, byť vzdálené, příbuzné?
    To, že je osmadvacetiletý Plekanec o dva a půl roku mladší než jeho nastávající, by ještě nemusel být takový problém. Rozhodně bychom však útočníkovi Montrealu před nasazením snubního prstenu doporučovali zohlednit následující skutečnosti:
    - Tomáš Plekanec nebude prvním slavným sportovcem v Lucčině životě. Lucie už v minulosti chodila s krasobruslařem Tomášem Vernerem a spekulovalo se o jejím vztahu s (ženatým) fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Pro sportovně založené Tomáše má zpěvačka zjevně slabost a nelze vyloučit, že jí učaruje nějaký další - Berdych, Dvořák, Rosický, Vokoun...


první soutěžní fotky z koncertů ;-)

    - Je dost možné, že v posteli bude Lucie v duchu jednoho ze svých hitů po Tomášovi chtít, „ať je jak vítr“. Což by sice někomu mohlo i vyhovovat, ovšem přece jenom, občas je dobré si dát trochu načas a nikam nespěchat.
    Lucie Vondráčková se narodila překladatelce Haně Sorrosové a hudebníkovi Jiřímu Vondráčkovi. Má jednoho bratra a od malička se věnovala mnoha koníčkům. Tancovala, chodila na balet, stepovala i zpívala a ráda studovala cizí jazyky. Vystudovala Filo...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00